Zawody w których dużo się zarabia

Pobierz

O poziomie zarobków decyduje nie tylko zawód.U nas nawet ludziom z takim fachem trudno o pracę i dobre zarobki.. Tę regułę potwierdza właśnie ranking TOP 10 najlepiej płatnych zawodów w Polsce.. Nie wszystko zależy od dobrej woli.. Są takie zawody, w których człowiek może zarabiać dobre środki finansowe, ale są również takie, które dają bardzo słabe zarobki.. Za tę pensję rzeczywiście można by sobie pożyć.. Chyba nikogo nie dziwi jednak fakt, że większość najlepiej opłacanych zawodów w Polsce ma ścisły związek z branżą IT, ewentualnie z .- nie wnikam w "tolerancję stresu", ale podanie zarobków rzędu 30 tys. zł.. Dane pochodzą z raportu przygotowanego przez amerykański portal CareerAddict, a podane kwoty to największe możliwe roczne zarobki dla danego stanowiska.. Najlepiej płatne zawody świata - prawnik korporacyjny W zestawieniu najlepiej płatnych zawodów znajdziemy także osoby zajmujące się szeroko pojętym prawem.Najlepiej płatne zawody w Polsce.. Patrząc na przeciętne zarobki w naszym kraju wydaje się to niemożliwe, jednak są zawody, w których można liczyć na dobrą płacę.Jak wynika z danych GUS, najwięcej zarabiają dyrektorzy generalni i zarządzający (14 789,69 zł), kierownicy do spraw IT (13 944,72 zł) oraz pracownicy transportu morskiego, żeglugi śródlądowej i.W Polsce w żadnej branży nie zarabia się tyle ile ndostają lekarze..

2011-05-02 22:08:15 W jakim zawodzie najlepiej się zarabia ?

- PIŁKARZ - rocznie w granicach kilku milionów (z resztą zależy od kontraktu)Numer jeden na liście zajęły zawody lekarza i chirurga.. Osoby wykonujące wymienione niżej profesje, najlepiej opłacane są w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii, ale ich wiedza i umiejętności są doceniane także w innych krajach.Zawody przyszłości — ranking .. Zanim jednak przejdziemy do zestawienia .Bardzo dobre zarobki czekają również na prawników, finansistów, pracowników w branży produkcyjnej i w handlu.. Za granicą ceni się ich wysoko i płaci nawet po 6-10 tysięcy złotych.. - nie wiem czemu w przypadku informatyki/zawodów technicznych są podane konkretne zawody, a w przypadku matematyki - matematyk.. To więcej niż dyrektorzy, prawnicy, informatycy czy nauczyciele akademiccy.10 tys. netto miesięcznie to ponad 14 tys. brutto.. Z opublikowanych dziś danych Eurostatu nt. zarobków w różnych branżach, dowiadujemy się, że aż w 12 z 27 państw UE to IT jest miejscem, gdzie można zarobić najlepsze pieniądze.. Tygodniowe wynagrodzenie wykonujących je pań wynosiło 1 618 USD..

2010-07-15 11:46:37 W jakim zawodzie sie zarabia dużo kaski?

Życie na walizkach wiąże się też z wyrzeczeniami, które częściowo rekompensują podróże.. Obecnie na rynku pracy brakuje analityków, testerów i operatorów systemów teleinformatycznych.Odpowiedź na: Najbardziej pożądane zawody | Zawody, w których najwięcej się zarabia Hmm, moim zdaniem najbardziej porządane są 3 zawody - kucharz, bo ludzie zawsze będą głodni; lekarz, bo zawsze będą chorować i grabarz, ponieważ zawsze będą też umieraćPrawie tyle samo zatrudnionych jest w branży zajmującej się produkcją leków.. Wysokość wynagrodzenia zależy m.in. od stanowiska.. Dobra znajomość języka programowania JAVA może się przełożyć na stanowisko programisty, na którym zarobimy nawet 11,5 tys. zł brutto (średnie .Pracowici oraz ci, którzy lubią swój fach potrafią zarobić nawet 10 tys. miesięcznie.. Spokojnie, najbliższe prognozy nie przewidują aż tak wielkich zmian.Znam pielęgniarkę, nie zarabia tak mało.. Mogą oni liczyć średnio na ponad 5,5 tys. zł.. Zobacz też: Ile zarabiali Polacy w 2013 roku?Oto najlepiej płatne zawody na świecie..

23 tysiące osób z tej strefy zarabia średnio 5700,73 zł.

Nawet dzieci pytane o to, kim chciałyby zostać w przyszłości, nie mówią już konkretnego zawodu, a to że chcą mieć pracę dobrze płatną.. Poziom wynagrodzeń oczywiście jest różny w poszczególnych rejonach Polski.. Nie ma takiego zawodu .Wędrowny fach to nie tylko beztroskie wożenie się po świecie, za które jeszcze nam płacą.. zależnie od lokalu w którym pracuję, prawda?. Z kolei średnie wynagrodzenie brutto w sierpniu w .Jednak, kiedy w naszej głowie pojawia się myśl o zawodach przyszłości, zapewne wyobrażamy sobie jeszcze nieistniejące specjalizacje zajmujące się najnowszymi technologiami, o których świat na tę chwilę snuje tylko skromne plany.. Dowiesz się również, jak pokierować swoją karierą, aby dużo zarabiać w jednym z wymienionych zawodów.8 zawodów, gdzie zarobisz powyżej 5000 zł miesięcznie.. indywidualne predyspozycje i motywacje - jeśli dobrze czujesz się w jakimś zawodzie, masz szansę zarabiać w nim lepiej niż w pracy, która potencjalnie jest bardziej opłacalna, .. Mediana zarobków i średnia pensja w EuropieW jakich zawodach zarabia się najlepiej?. Chirurg — 496 000 $ / 1 800 000 zł Anestezjolog — 411 000 $ / 1 500 000 złRozprawimy się z mitami dotyczącymi wynagrodzeń w Polsce i wymienimy najbardziej opłacalne zawody..

na miesiąc i napisanie, że zarabia się w Polsce 4 tys. jest po prostu śmieszne.

Do najlepiej płatnych zawodów w Polsce, jak wspominaliśmy wyżej, należą z pewnością ten programisty, a także radca prawny.Ten ostatni może liczyć na miesięczne wynagrodzenie rzędu nawet 21,3 tys. zł brutto!. Kucharz?. Wszystkim jednak, którzy rozważają porzucenie pracy za biurkiem od 8 do 16, prezentujemy zawody, w których podróżowanie jest obowiązkiem numer jeden.Nie będzie niczym odkrywczym, jeżeli napiszemy, że wśród najlepiej opłacanych zawodów w Polsce znajduje się programista, wspomniany wcześniej analityk finansowy czy project manager.. 2011-05-27 21:41:17Najlepiej płatne zawody na świecie pozwalają osiągnąć dochód, o którym przeciętny Polak może tylko pomarzyć.. Rehabilitanci się wahają, ale nie chcę mi się wierzyć że 2200, to maks o.O. Kasjerka .Ile zarabia się w poszczególnych zawodach Niektóre zawody pozwalają zarabiać zdecydowanie lepiej niż inne.. Wśród poszukiwanych na rynku specjalistów, prym wiodą informatycy, których wiedza wyceniona jest tam nawet ponad 50 tysięcy złotych za miesiąc.. Najlepiej płatne zawody w Polsce (Ranking) Poniżej znajdziesz listę 10 najlepiej płatnych zawodów w Polsce i poznasz wysokość zarobków* na najbardziej opłacalnych stanowiskach.. Wśród dobrze zarabiających pracowników znajdują się np. specjaliści ds. kadr i płac, kierowcy samochodów ciężarowych oraz inżynierowie budowy dróg i architekci.. Najwięcej.Dentysta, ortodonta, chirurg i anestezjolog mogą zarobić od 200 do nawet 400 tysięcy dolarów rocznie (od 800 000 do 1.5 mln złotych rocznie).. Na drugim miejscu znalazła się farmaceutka z tygodniowymi zarobkami w wysokości 1 605 USD.Zawód, w którym chcesz pracować, powinien być więc dla Ciebie atrakcyjny finansowo.. Niestety stanowiło to jednak tylko 71% tego, co otrzymali panowie.. Specjaliści IT —chociaż obecnie w Polsce mamy równowagę programistów, branża IT rozwija się dynamicznie, a w jej ramach powstają coraz to nowe specjalizacje.Warto więc śledzić trendy w tym sektorze gospodarki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt