Test ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. a) Na zielono b) Na fioletowo c) Na czarno d) Na różowo 2.. Życzę wam powodzenia!. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. anonim24 .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika ..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Ogólna wiedza literacka .1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.Ania z Zielonego Wzgórza Ciekawy test.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Save Save Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań For Later.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Szukaj.. Co Ania dodała do ciasta?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Test składa się z 12 pytań.. Jaka jest geneza utworu?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. a) Cukier - puder b) Krople walerianowe c) Olejek pomarańczowy d) Olejek cytrynowy 3..

Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań ...Test Ania z zielonego wzgórza !

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Skomentuj.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Gdzie znajdował .Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Podobne działy.. .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Dorota 5 lat temu.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. mam z tego niedługo test i się to może przydać bardzo Odpowiedz.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Na jaki kolor Ania ufarbowała sobie włosy?. Lektury szkolne.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Rozwiąż test!Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. POWODZENIA!. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901 Rozwiązanie .. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. test z lekturyAnia z Zielonego Wzgórza - test.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Rozpocznij test.. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 2.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie"Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..

... Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ... Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?

TYLE LAT I WCIĄŻ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO W POLSKIEJ WERSJI ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA, ZARÓWNO W KSIĄŻCE JAK I W FILMACH MAŁGORZATA JEST MAŁGORZATĄ A NIE TAK JAK W ORYGINALE RACHEL.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Filmy.. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) gadatliwość .a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Treść..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt