Ludzie w trudnej sytuacji po angielsku

Pobierz

Tłumaczenia w kontekście hasła "w trudnej sytuacji" z polskiego na angielski od Reverso Context: znajdujących się w trudnej sytuacji, w trudnej sytuacji finansowej, znajdujące się w trudnej sytuacji, znajdującym się w trudnej sytuacji, przedsiębiorstw znajdujących się w trudnej sytuacjiYou were the only person who helped when I was in a jam.. Wypróbuj za darmo.Przykłady użycia - "wyjść z trudnej sytuacji" po angielsku.. Powiedziałam, że nie chcę więcej stawiać cię w trudnej sytuacji .. (Ty byłeś jedyną osobą, która mi pomogła, kiedy byłam w trudnej sytuacji.). bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Tłumaczenie słowa 'trudnej sytuacji finansowej' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Co znaczy i jak powiedzieć "radzić sobie w trudnej sytuacji" po angielsku?. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'znaleźć się w trudnej sytuacji'.. Many livestock farms in the European Union are in a difficult .radzić sobie w trudnej sytuacji - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Co znaczy i jak powiedzieć "znajdować się w trudnej sytuacji" po angielsku?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w trudnej sytuacji' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. more_vert.Musisz przetłumaczyć "ZNALAZŁY SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Stawiasz mnie w trudnej sytuacji, Alex.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'radzenie sobie w trudnej sytuacji' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.w twojej sytuacji.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. eTutor - kurs angielskiego online.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ZNALAZŁY SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.znajdować się w trudnej sytuacji - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. (Ona obecnie jest w trudnej sytuacji, więc nie krzycz na nią.). Co znaczy i jak powiedzieć "znaleźć się w trudnej sytuacji" po angielsku?. Sprawdź tłumaczenia słowa "radzić sobie w trudnej sytuacji" w słowniku polsko - angielski GlosbeTłumaczenia w kontekście hasła "znajduje się w trudnej sytuacji" z polskiego na angielski od Reverso Context: Wytyczne podają też typowe oznaki świadczące o tym, że przedsiębiorstwo znajduje się w trudnej sytuacji, takie jak wzrost strat lub zmniejszenie obrotów.znaleźć się w trudnej sytuacji - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. in a tight squeezePrzykłady użycia - "w trudnej sytuacji" po angielsku..

- handleJak jest "radzić sobie w trudnej sytuacji" po angielsku?

(Nie robiłbym tego na twoim miejscu.). bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation shareTłumaczenia w kontekście hasła "w szczególnie trudnej sytuacji" z polskiego na angielski od Reverso Context: Dzieci znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji, gdy są pozbawione wolności.Tłumaczenie słowa 'w tej trudnej sytuacji' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Polish Wiele gospodarstw hodowlanych w Unii Europejskiej znajduje się w trudnej sytuacji.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Dla nas w Europie jest to trudna sytuacja, bo ludzie potrzebują jaj do jedzenia.. OpenSubtitles2018.v3.Sprawdź tłumaczenia 'radzenie sobie w trudnej sytuacji' na język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt