Moja przygoda z aparatem ortodontycznym

Pobierz

utworzone przez Justyna Leśniak | Lis 16, 2020 | Dysfunkcje aparatu mowy | 0 komentarzy.. Po zdjęciu aparatu, w celu uzyskania w pełni zadowalającego efektu, zalecane są zabiegi uzupełniające.. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wiążę się nie tylko z aspektem estetycznym, ale także zdrowotnym.. Kategoria: Wszystko Stabilizacja.. Wiem, że wiele z Was interesuje temat aparatów ortodontycznych.. Aparat i kolczyk w języku.. Jak święta?. 18.07) zakładam separatory na dół !. Dziś specjalnie dla Was odpowiadam na najpopularniejsze pytania pacjentów dotyczące życia z aparatem ortodontycznym.. Żyłam w przekonaniu, że wyprostują mi tylko moją prawą górną dwójkę,bo tego oczekiwałam, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam co mnie czeka.Moja przygoda z aparatem ortodontycznym czwartek, 29 grudnia 2011.. No to powoli zaczyna się stabilizacja moich przesuniętych zębów.. .Aparat ortodontyczny - moja historia .. Pierwsze dni z aparatem ortodontycznym Cienkie dziąsła - pogrubianie biotypu Plan leczenia, czyli "nie tak szybko" Sok z jabłek i selera .. :-) Ale jego dostępność (tylko tesco całodobowe) i ta cena 18 zł mnie przerażała, w porównaniu do innych 'Colagatów'.. Bałam się, czy jego użytkowanie .On Blogger since February 2012. przez Redakcja 24 sierpnia 2018. .. Dobrze się czuję z tym pozycjonerem na zębach.. Pomimo tego, że aparat noszę 6 dzień, już 2 razy odkleił mi się zamek : ( Psuje mi to całą przygodę z aparatem, bo tylko się denerwuję z tego powodu..

!Moja przygoda z aparatem ortodontycznym wtorek, 5 lipca 2011.

Witam!. Co myślicie ogólnie o *piercingu?. Pierwszy raz jakieś 1,5 h po tym jak wyszłam z gabinetu (nic nie jadłam, nie piłam), a jako że wyjechałam z Wrocławia nie mogłam .Cześć, ten blog będzie opowiadał o mojej przygodzie z aparatem ortodontycznym.. I bardzo się cieszę i nie umiem się doczekać :) Będę Wam pisała relacje, porady i dodawała zdjęcia.. Ligatury Witam.. Od kilku tygodni jestem posiadaczem aparatu ortodontycznego.. U mojej jest jeszcze jaskrawy żółty.. Hmm jest taki metaliczny, kurcze szary.. Przecież ja w czwartek miałam wyciski robione, a na drugi dzień już aparat można zakładać xD Umówiliśmy się na 1 czerwca.. Mam teraz zdanie, że gdybym miała się dzisiaj decydować na założenie aparatu, to bym tego nie zrobiła.. Tag: ortodontyczny postępy - dokumentacja foto - zdjęcia.. Zapraszam do kontaktu!. 2 stycznia 2018. .. Hej :) Chciałabym, pokazać wam moją przygodę z aparatem :) Jeszcze nie mam aparatu, ale za nie długo będę miała!. Autor: lulcia o 14:41.MOJA PRZYGODA Z APARATEM ORTODONTYCZNYM.. Poza .Na początku mojej przygody z aparatem chodziłam myć zęby nie tylko po każdym posiłku, ale także po każdym łyku soku czy herbaty.. Wady zgryzu to problem dosyć powszechny w naszym społeczeństwie.. Nie wiem jak Wam go wytłumaczyć.. Stabilizacja.. W zeszłym miesiącu ortodontka zeszlifowała mi jeszcze górne jedynki, zęby zmniejszyć między nimi szparę i trójkę na dole.MOJA PRZYGODA Z APARATEM ORTODONTYCZNYM..

2011-07-28 ...Moja przygoda z aparatem ortodontycznym wtorek, 26 kwietnia 2011.

Wczoraj zadzwoniła ortodontka i powiedziała, że już można zakładać aparat.. Teoria jest banalna: wizyty u ortodonty, nałożenie aparatu, odpowiedni […]MOJA PRZYGODA Z APARATEM ORTODONTYCZNYM.. Niestety moja stomatolog musiała zamówić nowy drucik (wizyty u ortodonty zarzuciłam już dawno, kiedy to co chwila .Przygoda z aparatem ortodontycznym czwartek, 14 listopada 2013.. Macie kolczyki gdzieś na twarzy, języku?. Mam nadzieje, że moje rady i przemyślenia będą dla Was przydatne.. Już !. Nie mogę doczekać się czwartkowej wizyty.. Jest taka ohydna pogoda, może sobie humor poprawie jakimś nowym kolorkiem!. Z biegiem czasu trochę mi się to zmieniło… Aktualnie myję zęby dokładnie po każdym posiłku, ale nie po wszystkim co ledwo dotknie moich zębów.Moja przygoda z aparatem ortodontycznym.. Kochani mam separatory, przyznam że tęskniłam za nimi, tzn. za zabawą nimi (ciągnę je w górę i w dół, tak jak to kiedyś ruszało się ząbki do rwania też mnie to bawiło, tak teraz to:D) głupieje na starość, no nic.. PhotographerMOJA PRZYGODA Z APARATEM ORTODONTYCZNYM.. Postanowiłam wiec wypowiedzieć się w tej kwestii, bo nosze aparat już od 16 miesięcy.. Gdy pacjent zakończy leczenie ortodontyczne, konieczna jest także retencja, by utrzymać zęby w prawidłowej pozycji.Logopeda z aparatem ortodontycznym - pierwsze wrażenia..

Moja przygoda z aparatem zaczęła się dokładnie 29 października 2014 roku.

:-) Ale jego dostępność (tylko tesco całodobowe) i ta cena 18 zł mnie przerażała, w porównaniu do innych 'Colagatów'.. Wszem i wobec przyznaję, że mam kolczyk w języku.. Wady zgryzu mogą bowiem powodować trudności z artykulacją czy przeżuwaniem pokarmów.Moja przygoda z aparatem ortodontycznym poniedziałek, 18 lipca 2011.. W połowie grudnia 2017 roku ugryzłam surową marchew i całkowicie odpadł mi drucik przyklejony do dolnych zębów.. :-) Mam aparat dopiero 9 tygodni, jest to niewiele, a ja już widzę ogromną różnicę, z boku, od dołu, z przodu, moje lusterko dentystyczne codziennie jest w ruchu!. Nie spodziewałam się, że tak szybko moje zęby wrócą (prawie) na swoje miejsce !MOJA PRZYGODA Z APARATEM ORTODONTYCZNYM.. Tag: retainer Całkowite odklejenie drucika - retainera.. Ale ten czas leci - chyba już z 8 miesięcy i o dziwo druciki się trzymają.. Różowy!. Podzielę swojego posta na etapy mam nadzieje,że ułatwi Wam to wyszukanie .Moja przygoda z aparatem ortodontycznym piątek, 20 maja 2011.. .moja przygoda z aparatem ortodontycznym Zgryz otwarty Niestety znalazłam się w gronie osób, którym na skutek noszenia pozycjonera powstał zgryz otwarty , tzn. zęby nie stykały się całą powierzchnią, powstał odstęp z przodu między górną a dolną szczęką.Moja przygoda z aparatem.. Kazała "naprawić" niektóre zęby.A na koniec porobiła parę zdjęć (odziwo mnie to zdziwiło,bo zrobiła mi zwykłą cyfrówką Nikonem),Ale na szczęście po .Przygoda z aparatem ortodontycznym krok po kroku..

Moja przygoda z aparatem ortodontycznym Stabilizatora nie noszę i zęby mi się nie krzywią.

Jak Wasze ząbki?. Czy trzeba zawsze mieć przy sobie pastę i szczoteczkę do zębów?MOJA PRZYGODA Z APARATEM ORTODONTYCZNYM.. Plan leczenia, czyli wstęp do dwuletniej przygody z aparatem stałymZakończenie przygody z aparatem ortodontycznym to nie zawsze jednoznaczny koniec z poprawą estetyki zębów.. Aparatkowicze udanych wakacji, pięknej pogody i prostych ząbków :-) Wracam 17.07 i na drugi dzień (czyt.. Wiecie, że od czasu kiedy zobaczyłam go na ulotce chciałam go mieć!. Nie zawsze tak jest, aczkolwiek o to, by były zdrowe i śnieżnobiałe jest dużo łatwiej, aniżeli o to, by były proste.. Logopeda potrzebny od zaraz?. W zeszłym miesiącu ortodontka zeszlifowała mi jeszcze górne jedynki, zęby zmniejszyć między nimi szparę i trójkę na dole.Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu.. Długo zwlekałam z decyzją o jego założeniu.. 6 najczęstszych pytań pacjentów.. No to powoli zaczyna się stabilizacja moich przesuniętych zębów.. Nie pójdę na Dzień Dziecka do szkoły - trudno.Moja przygoda z aparatem ortodontycznym czwartek, 29 grudnia 2011.. Noszę go parę ładnych lat przez co zupełnie o nim zapominam, nie czuję go ani nic, moja dentystka jest bardzo .Moja przygoda z aparatem ortodontycznym sobota, 30 maja 2015.. Miałam wtedy pierwszą wizytę u ortodonty.. Wakacje.. moja przygoda z aparatem ortodontycznym Odklejony retainer - cd Prawie 2 miesiące próbowałam dodzwonić się i dostać do mojej stomatolog, która podkleja mi retainery.Niemiłe sytuacje z aparatem ortodontycznym.. Wiecie, że od czasu kiedy zobaczyłam go na ulotce chciałam go mieć!. Wszyscy znamy powszechne lekarstwo na krzywe uzębienie - aparat ortodontyczny.. Najlepiej, żeby zęby były zdrowe, śnieżnobiałe i proste.. Niestety mam wrażenie, odczucie, że jak go nie miałam przez 7 godzin, to lewy dolny ząb znowu zaczął mi przeszkadzać.. Pani zrobiła mi przegląd zębów.Oceniła jak wygląda moja sytuacja.. Lepiej niż bez, tak jakby bezpieczniej, że żeby są na miejscu.. Jak duży dyskomfort wiąże się z jego noszeniem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt