Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków z partykułą nie

Pobierz

zła.. Zdania uzupełnij partykuła nie i zapisz je w zeszycie .. W miejsca kropek wstawic nie.od podanych przymiotników utwórz przysłówki, a następnie utwórz stopień wyższy i najwyższy.. Przysłówki tworzone od przymiotników mają w stopniu wyższym postać identyczną ze stopniem wyższym wyjściowego przymiotnika w rodzaju nijakim, np.:Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników: 2012-10-18 14:15:38 utwórz stopień wyższy i najwyższy pzymiotników i przysłówków z partykułą nie.. Zapisz je w zeszycie z przeczeniem nie .. Wyjątkowo, elegancko, nieoczekiwanie, wykwintnie, zniewalająco, cudownie, okropnie, zawsze.. 24. przykłady : dobry,…Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i .. mam nadzieję że pomogłam chociaż tego jednego nie wiem :) Brakowało ci 2 zły i dzisiaj no to dwóch nie wiedziałam :/ kinga22003 kinga22003 Większy największy, bardziej zły, najbardziej zły, mocniej, najmocniej, delikatniej , najdelikatniej ,dzisiaj (niestopniuje sie .A)od przymiotników utwórz stopień wyższy i najwyższy z przeczeniem nie.. Byłam tą wizyta .. mile zaskoczona .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przyslowków.Nazwij rodzaj stopniowania.. Odmień przez przypadki rzeczownik noga .D.. stopień wyższy stopień najwyższy .. 2013-03-19 20:06:19 Załóż nowy klub1.Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przysłówków:dobrze,ściśle,wąsko,ciemno,wolno,źle,trudno 2.Dopisz do podanych przysłówków i przymiotników przeczenie nie: -trudna -wielka -najciemniej -bardziej ślisko 3.Odmień przez przypadki wyrażenie 'czworo dzieci' 4.Co jest spójnikiem w tych zdaniach jest spójnikiem?Od podanych przymiotników i przysłówków utwórz stopień wyższy i najwyższy..

Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.

Od podanych przysłówków i przymiotników utwórz podany stopień i ułóż z nimi zdania z cząstką nie: dobrze - stopień najwyższy- najlepiej duży - stopień wyższy- większy zły - stopień najwyższy- najgorszy szybko - stopień wyższy-szybciej Określ osobę, liczbę, czas i rodzaj podanych czasowników.. !od podanych przysłówków utwórz przymiotniki we wszystkich rodzajach :szczerze, prędko 2009-10-18 18:04:09Od podanych przysłówków i przymiotników utwórz podany stopień i ułóż z nimi zdania z cząstką nie: dobrze - stopień najwyższy duży - stopień wyższy zły - stopień najwyższy szybko - stopień wyższyObok podanych przymiotników w stopniu równym (w różnych przypadkach i rodzajach) wpisz stopień wyższy i najwyższy w tym samym przypadku i rodzaju.. Zdania uzupełnij partykuła nie i zapisz je w zeszycie .. Czy stopniowanie przysłówków i przymiotników coś zmienia w kwestii pisowni?. Określ osobę, liczbę, czas i rodzaj podanych czasowników.Język niemiecki - szkoła podstawowa × Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników.. Zapisz je w zeszycie z przeczeniem nie .. Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. Zaloguj się, by dodać komentarz.1.Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków : czysty , dobry , słaba , głośno ..

1.Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków : czysty , dobry , słaba , głośno .

W miejsca kropek wstawic nie.. Podkreśl przysłówki , które nie pochodzą od przymiotników .. 2009-12-12 13:34:54 Utwórz stopień wyższy i najwyższy 2013-01-03 15:29:55Data publikacji: 17 września 2010 Autor: Łukasz Mackiewicz "Nie najgorszy" i "nie najlepszy", czyli przymiotniki i przysłówki w stopniu najwyższym.. Zobacz odpowiedź.. b)w załączniku.. Zapewne rząd rosyjski jest srogi dla szlachty .1) szybki a) stopień równy b) stopień wyższy c) stopień najwyższy 2) bardziej chory a) stopniowanie proste regularne b) stopniowanie opisowe c) stopniowanie proste nieregularne 3) najzdrowszy a) stopień równy b) stopień wyższy c .23.. Podkreśl przysłówki , które nie pochodzą od przymiotników .. Ułóż zdania z podanymi przysłówkami.. W jednej z ostatnich porad językowych pisaliśmy o pisowni nietrudno i niełatwo, czyli de facto o pisowni partykuły nie z przysłówkami w stopniu równym.. 2010-03-16 16:56:00; Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników: 2012-10-18 14:15:38; Do podanych przymiotników utwórz przysłówki 2011-04-28 16:25:24; Podaj stopień wyższy i najwyższy przymiotników 2012-05-25 19:50:50Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków : · duży - · zły-· mocno-· delikatnie-· dzisiaj-5.. Podkreśl jedną linią te , które stopniują się regular… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Utwórz stopień wyższy i najwyższy 2013-01-03 15:27:17 utwórz stopien wyższy i najwyższy podanych 2010-10-26 20:01:41 pOmoCy!Proszę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt