Napisz opowiadanie po angielsku o swojej przygodzie

Pobierz

W dziale 'Opowiadania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych czytanek po angielsku, mających na celu pomóc Wam w opanowaniu języka angielskiego.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: daniel35 15.4.2010 (18:13)Opowiedz historię swoim kolegom z klasy.. 2020-05-22 18:20:42; Napisz opowiadanie o przygodzie w święta wielkanocy 2016-03-29 11:58:30; Napisz opowiadanie o przygodzie.. Napisz własnymi słowami o czym jest historia, aby jeszcze bardziej ćwiczyć swoje umiejętności językowe.. Pojechałam tam z moimi rodzicami (obydwoje są naukowcami pracującymi na Uniwersytecie Jagiellońskim) na wakacje.. W pewnym momencie usłyszałam ugniatające się liście, rozejrzałam się, a jakieś 4 metry przede mną na kupie liści siedział mały lis, pewnie podszedł żeby zobaczyć co się dzieje .napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. Wybrałem to zdarzenie z wielu względów, ale najważniejszym z nich była pamięć.. +2 definicje @en.wiktionary2016.. Wakacyjna przygoda.Opowiadanie z dygresją.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Szczerze mówiąc, wiem że nigdy ich nie zapomnę, ponieważ przeżyłam tam okropną przygodę.Przykład opowiadania po angielsku nr 2..

Napisz opowiadanie o swojej przygodzie.

Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Przyjazn!. Polecane opowiadania po angielsku na dobry początek "Circus Escape" autorstwa Sue Clarke (bardzo łatwe) To prosta opowieść dla dzieci, idealna, aby zacząć przygodę z opowiadaniami.Przeczytaj rozdział "Jak napisać opowiadanie".. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Ich dzień zaczyna się o wschodzie słońca.. Moja przygoda zdarzyła się podczas wakacji 2006.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: "I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji.. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy.. Zalogowane osoby mogą korzystać z Systemu Powtórek Słówek, mają dostęp do Panelu Edukacyjnego oraz mogą tworzyć własne zestawy słówek.opowiadanie po angielsku .. że miałam dużo czasu.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. poleca80% Język polski .. Opowiedz o ciekawej przygodzie, która Ci się przytrafiła.. Tato zabrał mnie do specjalnej szkółki, gdzie pod okiem instruktora można było popróbować swoich sił w nurkowaniu.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przezył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych..

...Napisz opowiadanie o swojej wakacyjnej przygodzie Podobne tematy.

Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. 2011-03-10 14:03:43Wakacyjna przygoda - opowiadanie.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .Zaproponował prawdziwie męską przygodę następnego dnia.. To nic trudnego!. W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Gdzie byłeś?. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Był wówczas piątek po południu.. rzeczownik gramatyka .. 2011-12-21 16:04:25Napisz wypracowanie po angielsku o swojej wakacyjnej przygodzie w górach.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.Napisz opowiadanie o przygodzie swojej lub kogoś ze znajomych, które można byłoby zatytułować "Pasażer na gapę".. Chodziłam i chodziłam, po drodze zerwałam trochę jeżyn i malin.. Nie zważając na.Napisz o swojej szalonej przygodzie z psem:P 2009-10-10 23:00:15 Napisz ciekawe opowiadanie o wakacyjnej przygodzie 2011-06-13 17:57:58 Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. 2010-12 .napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz.. Męska przygoda okazała się rzeczywiście czymś wyjątkowym.. Było fantastycznie.. Chodziła ona do 6 klasy .. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, AustrięSprawdź tłumaczenia 'opowiadać o swoich przygodach' na język Angielski.. opowiadać niestworzone historie opowiadać o swoich przygodach opowiadać si .Kto pomoże zmienić trochę te opowiadanie ?,, Wakacyjna przygoda '' W tym roku na wakacjach bylam nad morzem.. Zdarzyło się to trzy lata temu w czasie mojego pobytu w Brazylii.. Co robiłeś?. Użytkownik.. Kobiety przygotowują posiłek dla swoich mężów, a potem zabierają się do innego rodzaju czynności, na przykład piorą, sprzątają.. Białe zburzone fale wylewały wodę na piasek.. Było wprost cudownie.. Wlaśnię szłam brzegiem po zimnym i mokrym podlozu , szłam i patrzac sie na wysokie drzewa rozmyślałam.. Nagle upadly mi okulary słoneczne i gdy sie dchylilam by je podniesc znalazłam piekna, duza a wręcz .. Proszę zwrócić uwagę, że teksty te są dobrze znane nauczycielom i nie powinny być wykorzystywane jako prace domowe.Napisz krótkie mroczne opowiadanie po angielsku 2013-01-02 19:54:25 napisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15 napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02Moje wakacje zaczęły się nieciekawie..

Opowiedz o ciekawej przygodzie, która Ci się przytrafiła.

Po ugotowaniu obiadu, zaproponowałem im wspólne pójście na plażę.Napisz list w którym opowiesz swoją wakacyjną przygodę Podobne tematy.. Wakacyjna przygoda - opowiadanie.. Punkty rankingowe: .. po obu stronach peronu zatrzymały się pociągi.. Wraz z moim bratem Rafałem wybrałem się na Sekułę pojeździć na rowerach.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Był piękny lipcowy poranek.. Opowiadanie.. Była brudna i płakała.. Poszłam na spacer do parku i na jednej z ławek zobaczyłam malutką dziewczynkę.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Zadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Nietrudno się domyślić jak zareagowałem na te słowa.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'opowiadać o swoich przygodach' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Napisz opowiadanie o przyjaźni Przyjazn!. 80-120 słów Potrzebuje na jutro!. Sleeping .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Przykładowe opowiadania po angielsku!. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt