Liczby dodatnie i ujemne sprawdzian klasa 7

Pobierz

45% liczby 220.. Dodawanie i odejmowanie liczb ujemnych.. W pewnej szkole jest 900 uczniów.. Wartość bezwzględna.. To jest aktualnie zaznaczony element.. Wybierz spośród liczb: −12,7; −3; 40; −1 4; 3 5; 15; 62 3; −17; 0; 1 a) wszystkie liczby naturalne, b) wszystkie liczby całkowite, c) wszystkie liczby wymierne, d) wszystkie liczby ujemne.. Działania na liczbach całkowitych, w tym rachunki pamięciowe.Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.. Wprowadzenie do odejmowania liczb ujemnych.. Klasa 6 Liczby dodatnie i liczby ujemne gr A str 1/3 imię i nazwisko klasa data 1 Wyobraź sobie, że na osi liczbowej zaznaczono liczby: 6, 7, 1, 3, 2, 1, 0, 3, 4 Ile z nich znajduje się po lewej stronie .. Wypisz wszystkie liczby a) dodatnie b) ujemne -5, 0, 1, 2, -10, -0,5 -0,1 , 23 Zadanie 2.. Zadanie 4 (5p.). Jeśli poprawnie rozwiążesz trzy kolejne przykłady z jednego poziomu, możesz przejść na następny poziom.. Znajdź liczbę, której 15% jest równe 3,75.. Oprócz tego na stronie znajdują się zagadki, ciekawostki, quizy oraz recenzje najlepszych gier planszowych.Praca klasowa do działu 3.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćLiczby dodatnie i liczby ujemne - zadania z matematyki dla klasy 6 szkoły podstawowej.Liczby dodatnie i ujemne 17 Odejmowanie liczb całkowitych Oblicz dowolnym sposobem..

Liczby dodatnie i liczby ujemne.

Oś liczbowa.. Na I semestr liczba ocen bardzo dobrych z matematyki stanowiła 10% , dobrych 20% , dostatecznych 35 %, dopuszczających 20 % , a resztę to oceny niedostateczne.Liczby dodatnie - liczby, które na osi liczbowej znajdują się po prawej stronie zera.. 2. Podaj liczbę przeciwną do danej.. Dajcie mi sprawdzian z matematyki PLIS>>>>> Daje naj.. Poziom A a) 3 - 5 b) 12 - 26 c) 2 - 6 d) 14 - 19 e) 5 - 9 f) 7 - 15 g) 11 - 5 h) 4 - 72.1 Klasówka Liczby ujemne w praktycznych przykładach.. Uporządkuj liczby rosnąco:Sprawdzian : Działania na liczbach całkowitych.. Uzupełnij tabelkę: LICZBA LICZBA PRZECIWNA .. Iloczyn liczby dodatniej i liczby ujemnej jest liczbą: A. dodatnią B. ujemną C..

Liczby ujemne oznaczamy znakiem.

W teście znajduje się 14 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. Wiemy jak obchodzić się z liczbami dodatnimi kiedy dodajemy do nich i odejmujemy liczby dodatnie, a kiedy dodajemy lub odejmujemy liczby ujemne?. Liczby ujemne oznaczamy znakiem Preview this quiz on Quizizz.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 1 "Liczby całkowite" grupa A i B dla klasy 6, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.Plik liczby dodatnie i ujemne sprawdzian klasa 6 pdf.pdf na koncie użytkownika marissaboucher • Data dodania: 1 paź 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.70% liczby 90.. 50% liczby 130.. Wartość bezwzględna jakich liczb jest równa 4?. Zapisz liczby przeciwne do danych: a) liczba przeciwną do 6 jest … b) liczbą przeciwną do 9 jest … c) liczbą przeciwną do 0 jest … 2.. R155ZrtPAdCzp 1 Rysunek osi liczbowej z zaznaczonymi liczbami całkowitymi od -4 do 6.Jaka figura?, Prawo, lewo, Kierunki, Nad, pod, po lewej, po prawej, Położenie, Dni tygodnia, Dni tygodnia - poziom zaawansowany, Temperatura, Miesiące, Miesiące - poziom zaawansowany, Która godzina?, Wybierz zegar, Ile przedmiotów, Więcej, mniej, Cyfry DOMINO, Liczby DOMINO, Poznajemy liczby rzymskie, Liczby rzymskie w kalendarzu, Większa liczba, Największa liczba w zakresie 10 .Przed Tobą sprawdzian z matematyki, który sprawdzi Twoją wiedzę z działu: Liczby dodatnie i ujemne..

LICZBY DODATNIE I UJEMNE - sprawdzian 1.

2.2 Klasówka Porównywanie liczb całkowitych.. Podsumowanie zdobytych umiejętności Legenda (otwiera okno) .. Porządkowanie wyrażeń zawierających liczby ujemne Rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, .Wybierz test z rozdziału Działania na liczbach dodatnich i ujemnych lub podrozdziałów podręcznika Matematyka z plusem dla Klasa I Gimnazjum.KARTA PRACY - LICZBY DODATNIE I UJEMNE 1.. Porównaj liczby: a)−2,8 −12,3 b) −10 16 c) 0 −5 4. a) 12 b) −3 c) 1 4 d) −2 3 e) 0 3. Podaj liczbę odwrotną .Aby odczytać wynik odejmowania liczby ujemnej od liczby całkowitej, będziemy przesuwać się w kierunku … .. Liczby dodatnie i liczby ujemne.. 2.2 Test Porównywanie liczb całkowitych.. Całość powinna Ci zająć maksymalnie 20-25 minut.Test Działania na liczbach dodatnich i ujemnych, podrozdział podręcznika Matematyka z plusem dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Q.. Legenda (otwiera okno) punktów mistrzowskich do zdobycia.. Zadanie 3 (3p.). Bardziej szczegółowoStrona główna » Sprawdziany » Podstawówka » Matematyka 4,5,6,7,8 OPERON Matematyka 4,5,6,7,8 OPERON 16 lutego 2018 Babiańska Helena Podstawówka , Sprawdziany Brak komentarzyPlay this game to review Arithmetic..

Odejmowanie liczby ujemnej = dodawanie dodatniej.Klasa 6.

2010-03-17 07:20:00 Matematyka liczby dodatnie i ujemne 2014-10-01 15:06:10Plik sprawdzian klasa 6 liczby dodatnie i ujemne.pdf na koncie użytkownika lalaniyah • Data dodania: 1 paź 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.- 24,99 zł - Seria: Matematyka z kluczem.. Liczby dodatnie i liczby ujemne.Sprawdzian Matematyka z kluczem dział liczby dodatnie i ujemne 6 klasa .. Łącznie do uzyskania jest 20 punktów.. Zero nie jest ani liczbą dodatnią ani liczbą ujemną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt