Ocena postaci ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Dla Ani przyjaźń stała się czymś bardzo ważnym.Ania z Zielonego Wzgórza to postać fascynująca Udowodni tę opinie podając przykłady z powieści 2011-10-10 17:50:19 ania z zielonego wzgórza 2010-10-11 19:27:14 Ania z zielonego wzgórza 2014-06-14 00:03:11Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ ocena postaci ani z zielonego wzorzaCharakterystyka Ani Shirley z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" Ania Shirley to postać, którą możemy poznać czytając powieść autorstwa Lucy M. Montgomery pt.: "Ania z Zielonego Wzgórza ", której jest główną bohaterką.. Anię pierwszy raz spotykamy jakoNapisz charakterystykę Ani Shirley z "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Podam Ci parę przykładów oceny Ani z Zielonego Wzgórza : Uważam, że Ania Shirley to bardzo ciekawa postać.. Jest osobą, z której możemy brać przykład.Charakterystyka Ani Shirley.. Mi zaimponowała swoją postawą ducha i pracowitością.. : "Ania z Zielonego Wzgórza" jest Anna Shirley, osierocona dziewczyna, która od jedenastego roku życia wychowywała się na peryfe-riach Avonlea, na Zielonym Wzgórzu, położonego na wyspie Księcia Edwarda u star-szego.. poleca 84 %Piękno przyrody z jakim stykała się każdego dnia na Zielonym Wzgórzu, emocjonalnie ją rozwijało.. Główną bohaterką lektury p.t.. .Ania Shirley to bardzo zadziwiająca osoba.. Była ona skromną trzynastolatką o olbrzymiej wyobraźni..

Ocena postaci: Ania była miła i dobrą dziewczynką, mimo swoich wad i tak była bardzo lubiana.

Bardzo dobrze się uczyła i dążyła do celu, żeby zostać nauczycielką.. Ania- to bohaterka niezwykle pozytywna.. Poznajemy ją, kiedy jako jedenastolatka.. Jest sierotą; jej rodzice zmarli, gdy miała parę miesięcy.. Urodziła się w Nowej Szkocji.. Bardzo dobrze się uczyła i dążyła do celu, żeby zostać nauczycielką.. Podziwiam jej bujną wyobraźnię i wytrwałe dążenie do celu.. Na Zielonym Wzgórzu Ania zaprzyjaźniła się z Dianą.Charakterystyka Ani z Zielonego Wzrgórza (Ania Shirley) Ania Shirley to tytułowa bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Moim zdaniem mogłabym się z nią zaprzyjaźnić, Czytając powieść szybko utożsamiamy się z bohaterką i przeżywamy wraz z nią jej przygody.Podam Ci parę przykładów oceny Ani z Zielonego Wzgórza : Uważam, że Ania Shirley to bardzo ciekawa postać.. Za jej przygarnięcie odwdzięczyła się pomocą w gospodarstwie oraz zdobywaniem najlepszych ocen w szkole.. Uważam, że powinniśmy brać z niej przykład, bo zawsze jet pełna …Mateusz i Maryla chcieli chłopca, który pomógłby im przy gospodarstwie, lecz po dłuższym zastanowieniu zostawili Anię u siebie.. Ocena postaci: Ania była miła i dobrą dziewczynką, mimo swoich wad i tak była bardzo lubiana.. Główną bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery pt. Ania z Zielonego Wzgórza jest jedenastoletnia Ania Shirley..

Jest bardzo drobnym dzieckiem, o wdzięcznej twarzy, na której często królował uśmiech.Moim zdaniem Ania z Zielonego Wzgórza jest ciekawą postacią, ponieważ lubi poznawać świat , nowych ludzi,szybko się klimatyzuje liczę na najCharakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza.

Pierwszy opis dziewczynki pokazuje ją w wieku jedenastu lat.. poleca 81 %.Na Zielonym Wzgórzu bohaterka odnalazła dom, którego nigdy nie miała.. Po śmierci jej rodziców, zaopiekowała się nią pani Thomas, a następnie dziecko przebywało w domu dla sierot.. Marylę traktowała jako przyjaciółkę a Mateusza jako bratnią duszę.. Warto ją naśladować, ponieważ uczy nas ona dobrociwzględem innych ludzi, zwierząt i roślin.Charakterystyka "Ani z Zielonego Wzgórza" - notatka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt