Opowieść wigilijna test odpowiedzi

Pobierz

Monika punktów: 100; 2. lolo punktów: 100; 3. .. Do jakiego gatunku zalicza się "Opowieść wigilijna"?. "Opowieść Wigilijna" - test Maksymalna liczba punktów do zdobycia:100 pkt Wszystkie odpowiedzi (500 najlepszych) 1.. Informacje na temat funkcji środków językowych w tekstachTest ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Rozpocznij test.. Rozpocznij test.. Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. 1) Jak ma na imię główny bohater ?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?Skomentuj.. CZESC PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Opowiesc wigilijna Testy i. opracowania lektur pliki uzytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf,"Opowieść wigilijna" test.. Scrooge dowiedział się, że Tim (syn Boba) niedługo umrze.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. a) Wróżki b) Duchy c) Mikołaj d) Elfy 4) Jak miała na imię pierwsza zjawa ?Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Kaoleksa.. W jakim kraju i mieście toczy się akcja "Opowieści wigilijnej"?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Odpowiedź: 3.. 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?.

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Poproszony o wigilijny datek naNajbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. 2.Kim był główny bohater?. Kuf Drahrepus punktów: 100; 6.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Lucja punktów: 100; 8. ezz punktów: 100; 9.. Karolina punktów: 100; 7. opowiesc wigilijna test i odpowiedzi ( opowiesc_wigilijna_test_i_odpowiedzi.pdf ) .. natkanatanati.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Scrooge obiecywał trzem duchom: 2. odpowiedź: "Opowieść wigilijna" to opowieść (coś krótszego od powieści, ale dłuższego od noweli czy opowiadania).. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.opowieść wigilijna testy z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz.. Np. Powtórzenie w tekście zaimka żaden służy podkreśleniu braku relacji Scrooge'a z otoczeniem, nieprzychylności bohatera wobec innych.. Opowiadanie ukazalo sie w 1843 roku z .Quiz Opowieść wigilijna - Test.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyOpowieść wigilijna test z treści Oskar i pani Róża Czego dowiaduję się o miłości, cierpieniu i śmierci?.

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. Edytuj elementy.. 3.Z kim mieszkał?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Proszę o przykładowe pytania i odpowiedzi do testu z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' Daje naj Jessi2839 Jessi2839 13.12.2020 Polski Liceum/Technikum Proszę o przykładowe pytania i odpowiedzi do testu z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' .Test wiedzy z ksiązki ,,Opowieść Wigilijna".. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaSprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Zosia punktów: 100; 12.Jak wyglądałby plan utworu Opowieść wigilijna?. W kantorze Ebenezera Scrooge'a; Odwiedziny Alfreda; Wizyta kwestarzy; Kolędnik; Pożegnanie z Bobem; Powrót do domu; Pojawienie się ducha; Przestroga; Wizyta ducha ubiegłych Wigilii; Wędrówka w przeszłość; a) Wizyta w szkole; b) Spotkanie z siostrą Fanny; c) Wizyta w sklepie, w którym Scrooge odbywał praktykiInformacje o lekturze Opowieść wigilijna można znaleźć w repetytorium z języka polskiego Teraz egzamin ósmoklasisty na s. 38-39 3..

2.Quiz Opowieść wigilijna - Test.

Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Powodzenia!. Osadź.. 8. z kim mieszkał główny bohater 9. kto odwiedził w nocy scoorga ?. 6.kIm był gółówny bohater 7.. LUJ punktów: 100; 4.. Najważniejsze dla Scrooge jest:1.. Więcej .Szatan z siodmej klasy - Kornel Makuszynski 1 Test W 80 dni dookola swiata - Juliusz Verne 2 Test Zdazyc przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kaminski 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowiesc wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Polub.. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?. Jak zobaczył, że Bob ma niepełnosprawnego syna.. Autorem powieści jest: 3.. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. Jak nazywał się główny bohater opowieści?. Home / Opowiesc wigilijna / Opowiesc wigilijna test z tresci.. Jak miał na nazwisko kancelista?. Kotni punktów: 100; 5. Podaj swoje imię:Test sprawdzający znajomość lektury ,,Opowieść Wigilijna"..

"Opowieść wigilijna" - jaki to gatunek literacki?

Zuzia punktów: 100; 10.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Rozpocznij test.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Maria punktów: 100; 11.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. -podkresl odpowiedz TAK NIE 11..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt