Argumenty do obejrzenia spektaklu

Pobierz

Teatr Wielki Teatr Wielki Opera Narodowa proponuje wydarzenie "Wpuść Operę i Balet do domu.. Nagranie będzie dostępne na naszym kanale na YouTube w terminie 29 listopada 2020 od godziny 18:00 do 6 grudnia 2020 do .Zapraszamy do udziału w Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej online.. organizator: dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie .Koronawirus znów zamknął polskie teatry.. W ramach naszej akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy Was do uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych bez wychodzenia z domu!Zapraszamy do obejrzenia fragmentu dotychczas niepublikowanego spektaklu, który odniósł wielki sukces na Festiwalu w Edynburgu w 1972 roku.. Film będzie dostępny tylko do najbliższej soboty.. O IGNASIU, KTÓRY NIE LUBIŁ SZKOŁY - to emocjonująca bajka o Wielkich Wagarach!. Stęsknieni sztuki ponownie wracamy do sieci.. Spektakl udostępniamy dla dzieci w ramach Ferii Zimowych on-line z GCKSTiR w Bojanowie ;) Miłego.Zapraszamy do obejrzenia spektaklu Teatru Formy PARRA - Pastorałka 2020 :).. Zapraszamy Was do obejrzenia nowego projektu #ustrzyckidomkulturynaświętaWięc, przyjdźcie do teatru, aby zobaczyć cyrk z Pchłą Szachrajką w roli głównej - zachęca do obejrzenia spektaklu reżyser Cezary Żołyński.. Nagranie spektaklu będzie dostępne od 4 grudnia (od godziny 19) do 7 grudnia (do godziny 9) na kanale YouTube Teatru Dramatycznego w Płocku .W sobotę, z okazji Dnia Teatru Publicznego, płoccy aktorzy udostępnili swojej widowni do obejrzenia nagranie spektaklu "Dwa teatry"..

Na końcu spektaklu zagrzmiały zasłużone gromkie brawa dla aktorów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem .Już w najbliższą niedziele zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego spektaklu "Szac" w formie online.. Nie wiadomo na jak długo.. 2021-01-20 11:41:35; Rozprawka z pana tadeusza?. [WIDEO] Kultura 22.12.2020 o 10:13 Komentarzy: Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 26 grudnia od godz. 17 do obejrzenia spektaklu on-line pod tytułem "Dziadek do Orzechów".Na podstawie wskazanego wyżej rozporządzenia, zobowiązani jesteśmy do poinformowania wszystkich odwiedzających nasze strony o przetwarzaniu ich danych osobowych.. - Józef K., urzędnik, zostaje .Scenariusz do filmu powstał na podstawie komedii Aleksandra Fredry.. O tym, że można się na nie wybrać bez wychodzenia z domu przekonują najważniejsze instytucje w kraju.. Spektakl ukazuje jeden dzień z życia Księdza - Jegomościa Autora - podzielony między spotkania z mieszkańcami okolicznych wiosek.. Tym razem "przyjdźcie" do teatru online.. Oczywiście były osoby, które przez całą inscenizację nudziły się, a także takie, które z zapartym tchem śledziły akcję..

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu "Paszporty życia" zrealizowanego przez Fundacja Hatikva.

2021-01-10 Ferie Zimowe Online - spektakl "DZIADEK DO ORZECHÓW" W ramach Ferii Zimowych Online zapraszamy do obejrzenia spektaklu "Dziadek do Orzechów", który został nagrany w sali widowiskowej MOKiS.. Przedstawienie odbędzie się 4 kwietnia 1999 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki w Mielnie o godzinie 20. wZapraszamy do obejrzenia spektaklu komediowego "Atak Klaunów" na naszym kanale na YouTubie.. W roli Józefa K. wystąpił Jacek Mąka.. "Kopciuszek" fot. facebook.com Teatr PłockiNapisz rozprawkę na temat: "Zawsze można naprawić swoje błędy i odkupić winy".. Listopadowy repertuar - z festiwalami, spektaklami na żywo i tymi, które .W ramach naszej akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy Was 6 grudnia do obejrzenia Mikołajkowego spektaklu ELFY TRZY.. Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do obejrzenia spektaklu on-line pt. "Dziadek do Orzechów", który zarejestrowani w oleśnickiej sali widowiskowej.. na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca Autorzy spektaklu: - scenariusz, choreografia, reżyseria - Elżbieta Pańtak i Grzegorz Pańtak, - kompozytor, opracowanie orkiestrowe i dźwięki…Napisz zaproszenie na szkolny spektakl,,Antygona", w którym zachęcisz widzów do jego obejrzenia..

Po inscenizacji odbędzie się bankiet.Burmistrz i MOKiS zapraszają do obejrzenia spektaklu on-line!

Kabaret filozoficzny" w reżyserii Artura Barona Więcka.. Twórcą muzyki jest Wojciech Kilar, kompozytor utworów do filmów nie tylko polskich, ale także zagranicznych.. Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem?. W rolę Cześnika Raptusiewicza wcielił się Janusz Gajos, a Rejenta Milczka - Andrzej Seweryn.Zapraszamy do obejrzenia spektaklu lalkowego online "O Ignasiu, który nie lubił szkoły".. 16 maja z okazji Dnia Teatru Publicznego płoccy aktorzy udostępnili na tydzień nagranie spektaklu "Dwa teatry" Jerzego Szaniawskiego w .MOKiS zaprasza do obejrzenia spektaklu on-line Kultura 9.01 o 07:12 Komentarzy: Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza do obejrzenia spektaklu on-line pod tytułem "O Ignasiu, który nie lubił szkoły"Teatr Dramatyczny w Płocku zaprasza na kolejny spektakl, który będzie można obejrzeć online.. Prowadzone z księdzem dysputy ujawniają wyjątkowe filozoficzne zacięcie górali.Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 26 grudnia od godz. 17.00 do obejrzenia spektaklu "Dziadek do Orzechów".. 2010-02-22 21:40:32 Twoja klasa przygotowała spektakl teatralny .. "-w ramach, którego będzie można obejrzeć przedstawienia zrealizowane w ramach ubiegłorocznego Roku Moniuszki, m.in. "Straszny Dwór"; "Halkę".Dostojewski na kliknięcie Dostojewski na kliknięcie Teatr Bagatela zaprasza na ..

W dniu wydarzenia cena za transmisję będzie wynosiła 40 zł.Zachęcamy do obejrzenia spektaklu "Wariacje Tischnerowskie.

Pełna barwnych przygód opowieść o chłopcu, który uciekł ze szkoły do świata własnej wyobraźni.Tam znajdziecie link do spektaklu, który możecie obejrzeć rodzinnie w domu w podanych godzinach.. "Elfy Trzy" w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo .Link do spektaklu dostępny będzie w poniedziałek na stronie internetowej Teatru Dramatycznego w Płocku.. "Kopciuszka" będzie można obejrzeć od 11 stycznia (godz. 9.00) do 17 stycznia (godz. 20.00).. "Pasja" spektakl taneczno - muzyczny Premiera odbyła się 12 kwietnia 2006r.. Następnego dnia odbędzie się spotkanie online z twórcami.. Tym razem będzie to nagranie przedstawienia "Proces" Franza Kafki.. * jest to oferta specjalna, rabatowa, ilość biletów ograniczona do wyczerpania puli.. 2021-01-08 Podsumowanie akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTAZAPROSZENIE Niniejszym mam zaszczyt zaprosić Pana Wójta Jana Kowalskiego na inscenizację lektury szkolnej Juliusza Słowackiego "Balladyna" przygotowaną przez zespół teatralny "Mak".. Mogliśmy oglądać wspaniałe kreacje aktorów - m. in.. Teraz nie tylko po wyciągnięte z odmętów archiwów spektakle sprzed lat, ale i po premiery.. Praca powinna liczyć około 200 słów.. Sądzę, że aktorzy świetnie odegrali swoje role.. "Elfy Trzy" w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej.Zapraszamy do obejrzenia spektaklu Prorok, który został zarejestrowany 7 listopada 2020 roku w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.. Sztuka mi się podobała, zachęcam do obejrzenia tego spektaklu.Sprawozdanie ze spektaklu ("Opowieść wigilijna") praktycznie każdemu.. Jedynie 27 zł dla całej rodziny!. W odpowiedzi odwołaj się do losów znanych Ci bohaterów literackich.. Mieliśmy się z Wami spotkać na żywo, jednak jak wiemy sytuacja pandemiczna uniemożliwiła nam to.. Dziennikarz John Barber nazwał go wówczas "najmniej opisywanym , ale najbardziej komentowanym wydarzeniem tego festiwalu".Wpuść OPERĘ i BALET do domu!. Napisz zaproszenie dla uczniuw klasy ,VI.B..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt