Quiz do lektury szatan z siódmej klasy

Pobierz

Konkursy i testy Bogumiła Pińczuk.. Dodaj do ulubionych.. Szatan z 7 klasy.. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym.. by franciszka.. Quiz Szatan …Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyJak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy "?. Agata_Froncz 4 lata temu.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Quiz Szatan z …a) artystą b) oszustem c) sławną osobą 7) Kto nie jadł z płaskiego talerza?. 4 Obserwuj autora.. 8Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu - Spielshow-Quiz.. Test składa się z 12 pytań.. W podanym zestawie zaznacz nazwisko tego, którego cytat nie …Witaj na stronie Quizz.pl.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Lektury szkolne.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z …Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Chłopiec, któremu Adaś znalazł w księgach …Myślę, że zachęciłam Cię do przeczytania tej książki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Nazwisko autora książki "Szatan z siódmej klasy" 3.. Gdzie Adam miał jechać na wakacje?. Krótki test ze znajomości lektury - 12 pytań.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?Jak dobrze znasz treść lektury "Szatan z siódmej klasy"?.

Trudny test z Szatana z siódmej klasy.

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty; …Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu - Teleturniej.. W powieści "Szatan z siódmej klasy" odnajdujemy bardzo dużo cytatów innych pisarzy.. Skomentuj.. Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości …Pobierz: sprawdzian szatan z siódmej klasy odpowiedzi.pdf.. 61% average accuracy.Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Odpowiedz na pytania.. 4 lata temu.. 1) Kto jest autorem książki pt. "Szatan z siódmej klasy'?. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa …Odpowiedzi do testu z lektury "Szatan z siódmej klasy" 5 kwietnia, 2020 Opublikowano w Aktualności.. Testy z lektur szkolnych - sprawdź, jak dobrze pamiętasz, co wydarzyło się w danej książce!. Główny bohater nie "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.. Masz świetny …Szatan z siódmej klasy - test.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej … Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Test sprawdzający znajomość lektury.. Ile drzwi znajdowało się w domu …Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Udostępnij.. Poprzedni Następny .. a) Ferenc Molnar b) Kornel …Quiz Szatan z siódmej klasy test.. Nazwisko Adasia, "szatana" 2.. Wioska rodzinna Wandy 4. pytanie 1 z 15..

a) uczniu b) …Szatan z siódmej klasy.

Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora …Trudny test z lektury Szatan z siódmej klasy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej …Co było kradzione z rodzinnej posesji państwa Gąsowskich?. 1) Kto jest autorem książki pt. "Szatan z siódmej klasy'?. 92 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę #szatan z siódmej klasy, #test, #wiedza, #lektura, #dsa, #test …Szatan z siódmej klasy.. Najnowsze wpisy.. a) bocian b) kot c) żaba 8) Jak mówił na początku pan Gąsowski na Adama?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Koza; …Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Test sprawdzający znajomość lektury.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Jak nazywał się …Powiązane z testem z Szatana z siódmej klasy.. Udostępnij.. 0.Start studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. Peliji 5 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt