Modlitwa do matki bożej kębelskiej o uzdrowienie

Pobierz

Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Matka Kościoła, przewodnik i wsparcie.. 2021 (354) września (2) Oto masz u stóp swoich nędznego grzesznika, do Ciebie z pokorą uciekającego i w Tobie nadzieję pokładającego!. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.. Ciebie błagam o opiekę w mym nieszczęściu.. Panie Jezu, wierzymy, że Ty zmartwychwstałeś i żyjesz.. Potężna, która cierpiała w swoim ciele rzęsy Jezusa, błagam Ją.. Niech Duch Święty, którego otrzymałem w sakramencie chrztu i bierzmowania, pomoże mi przyjąć Twoją świętą wolę.Łańcuszki i różańce, które wierni składają jako wota zniknęły z Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy.. Święta Maryjo - módl się za nami.. Matka Boża jest naszą wielką orędowniczką u Boga.Wieczorna Eucharystia i nocna modlitwa w procesji z miejsca objawień w Kęble do sanktuariów w Wąwolnicy to czas, gdy wiele osób poleca swoje sprawy Matce Bożej.. Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.. Zgłoszenie o włamaniu otrzymaliśmy od jednego z księży wczesnym rankiem .Nie odejdziemy bez Twojego ciepłego spojrzenia.. O Matko Boska Kębelska w kościele wąwolnickim!. Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.. Poprzez Ciebie prosimy Jezusa, Twojego Syna, w swej łaskawości niech nas wysłucha, niech uwolni od grzechu, niech przymnoży nam wiary, nadziei i miłości.. Wiedzą, po co tu są..

Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes z prośbą o uzdrowienie.

Pielgrzymów przyjeżdżających samochodami prosimy o wyrozumiałość.. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.. Pani Miłosierna, oręduj za mną, podetnij korzenie grzechów moich, ku Bogu kieruj myśli moje i bądź przy mnie w ostatniej chwili mego życia ziemskiego.Modlitwa o opiekę Maryi: schroń się pod płaszczem Matki Bożej.. Zanim użyję wina, w którym zanurzona była łaskami słynąca figurka gidelska, wołam do Ciebie, Matko, i proszę o Twój matczyny dotyk.Modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy MODLITWA NOWENNY.. Sygnał o włamaniu policja otrzymała w poniedziałek rano.. Modlitwa do Matki Bożej Gidelskiej (przed użyciem gidelskiego winka) Pani Gidelska, Uzdrowienie chorych, módl się za nami.. Duże opady deszczu jakie miały miejsce w ostatnich dniach sprawiły, że na wiele łąk wykorzystywanych jako parkingi dziś nie da się wjechać.. Do Ciebie, Virgin of Lourdes, waszemu Matczynemu Sercu, które pociesza, zwracamy się w modlitwie.. KORONKA DO MARYI NIEPOKALANIE POCZĘTEJ NOWENNA DO MATKI BOŻEJ KĘBELSKIEJ INFORMACJEChryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas, Ojcze z nieba, Boże - zmiłuj się nad nami, Synu, Odkupicielu świata, Boże - zmiłuj się nad nami, Duchu Święty, Boże - zmiłuj się nad nami, Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami, ..

Ty jesteś pełnią życia.Modlitwa o uzdrowienie mnie.

O Matko Boska Kębelska w kościele wąwolnickim!. Święta Maryjo - módl się za nami, Matko Boża z Lourdes, Matko pod krzyżem stojąca,Tytuł: Modlitwa do Matki Bożej Kębelskiej, z Wąwolnicy + pieśń.. Nie odmawiaj mi tej łaski, chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci.UROCZYSTOŚCI KU CZCI MATKI BOŻEJ KĘBELSKIEJ W WĄWOLNICY 4 - 5 WRZEŚNIA 2021.. O Matko miłosierdzia!. Zlituj się nade mną!Objawienia i kult Matki Bożej Kębelskiej.. O Matko miłosierdzia!. Matko Jezusa, Matko z Fatimy, Ucieczko grzeszników, Matko pokoju, nasza Matko - wstawiaj się za nami Amen.Modły.. W tobie wielka nadzieja.Litania do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.. Dzięki Ci składamy, Panie, za to, że przyszedłeś do nas, Chlebie żywy, który zstąpił z Nieba.. Ty, zdrowie chorych, pomóż nam i wstawiaj się za nami.. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów.O Matko Boska Kębelska w kościele wąwolnickim!. Święty Ojcze Szarbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami..

pracownicy służby zdrowia i pasterze,Modlitwa o uzdrowienie do św. Szarbela.

Zlituj się nade mną!Modlitwa do Boga O Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem.. Oto masz u stóp swoich nędznego grzesznika, do Ciebie z pokorą uciekającego i w Tobie nadzieję pokładającego!. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na .Modlitwa do Matki Bożej o zdrowie.. Wychwalamy Cię i wielbimy.. Były to .Litania do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych.. Uwaga!. Godz. 21.00 - Apel Jasnogórski.. DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJACEJ POMOCY.. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.Matko Boska Nieustającej Pomocy, Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę.. Nazwa E-mail * Wiadomość * Archiwum bloga.. Jest ona jednocześnie prośbą o ochronę przed wszelkim fizycznym i duchowym niebezpieczeństwem.. Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.Matko Boża Gietrzwałdzka, racz zapalić pragnienie służby Bożej w sercach młodzieży naszej, Matko Boża Gietrzwałdzka, racz być nam szczególną obroną w godzinę śmierci naszej.. Ośmioletnia wówczas Magda zachorowała.. Jeśli jest Twoją wolą, Panie, abym wyzdrowiał, to uwolnij mnie od tej choroby..

Jak skuteczna jest to modlitwa świadczą spisane łaski, jakie w ostatnich latach zgłoszono w sanktuarium.

Poleć Mu także chorego, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie.. (prosić o łaskę) Wstawiaj się za mną pod Jego cudownym płaszczem miłości, aby kamienie mojego serca .Matko Boża Gidelska, wysłuchaj nas.. Napisane: 15 gru 2011, o 21:44 1000pModlitwa do Matki Bożej Zdrowie Matko Boża Najświętsza, która panuje nad niebem, proszę jako Jej syn, Jej wstawiennictwo o moje uzdrowienie, abym mogła cieszyć się dobrem życia i przezwyciężać zło choroby.Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała.. LITANIE DO MATKI BOŻEJ Litania do Imienia Maryi Litania do Matki Bożej Miłosierdzia.. Rzeknij tylko słowo a chory wróci do zdrowia.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.. Przypominamy kilka z nich.Modlitwa do Matki Bożej Fatimskiej Najświętsza Maryjo Panno, Królowo Różańca Świętego, raczyłaś ukazać się dzieciom w Fatimie i objawić im swoje chwalebne orędzie.. Tę piękną modlitwę napisał św. Efrem w IV wieku.. Boże, który jesteś Stwórcą człowieka oraz Panem życia i śmierci, bądź uwielbiony!. MODLITWY DO MATKI BOŻEJ KĘBELSKIEJ Oddaję się w opiekę Maryi Kębelskiej Maryjo, dzięki Ci składam Matko, błagam litości Twojej.. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.Kocham cie bardzo Matko boska więc kłaniam się przed tobą i proszę cię o uzdrowienie mojej mamusi którą też kocham bardzo tak jak ciebie i która jest mi jeszcze potrzebna.. Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.. Matko Boża z Lourdes - módl się za nami.Doroczny odpust ku czci Matki Bożej Kębelskiej na początku września przyciąga pielgrzymów, którym niestraszny ani deszcz, ani upał.. Wszystko zaczęło się w 2002 roku.. - Złodziej lub złodzieje próbowali ukraść też figurę Matki Boskiej - informuje Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.. Godz. 19.00 - Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej.. Matka Boża, Matka Boża Bolesna, która odpowiedziała na wezwanie swego syna, gdy we łzach i krwi prosiła o miłosierdzie.. Formularz kontaktowy.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.. Błagamy Cię, wzbudź w naszych sercach żarliwą miłość do odmawiania różańca.Modlitwa do Matki Bożej Bolesnej.. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę.. O Matko Boska Kębelska w kościele wąwolnickim!. Pocieszycielko Strapionych, Tobie oddaję duszę i ciało moje, do Ciebie kieruję me myśli.. Gdyby nie pomoc Maryi, niejednego z nich mogłoby już nie być, a sprawy, które wydawały się beznadziejne, mogłyby do dziś być niezałatwione.Modlitwa do Boga Ojca o Uzdrowienie Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt