Sprawdzian ze znajomości lalki

Pobierz

Lalke i dobrze znasz fabule nie powinienes miec problemu z odpowiedziami na pytania.. / popełnił samobójstwo/.TEST ZE ZNAJOMOŚCI "LALKI".. Nie chodzisz już do .Lektury Lalka / Lalka.. Przerwij test.. .lalka sprawdzian ze znajomości lektury.pdf (22 KB) Pobierz.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. W którym roku Wokulski pracował jako subiekt u Hopfera?. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. Pani Stawska wyszła za mąż za Mraczewskiego.. Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu.. Z kim ożenił się Stanisław Wokulski?. Polowki migdala znalezli w swojej kaszy: a) Olle i Lisa b) Bosse iZnalezione Ogłoszenia - sprawdzian ze znajomości lalki Ferdydurke - Test, Sprawdzian + Opracowanie lektury Nowa Era Ponad Słowami Posiadam opracowanie lektury "Ferdydurke" Witolda Gombrowicz wydawnictwa Nowa Era: - sprawdziany ze znajomości lektury wraz z odpowiedziami - testy z czytania ze zrozumien.. ukazywała się w odcinkach na łamach "Kuriera Codziennego".. ponieważ zakochał się w Łęckiej.. Lektura: Lalka.. Test Lalka składa się z 32 pytań.Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu.. Literatura "Rok 1984" -GENEZA: Pierwodruk Lalki ukazał się w odcinkach w "Kurierze Codziennym" w latach , natomiast wydanie osobne ukazało się w Warszawie, w roku 1890..

Przygotuj się do sprawdzianu.

NR 39 (Styczeń 2021) Strona główna; Karty pracy Do tego materiału mają dostęp wyłącznie Prenumeratorzy .sprawdzian ze znajomości lektury lalka.pdf (22 KB) Pobierz.. Rozwiąż Test "Lalka" ze znajomości lektury Bolesława Prusa.. Sprawdź swoją wiedzę.. Z kim hrabina Karolowa chciała wyswatać Izabelę Łęcką?. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. Redakcja: Streszczenia.pl.. Kto interesował się stryjem Wokulskiego, Stanisławem - wypytywał o niego?. W czasie rozwi ązywania testu nie spiesz się; zanim .TEST Z LEKTURY: Lalka.. Czy dobrze znasz fabułę tej gorzkiej w wymowie, wciąż nadspodziewanie pod pewnymi względami aktualnej powieści?. c) teatrze.. Jezeli przeczytales.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Krzeszowska zazdrościła Stawskiej bycia matką.. Witam ;) Mam do rozwiązania test ze znajomości Lalki, mam problem z 6 pyt, a pozostałe chciałam sprawdzić czy są dobrze ;) Byłabym wdzięczna 1) Samobójstwo na Wegrzech popełnił : Katz 2) Licytowano ją : kamienicę Łęckich 3) Przedmiotem sporu Wokulskiego z Krzeszowskim była : 4) Wolał przebywać w obserwatorium niż w salonach : 5) Stan cywilny Kazi Wąsowskiej : wdowa 6) Ożenił się z ciotką Rzeckiego : Pan Raczek 7) Wokulski zorganizował klakę : w .Kiedy Wokulski postanowił kupić powóz i nauczyć się angielskiego?.

3.Konkurs ze znajomości «Lalki» Bolesława Prusa.

Mam teraz okazję sprawdzić,wjakim stopniu stałeś się znawcą tej, jednej z najwybitniejszych powieści polskiego realizmu.. Redakcja.. Sprawdź swoją wiedzę.. Wydanie.. Lalka - Lektury - Język polski, liceum dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Taki sposób pisania Lalki - w odcinkach - nie pozostał bez wpływu na treść, a Prus na bieżąco nawiązywał do aktualnych wydarzeń (które .Lalka pytania szczegółowe z lektury B. Prusa dobra na sprawdzianJęzyk polski, Sprawdziany i testy "Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury "Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. "Latarnik".. Doktor Szuman był wynalazcą.Test sprawdzający znajomość "Lalki" Bolesława Prusa Drogi uczniu, przeczytałeś już "Lalkę"B.Prusa,wziąłeś też udział w jej analizie i interpretacji.. Pan Rzecki wyjechał na Węgry, by odwiedzić grób przyjaciela.. Epoka: Pozytywizm (realizm) Autor: Prus Bolesław.. Informacje.. Baron Dalski i Ewelina Janocka, mimo dzielącej ich różnicy wieku, stworzyli zgodne i szczęśliwe małżeństwo..

Rozwiąż Test "Lalka" ze znajomości lektury Bolesława Prusa.

Czy dobrze znasz fabułę tej gorzkiej w wymowie, wciąż nadspodziewanie pod pewnymi względami aktualnej powieści?. Niniejszy test ze znajomości lektury szkolnej, «Lalki» Bolesława Prusa wykorzystywany był w szkolnym konkursie przedmiotowym, ale równie dobrze może posłużyć jako wzór do przygotowania sprawdzianu lub quizu do lekcji poświęconych omówieniu powieści.Pytania i odpowiedzi do lektury Lalka (.. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. sprawdzian ze znajomosci lektury lalka ( sprawdzian_ze_znajomosci_lektury_lalka.pdf ) .. Niektore z nich moga trafic Ci sie na sprawdzianie z "Lalki".Test ze znajomosci lektury Henryka.. Rozwiązanie.. NR 39 (Styczeń 2021) Formaty.. /radca Węgrowicz/.. ponieważ zawiódł się na systemie nauczania.. Sprawdź swoją wiedzę.Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M. Bułhakow Test Cierpienia młodego Wertera J.W. Goethe Test Kordian Juliusz SłowackiWybierz test z rozdziału Lalka lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Liceum.. służąca Stawskiej stłukła lalkę u Krzeszowskiej.Test Lalka, Lalka podręcznika Lektury dla Klasa II.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Lalka, które mogą Ci się przydać do powtórki..

"Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury GRUPA 1 1.

ponieważ rozpoczął pracę w sklepie Jana Mincla.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Lalka Bolesława Prusa.. Dlaczego doszło do procesu o "Lalkę".. /prezesowa Zasławska/.. Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.Pierwszy raz Wokulski zobaczył Łęcką w: a) kościele.. Kto na początku powieści opowiada o losach Wokulskiego?. Za jakie przezwisko Wokulski obrażał się i był nie miły przy obsłudze gości?Bolesław Prus, "Lalka" - test z lektury.. ponieważ brał udział w powstaniu styczniowym.. Co stał się z Augustem Katzem?. Gdzie w 1860 r. pracował Wokulski?. Narracji trzecioosobowej w "Lalce" nie cechuje: a) obiektywne spojrzenie na bohaterów i zdarzenia.. Jaką kobietą zainteresował się Wokulski po rozstaniu z Izabelą?. Sienkiewicza pt. "Latarnik".. lalka sprawdzian ze znajomosci lektury .. Test ze znajomosci lektury Lalka Boleslawa Prusa.. Nie chodzisz już do szkoły?Bolesław Prus, "Lalka" - test z lektury.. Rozwiąż test.Lalka - test z treści .. najlepiej się sprzedawała.. Test Twojej wiedzy!Lalka.. Kogo z rodziny Wokulskiego znała prezesowa Zasławska?. Dlaczego Wokulski przerwał naukę w Szkole Głównej?. Kim był baron Dalski?. została po raz pierwszy wydana w formie książki.. Q. Wokulski znał język rosyjski i angielski.. Czy dobrze znasz fabule tej gorzkiej w wymowie, wciaz nadspodziewanie .Lalka - Boleslaw Prus, test z lektury Test ze znajomosci lektury Lalka Boleslawa Prusa.Sprawdz jak dobrze znasz dzielo Prusa!. Rozwiąż test!Q..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt