Moje wrażenia po przeczytaniu lektury mikołajek

Pobierz

Mam do Was wielką prośbę.W poniedziałek mam napisac moje wrażenia takie krótkie z filmu "Opowieśc Wigilijna"albo z książki.Ale problem w tym że ani filmu ani książki nie przeczytałam.Jeżeli ktoś z Was mógłby poświęcic chwilke czasu dla mnie i napisac krótką wypowiedz kto czytał to będę bardzo wdzięczna.Mikołajek nadal nie rozumie co takiego złego jest w słonecznej, pięknej pogodzie.. Muszę przyznać, że w pewnym momencie zaczął narastać we mnie niepokój, czy bohaterka nie zmieni się z upływem czasu.Mikołajek jest super, a te jego historie to mam wrażenie, że są z życia wzięte.. Skomentuj.. 2011-01-19 19:38:15 Twoje zdanie o Ani Shirley ( Ania z Zielonego Wzgórza) ?. Poza tym, "Mikołajek" jest świetną lekturą na co dzień, i ten dobry, i ten zły, bo przenosi czytelników w fantastyczny, śmieszny, a zarazem realny świat, zaś jego przesłanie i opisane sytuacje nadal bawią i wzruszają, choć bohater został powołany do życia we Francji lat 50.. Jego koledzy charakteryzują się oryginalnymi cechami - Alces ciągle je, Gotfryd ma bardzo bogatego tatę, Rufus ma tatę policjanta, Ananiasz jest pupilkiem pani, a Euzebiusz lubi dawać kolegom w nos.. Okazała się bardzo ciekawa, nie mogłam się doczekać końca powieści.. Spoglądamy na świat oczami dziecka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Teraz z całą pewnością mogę powiedzieć, iż ...Katarynka - opracowanie lektury.

Czytając Tą opowieść byłem poruszony, jego przygodami.. Udostępnij.. Szkoda jedynie, że moje dziecko kompletnie nie jest zainteresowane książkami z Mikołajkiem w roli głównej.Moje wrażenia po przeczytaniu lektury ,, w pustyni i w puszczy ".. Opowieść zaczyna się, gdy Ania ma 11 lat i ukazuje 4 kolejne lata życia dziewczynki.. Ksiązka w pustyni i w puszczy zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, ponieważ jest bardzo pouczająca kiedy możemy poznać wiele dotychczas nieznanych dla nas zwierząt,oraz jak poradzic sobie w trudnych warunkach życia na pustyni.. Moje wrażenie jest ogromne.. Szukaj.. Mam nadzieje ze pomogłam.Mikołajek to chłopiec, który - jak jego rówieśnicy - przeżywa niesamowite przygody.. Książę recenzja Antoine de Saint Exupéry Mały Książę tematyka Mały Książę treść jaki był Mały Książę wrażenia po przeczytaniu .Po przeczytaniu książki Antoinego de Saint-Exupery'ego pod tytułem "Mały Książę " postanowiłam głębiej przyjrzeć się ludzkiemu życiu i światu.. Opowiedz najciekawszą, najbardziej komiczną przygodę .W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3..

Bo jest to strona z OKejem.Henryk Sienkiewicz "Quo vadis" - wrażenia z lektury.

Spotyka po drodze Alcesta i pyta go czy nie miałby ochoty uciec razem z nim.Książka ,,W Pustyni i w Puszczy " była naszą szkolną lekturą .Nie byłam chętna, żeby zacząć ją czytać, ale zaskoczyła mnie.. Wie, że czasem na rodzicach może pewne rzeczy wymusićLektura pod tytułem ''Tajemniczy Ogród'' podobał mi się, ponieważ ukazuje przemianę człowieka.Główna bohaterka pod wpływem przyjaźni z chłopcem odkrywa sens życia.Podczas gdy przed przybyciem do posiadłości wuja była nieśmiała i oschła pod wpływem działalności innych osób zmienia się.Na uwagę zasługuje również postać Colina, chłopiec nie złamał się, tylko dalej .Try this amazing Mikołajek quiz which has been attempted 44622 times by avid quiz takers.. Powieść Henryka Sienkiewicza pt. "Quo vadis" była dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, gdyż spodziewałem się, że jak przystało na klasyczne dzieło polskiej literatury, będzie ona śmiertelnie nudna, tymczasem już po kilkunastu stronach losy.Wrażenia "Mały Książę" .. Z całą pewnością stwierdzam, że czas, który poświęciłam na przeczytanie tej lektury, nie był stracony.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. XX w.W tym quizie dowiesz się na jakie dwie oceny przeczytałeś/aś lekturę..

Przez lata książki ukazywały się w niezmienionej szacie grafMikołajek Test wiedzy z lektury.

Mikołajek, nie rozumiejąc jak można go upominać za rozlanie atramentu na dywan, postanawia uciec z domu.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przed każdą lekcją znajdziecie dokładne informacje, dotyczące materiału, który trzeba opanować.. Książka, jest wspaniała, chciał bym ją polecić wszystkim którzy jej nie czytali, o przeczytanie jej jak najszybciej.. Chociaż na początku lektura ta wydawała mi się nudna i bezsensowna, po dokładnym przeanalizowaniu treści w pełni zrozumiałam ten tekst i odkryłam jego ukryte znaczenie.. 2010-02-02 21:08:10 Jakie są lub były Twoje wrażenia po przeczytaniu tego tekstu?Kochani Uczniowie To tutaj znajdziecie materiały, które pomogą Wam w nauce, poszerzą zainteresowania, może zafrapują lub zainteresują.. Mikołajek nie lubi, gdy się go do czegoś zmusza, lubi natomiast się bawić, zwłaszcza z kolegami, w fajne gry.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Quiz w Poczekalni.. Mikołajek test online.Mikołajek i Jego przyjaciele są tak słodko niewtajemniczeni w sprawy świata dorosłych.. poleca 77 % .. Czytelnik poznaje szczegóły jego życia, od czasów młodości po wiek dojrzały.. Książka jest upodobniona do życia przeciętnych dzieci, dlatego przygody naszego bohatera są jak .Powieść Henryka Sienkiewicza pt. "Quo vadis" była dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, gdyż spodziewałem się, że jak przystało na klasyczne dzieło polskiej literatury, będzie ona śmiertelnie nudna, tymczasem już po kilkunastu stronach losy bohaterów wciągnęły mnie na dobre.Moje wrażenie po przeczytaniu słynnej lektury "ten obcy", są fantastyczne, jest to wspaniała opowieść, życiu młodego zbuntowanego człowieka..

Also explore over 1668 similar quizzes in this category.Temat: Nasze wrażenia po przeczytaniu lektury .

W tym quizie dowiesz się na jakie dwie oceny przeczytałeś/aś lekturę.. Bohaterowie główni, drugoplanowi, zwierzęcy.. Aż żal za serce chwyta, gdy zestawi się ich ze współczesnym chłopcem w tym samym wieku.. Moje spotkanie zPo lekturze sama czułam ogromny przypływ energii i miałam ochotę ratować świat!. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.. ( 2 godz.) Polecenia do wykonania: na podstawie lektury napisz notatkę według następujących punktów: Świat przedstawiony w utworze: Czas i miejsce wydarzeń.. Na pewno jednak pokierują Waszą nauką.. Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło .test znajomości lektury Mikołajek.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wątki poboczne Z wątkiem głównego bohatera współgra wątek niewidomej dziewczynki.. Uciekłem z domu.. Pakuje więc najpotrzebniejsze rzeczy i wychodzi.. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku!. Kiedy wydawało się, że życie pana Tomasza już się ustabilizowało, do kamienicy wprowadza się 8-letnie dziecko z .Język polski - Scenariusze lekcji języka polskiego w kl. IV - VI zawierające elementy oceniania kształtującego, opracowane pod kierunkiem Joanny Szkop.. .tel: 16 621 74 57 s. Dyrektor: 607 202 461 e-mail: łajek, Joachim, Euzebiusz, Maksencjusz, Alcest, Ananiasz… To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt