Przeczytaj tekst uzupelnij luki 6.1 6.6 wlasciwymi wyrazami

Pobierz

Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Pochodzę z polski.. Uzupełnij luki (6.1.-6.4.).. (A- liebie, B-hasse, C-Lieblingsschulfest, D-Lieblingsfach, E-besuche, F-horen,G- Ratsel)Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (6.1-6.5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. właściwymi wyrazami (A-C) proszę o szybką pomoc .. piotrborkowyp17ykj piotrborkowyp17ykj 6.1 C 6.2 A 6.3 C 6.4 B 6.5 A 6.6 A 6.7 B 6.8 B Dzięki .. Ułóżcie zdanie z podanych niżej wyrazów (daję tłumaczenie wyrazów, żeby było wam łatwiej) grenzlos (bezgraniczny) namenlos (bezimienny .Im Sommer fahre ich (6.1.). jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. DOBRZE PŁACE ;P Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawne uzupełniają luki 1-6.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.uzupelnij tekst wlasciwymi formami DAM NAJ !. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uwaga.. Proszę o przetlumaczenie na język angielski ten tekst: Mam na imię Julia.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

Przeczytaj tekst.Uzupełnij luki (6.1.-6.8.)

Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Uzupełnij luki (6.1.-6.5.). - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiUwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst i uzupełnij go właściwymi wyrazami z ramki.. 2011-11-13 17:36:48 Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.).. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Uwaga!. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst.. 11 W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z zadania 10 UL 1 The human body is composed of .. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij podane zdania.. Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę w poprawnej .Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wpisz odpowiednią literę (A-G) obok numer każdej luki.. Fußball und (6 .Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. Mieszkam w garwolinie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. O godzinie 9 podstawa, o 11 rozszerzenie.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga!. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij luki (5.1-5.6) wyrazami (A-G).

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 2013-01-06 12:38:11 Przeczytaj poniższy tekst uzupełnij luki 1 -5 używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie 2012-01-24 17:02:04Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst.. właściwymi wyrazami (A-C).. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Edukacja przyrodnicza - przeczytaj tekst podręcznika do matematyki na str32;.. Question from @EmilkaMo - Szkoła podstawowa - Język angielskiuzupelnij tekst wyrazami.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uwaga!. (0-5) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). FJa, […] przysięgam w obliczu Boga całemu Narodowi Polskiemu, iż powierzonej mi władzy naniczyj prywatny ucisk nie użyję, lecz jedynie jej dla obrony całości granic, odzyskaniasamowładności Narodu i ugruntowania powszechnej wolności używać będę .Przeczytaj tekst.. 2021-05-05 14:01:12; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Klasa 1 a Edukacja polonistyczna- weź udział w lekcji online;- wykonaj zadania w zeszycie do kaligrafii na str 64;- zapisz w zeszycie wyraz szafa i Szymon z podziałem na sylaby i .Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1-6.5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..

Uzupełnij luki (5.1-5.5) wyrazami (A-G).

Uzupełnij luki (6.1.- 6.10.). Uzupełnij luki 1-6 wstawiając w każdą lukę JEDEN wyraz, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny gramatycznie tekst.Are you feeling unit?. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst.. allow artistZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj tekst.. JĘZYK ANGIELSKI - ROZSZERZENIE - ten przedmiot zaplanowano na piątek, 19 kwietnia.. Jedem wyeaz został podany i nie pasuje do żadnej lukiProszę szybk…Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania.. 2021-05-05 14:01:12Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Na początek słownictwo, które będzie Ci potrzebne do wykonania zadań.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Zadanie 6.. Uwaga!. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród podanych wyrazów wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. W zeszycie uzupelnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z zadania 11.. W podanym tekscie krzyzakow podkresl archaizmy a nastepnie napisz tekst we wspolczesnej wersij jezykowej siedziało ksiaze u krzyzakow iu co roku wyprawy na litwe pod wilno czynili….Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst.

Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Uwaga!. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami .Teksty stanowiące podstawę egzaminu mogą być zarów-no autentyczne, jak i adaptowane, ze wskazaniem na przewagę .. (0-10) Uzupełnij luki wyrazami z ramki w sensowny sposób.. Uwaga!. Mam szesnaście lat.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. Tutaj znaPrzeczytaj poniższy tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt