Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania is tony

Pobierz

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jakie są podobieństwa i różnice między waszymi planami dnia?. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: zatrzymuj po każdym fragmencie i przeczytaj na głos usłyszany fragment.A teraz wysłuchaj nagrania jeszcze raz (a w razie potrzeby kilka razy) i uzupełnij notatki sędziów (zadanie 5) na temat uczestników, ich zalet i wad.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ jak napisać lubie placki po angielsku kicia321567 kicia321567 02.06.2016Przeczytaj na głos, posłuchaj jeszcze raz nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Proszę o przesłanie mi odpowiedzi do zadania: 3 i 5 z podręcznika oraz zadania 1 z zeszytu ćwiczeń do piątku.Ex 3 - Posłuchaj trzech dialogów Cd 3.6 3-06_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3i uzupełnij .Posłuchaj uważnie nagrania jeszcze raz lub dwa razy, i zapisz właściwą odpowiedź (a / b / c) w zeszycie.. SB 111/4 Posłuchaj i zapisz zdania, które słyszysz.. SB 111/5 Ułóż dialog we właściwej kolejności.. 5 posłuchaj nagrania jeszcze raz i wybierz poprawną odpowiedź na pytanie) W zeszycie ćwiczeń zróbcie zad.. Popraw błędne zdania.. Opowiedz tę historyjkę, pokazując czynności klasie.3 23 Posłuchaj nagrania jeszcze raz..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania: What number is a candle?

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Odpowiedz na pytania.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz CD2_AUFNAHME_17.wav i wskaż właściwe informacje - zadanie 3, str. 101 w podręczniku.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.Odpowiedz na pytania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Powiedzcie o tym klasie.. 3 2.22 e Posłuchaj o dniu Franka.. Otwórz ćwiczenia na stronie 35.. Zakreśl jedną z liter: a, b albo c. Podziel wyrazy na 4 grupy i zapisz w zeszycie.. Step in english 3 ( 6 klasa ) 3/51 CwiczeniaOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jeśli niektórych nie znasz, znajdziesz je na koocu lekcji.. Przeczytaj tekst na stronie 42: "A day in a chimp sanctuary" (Dzień w rezerwacie dla szympansów) i wykonaj zadanie 1 wstawiając X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi a, b lub c.Spójrz na ilustracje z zadania 1 i powiedz co widzisz na zdjęciach.. 2 Które zdania są zgodne z tekstem, a które - nie?. Zakreśl a, b lub c. a in a castle b in a yurt c in a house Reading 1 Przeczytaj tekst..

Potem posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.

What is Anna's…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Nie jest to materiał na ocenę, ale odeślijcie mi zadania kontrolnie - będzie to zaznaczone w aktywności plusem.Teraz posłuchaj nagrania jeszcze raz i wykonaj zadanie 4, str. 41.. Jeśli ktoś będzie miał problem z wejściem na portal eDesk.pearson.pl to proszę o kontakt email ( ) lub sms ( mój numer: 507655410) - prześlę nagrania na e-mail.Posłuchaj nagrania i powtórz wyrazy.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i wskaż właściwe obrazki w zadaniu 1 na stronie 75.. Posłuchaj nagrania CD2_AUFNAHME_17.wav i odpowiedz na pytania słowami ja lub nein - zadanie 2, str. 101 w podręczniku.. Zad 3: Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie.Made with PadletZadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i wybierz właściwą odpowiedź na zadane pytania.. 4 Is / Are they at home?Nie musisz przepisywać całych zdań.. Dopasuj słówka do ich znaczeń i zapisz pary w zeszyciePosłuchaj nagrania (nagranie adverbs 1) i powtórz poniższe słowa.. Posłuchaj wywiadu.. What number is Chatty?W ćwiczeniu 10 ułóż pytania do Goofy'ego z podanych wyrazów a następnie odpowiedz na nie Yes lub No .. czasownik to be czasownik have zaimki wskazujące 2 CD1.07 MP3007 Zakreśl właściwe słowa.. Spróbuj przypomnied sobie ich znaczenie.. Zeszyt ćwiczeń str. 40 - zadanie 7.Na zmianę pytajcie o codzienny rozkład zajęć i odpowiadajcie na pytania..

Posłuchaj raz jeszcze i pokaż odpowiednie czynności.

Na zmianę zadawajcie sobie pytania i udzielajcie odpowiedzi.. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i ułóż fotografie we właściwej kolejności; Zadanie 4 - posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania jednym wyrazem.. Popatrz na zdania poniżej.pojawiły, zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. … poniżej.. Uzupełnij luki właściwymi pojęciami nadrzędnymi.Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Gdzie mieszka Ben?. Popatrz na poniższą fotografię.. 2 This festival is celebrated … a only in China.SB 111/3 Posłuchaj nagrania jeszcze raz i napisz odpowiedzi na pytania w zeszycie.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt