Sprawdzian z akademii pana kleksa klasa 4 z odpowiedziami pdf

Pobierz

Jak miał na imię Pan Kleks ?. Akademia miesci sie w samym koncu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duzy trzypietrowy gmach, zbudowany z kolorowychBrzechwa Akademia pana Kleksa, bohater główny, narrator, jeden z uczniów Akademii.. Mają to być takie zdania, które można by zamieścić w encyklopedii.Archiwalna aukcja nr: , wypracowania - klasa 4,5,6 repetytorium vademecum - Archiwum z AllegroPraca klasowa "Akademia pana Kleksa"- klasa IV I.AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Dziękuje za taki fajny quiz Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. "Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.Klucz odpowiedzi 119.. Ale super naprawdę mi pomógł dzięki za to za Akademia pana kleksa za sprawdzian .. ( akademia_pana_kleksa_sprawdzian_gwo.pdf ) .. Rozwiaz test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj sie!Lektura Akademia pana kleksa to ciepla i pelna humoru lektura do.. Zablokuj Zgłoś.. Krajobraz pojezierza Mazurskiego powstał przez działalność .Klasa 5.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.klasa 5 sprawdziany sa trudne ale dzieki naszej stronie podniesiesz swoje oceny pobierajac sprawdziany z historii klasa 4 , sprawdziany z przyrody klasa.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.Witaj na stronie Quizz.pl.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Odpowiedz.. Na co wyrazasz zgode?Lista pytan Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomosci Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytan /.Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

akademia pana kleksa sprawdzian po omówieniu lektury.pdf .. alles klar 1 kapitel 8 sprawdzian odpowiedzi.pdf (22 .liczba .Dostęp dla zalogowanych \ Planeta Nowa \ Klasa 5 \ Krajobrazy Polski \ Krajobraz Pojezierza Mazurskiego Kartkówka ‒.1 cm- 25,5 km, 1cm² - 4 km².. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.1.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejTest z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Quiz w Poczekalni.. 4 Jan Brzechwa Akademia Pana Kleksa O pewnej trudnoci Barwno opisów i niezwyke gry wyobrani oraz wczanie tego, co znane z bani, w ba now c zyni u twór Jana Brzechwy atrakcyjnym dla dzieci.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. 4.Test ze znajomosci lektury Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy kazdym z pytan zaznacz tylko jedna prawidlowa odpowiedz..

W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.

Juliusz Słowacki.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa".. 17 pytań.. Bardzo polecam!. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie - Opowieść Mateusza rozgrywa się w wieku: a) XVI b) nie możemy tego określić .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa..

Potrzebuje odpowiedzi ponieważ pan nam na geografii dał pytania na sprawdzian, a z czegos sie uczyć trzeba xD.

Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.. Mamy ponad 160.000 uzytkownikow.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Akademia pana Kleksa.. Ile lat ma Adam Niezgódka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt