Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi what is vicky's favourite breakfast food

Pobierz

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. JĘZYK ANGIELSKI.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. Zadanie 4/64.. 2 strona 70.. Zadanie dodatkowe Wyobraź sobie, że wygrałeś konkurs.. Zarządzenie Wójta w sprawie rekrutacji 2021; TEAMS instrukcja instalacjiEx.9/119 Przeczytaj bardzo ciekawy tekst i wybierz właściwą odpowiedź do zadania.. Nauczcie się czytać czytankę z podręcznika ze strony 52, pamiętajcie, że tekst czytanki jest nagrany na płycie dołączonej do podręcznika ( numer nagrania zapisany jest na górze strony).. Przeczytaj polecenie i wykonaj zadanie.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst.. Jeśli odpowiedź jest przecząca, powinny również podać poprawną nazwę przedmiotu.. CZAS REALIZACJI: od 22 do 25 czerwca 2020 r. https .Przeczytaj tekst I wybierz poprawne odpowiedzi .. 3 Is the girl throwing .Przeczytaj tekst Wybierz poprawne uzupełnienie luk od 1 do 4 Wpisz znak x w kratkę obok odpowiedzi a b albo c. Question from @Cześć73 - Szkoła podstawowa - Język angielskiWskazuj kolejne obrazki i proś dzieci, by podawały nazwy przedmiotów.. Przeczytaj pierwsze pytanie i wybierz ucznia, by przeczytał odpowiedź.. Wybierz poprawną odpowiedź (.).

Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi do trzech pytań.

5 Przeczytaj tekst ponownie i dopasuj początki zdań 1-6 do zakończeń a-f Homework - praca domowaCereal cafes Worksheet November 1, 2020 Impact.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wybierz poprawne odpowiedzi P/F.. Uzupełnij zadania w sekcji Check yourself 8 w Zeszycie ćwiczeń.. Wybierz poprawne uzupelnienie I luk 1—4.. 0Wykonaj zadanie 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. A B&B is a house with oneJĘZYK ANGIELSKI - Szkoła Podstawowa w Karścinie.. K lasy "0" oraz I - III.. Zadanie.- slownictwa.. Ex.10/119 Przepisz zdania do zeszytu i określ je na podstawie tekstu: T/F.. Odpowiedz na pytania.. Zapoznaj się z tekstem 'All about sharks' - Wszystko o rekinach.. Sugerowane odpowiedzi: 1F 2F 3T 4F 5T.. Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie: 1 Mark's train leaves every ten minutes.. Zakreśl literę a, b, c lub d. a around b in c on d overprzeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie .Egzamin ósmoklasisty 25 - 27 maja 2021 r. Porady dla uczniów i rodziców.. ZakreŠl jedna z liter: A, B .Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi zad w zlacznkiku plis!. Na koniec przeczytaj uzupetniony tekst i zastanów sie, czy tworzy on logiczna catoSé..

4 Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi.

Przeczytaj tekst.. A BPrzeczytaj teksty.. Wybierz ulubiony program telewizyjny (np. jakiś film, bajkę) i uzasadnij swój wybór.. Odpowiedź na zadanie z English Class A1+.. Utrwalcie słownictwo opisujące elementy twarzy (podręcznik str. 51) KL.II.Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie bez pisemnej zgody właściciela praw.Popatrz na obrazki ćwiczenia 2. i przeczytaj ponownie tekst.. Zarządzenie Wójta w sprawie rekrutacji 2021; TEAMS instrukcja instalacjiJęzyk angielski klasy trzecie.. 1975 O'day Daysailer 16'9" Sailboat & Trailer - OhioEgzamin ósmoklasisty 25 - 27 maja 2021 r. Porady dla uczniów i rodziców.. Zadanie 2/64; zaznacz słowa, którymi można opisać rekina.. W razie pytań możecie kontaktować się z nami przez dziennik elektroniczny lub mailowo:Na każdym obrazie ubrana jest w białą bluzkę i czerwoną spódnicę, kolory symbolizujące czystość i miłość.Georges de La Tour (ur. przed 14 marca 1593 w Vic-sur-Seille, zm. 30 stycznia 1652 w Lunéville) - malarz francuski okresu baroku.. Przez długi czas zapomniany, został ponownie odkryty na początku XX wieku..

Na przykład:4 Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi.

Wyjaśnij dzieciom, że ich zadaniem jest udzielić odpowiedzi na pozostałe pytania.. Kochani, witamy Was serdecznie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Pozdrawiam i życzę jeszcze miłej pracy!15 punktów .3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.. - To śniadanie jest na gorąco.. JĘZYK ANGIELSKI.. Workbook.Wybierz jedną z trzech odpowiedzi i zapisz w zeszycie.. Workbook - strona 18.. Przeczytaj tekst ponownie i poszukaj zdań, które odpowiadają na podane pytania.Bardzo dziękuje za odpowiedź.. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z materiałów, które umieściłyśmy wcześniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt