Uzupełnij dialogi następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie

Pobierz

A Chłopiec.B Dziewczynka.. (die …Następnie posłuchaj nagrania, sprawdź swoje rozwiązanie i powtarzaj.. Rozwiąż zadanie i …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 S. 7 3 S. 7 3 S. 7 5 S. 7 11 1 13 Bringe den …ZD 8 STR 105 MIT LINKS 1 Napisz formy trybu rozkazującego , tak jak w przykładach Piątka na …Uzupełnij dialogi.. Nauczyciel.. Uzupełnij dialog podanymi wyrazami .. BARDZO PROSZĘ O POMOC 1 Zobacz odpowiedź Ja też proszę o pomoc .. Uzupełnij zdania czasownikami Sein lub Haben w …Uzupełnij dialog podanymi wyrazami.. Autor rozwiązania.. Na ja, ich muss einfach viel …Zadanie: uzupełnij dialogi zwrotami z ramki posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi let s find out , i ve got an idea, neither have i Zaliczaj.pl Jesteś …1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij wypowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. Pytanie brzmi: UWAGA DAJE NAJ PLZ NA JURO DAJE 30pkt ZD 7/105 MIT LINKS 1 > Zapisz dialogi według …Posłuchaj i uzupełnij pytania i sprawdź rozwiązanie z poniższym linkiem: .. Wysłuchaj nagrania, a następnie sprawdź, które informacje w tabeli w zadaniu 4 …Posłuchaj nagrania do zadania 2, str. 14 z linku: .. Wysłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie: https: ..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.

ihr viel in musik?. 2 CD1.06 MP3006 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Uzupełnij.. 1 Zadanie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij dialogi zwrotami ….Uzupełnij dialog,wstawiając odpowiednie zadania z ramki Słowa z ramki to : ich bin steffi ,das ist mein bruder, Nein das ist meine Freundin,Tina, ich bin elf, Er …Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Uzupełniamy dialogi na podstawie nagrania: 1.. Następnie odpowiedz na pytanie.. Posluchaj nagrania i sprawdż swoje odpowiedzi.Uzupełnij rozmowę czasownikiem sein we właściwej formie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie .. geradeaus, wie komme ich, in der Nahe, die erste Strasse, nehme… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: uzupelnij dialog czasownikiem sein we wlasciwej formie.. Uzupełnij dialogi podanymi wyrażeniami.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. V: der Kuli .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc.Uzupełnij minidialogi pasującymi wyrazami .. - Ich mocht… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij dialog czasownikami w odpowiedniej formie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdz rozwiązanie.

Uzupełnij dane …Uzupełnij dialogi zwrotami z ramki.. Posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. nastempnie posluchaj nagrania i sprawdz rozwiazanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupelnij dialogi zwrotami z ramki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …UWAGA DAJE NAJ PLZ NA JURO DAJE 30pkt ZD 7/105 MIT LINKS 1 > Zapisz dialogi według podanego wzoru.. Kto jest nowym uczniem w klasie?. Ich mache die Aufgabe …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. 2 Zadanie.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Z …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt