Główni bohaterowie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Zapraszamy do oglądania.. Ale tata Niki żyje!. 4 .Bohaterowie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Podziel na kategorie wg Bielecjustyna1 "Felix, Net i Nika oraz Gand Niewidzialnych Ludzi" jako powieść Sortowanie według grupBohaterowie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Podziel na kategorie wg Bielecjustyna1 Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi KrzyżówkaJedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Występuje w trzeciej części.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. profesora Stefana Kuszmińskiego.Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i Nika 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Stefana .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Szukaj.. Jego pasją jest informatyka.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

Główni bohaterowie.

Udostępnij.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Uciekają wraz z Niką do kanału .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Plan ramowy 1.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. w domu Niki, w szkole, na strychu.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Rozwiąż test!Bohaterowie lektury - ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Sortowanie grup wg Kamilwrzesniews Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC RuletkaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Odpowiedz.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Gdzie mieściła się kwatera główna bohaterów?. Spotkanie w nowej szkole i .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Zobacz nas na ka...Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Skomentuj.. Te zdolności połączone ze zdolnościami innych nie raz uratowały życie trójce bohaterów.Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zablokuj Zgło .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Bohaterowie lektury - ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyW tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Lubi żarty i ironie.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt