Test wiedzy z pana tadeusza online

Pobierz

Uczniowie samodzielnie sprawdzają sprawdzają swoje testy na podstawie kart odpowiedzi 4.. 75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Testy \ Lektury szkolne \ Pan Tadeusz książka i film; Pan Tadeusz książka i film, test z lektury Informacje o książce Adama Mickiewicza i stworzonego na jej kanwie filmu.c)Hrabia z Dobrzyńskimi, d)Legioniści.. Szukaj.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. Drukuj test.. Kim lub czym będziesz w następnym wcieleniu?. Ten test ma pytania w następujących językach: język polski.Pan Tadeusz - test z treści.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Sprawdzian z geografii klasa 6 - Planeta Nowa.. Rozwiąż test!Dział - test z lektury Pan Tadeusz.. Otóż jest to nielegalny.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla Ciebie bardzo prosty.Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia..

Quizy Os. ... Pan Tadeusz test wiedzy.

Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Panu Tadeuszu.. Grupa I Podaj pełny tytuł Pana Tadeusza .. Z jakim fragmentem Pana Tadeusza kojarzą ci się słowa?. autor: brawura1 popularnosc: 3000 zdawalność: 89.83 % kategoria: .Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Pytania zawarte w teście.. Kto się pojedynkował?. 3.Jakie wydarzenie historyczne znajdujemy w eposie z 1812r 4.Określ 3 miejsca akcji w utworze 5.Wymień 3 główne wątki dzieła 6.Wymień 3 rody szlacheckie z ,,Pana Tadeusza"Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Pan Tadeusz" Adama MickiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.. Błędnie rozwiązane zadania przepisywane są we właściwej formie do zeszytów 5.. Zanim jednak przejdziesz do testu, upewnij się, że "Pan Tadeusz" nie jest Ci obcy.W związku z tym, skorzystaj z lekcji "Pan Tadeusz" streszczenie lektury .Test wiedzy z literatury - Pan Tadeusz - II klasa gimnazjum.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Czym był zajazd ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

... Gdzie znaleźć dobre quizy wiedzy w sieci?

Co oznacza tytułowy zajazd?. Olimpiada w Soczi - podsumowanie Sprawdź, czy uważnie śledziłeś zmagania olimpijczyków.. Jedno z najsłynniejszych.. Quizowy Maniak.. Historia szlachecka we dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwę.. Streszczenie lektury, Interpretacja84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza".. Test składa się z 12 pytań.. rozwiąż test .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Panu Tadeuszu.. Ważne wydarzenia dla kraju zwiastowało pojawienie się na niebie: a)komety, b)księżyca, c)słońca, d)gwiazd.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Mylony przez niektórych ze zjazdem?. Quizy o lekturach "Pan Tadeusz".. We dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz .. [Question]Pełny tytuł epopei Adama Mickiewicza brzmi: [/Question] [Answer]''Pan Tadeusz, czyli dzieje rodu Sopliców w roku 1811 i 1812''[/Answer] [Answer-Correct]''Pan Tadeusz, czyli Ostatni .Pan Tadeusz - test wiedzy.. 84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść; 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówPan Tadeusz - Pan Tadeusz - test z treści..

Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Test wiedzy o ,,Panu Tadeuszu" grupa A / za poprawną odpowiedź 1 punkt 1.Podaj pełny tytuł utworu 2.

Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Wyniki są oparte na 23014 odpowiedziach na pytania w kategorii Pan Tadeusz podane przez graczy z 44 krajów.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Rozwiąż test.. Udostępnij.. Tło wydarzeń w "Panu Tadeuszu" stanowią: a) chwile przełomowe dla narodu polskiego b) czasy rewolucyjnych buntów społecznych .Szkolnictwo.pl - test, testy wiedzy, platforma edukacyjna, podręczniki onlineMiędzynarodowy test wiedzy w kategorii Pan Tadeusz.. Tylko 1 osoba na 10 bezłędnie rozwiązała test z Pana Tadeusza.. Zoska454 2 lata temu.. Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie historia Szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem 2.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Pan Tadeusz" - test wiedzy Lekcja "Pan Tadeusz - test" to coś, co przyda się każdemu uczniowi podczas przygotowywania się do sprawdzianu z lektury.Znajdziesz w niej najważniejsze informacje, które koniecznie należy powtórzyć.. W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Po przyjeździe do Soplicowa, Wojski opowiada młodemu .Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008) .. test z pana tadeusza.. Możesz mieć problem już przy 5 pytaniu.a) postać Tadeusza b) postać Sędziego c) Soplicowo d) cały świat przedstawiony w epopei..

Test: ... wiedzy b) wolności c) cnoty d) miłości Rozwiązanie ... Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii Pan Tadeusz poprzez quiz online.

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zdarzenia z życia Jacka Soplicy należą: (0 - 1) a) do akcji poematu - rozgrywają się "na naszych oczach" b) do przedakcji - poznajemy je z relacji bohaterów.. a)Hrabiego, b)Tadeusza, c)Gerwazego, d)Wszystkie są poprawne.• streszczenia • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Powiadom znajomego.. Pan Tadeusz.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. a) "Konia , zawołał Rejent, konia z rzędem I opiszę się jeszcze przed ziemskim urzędem, Iż ten pierścień Sędziemu w salirijum .Lektura Pan Tadeusz Adam Mickiewicz, interpretacja lektury, test wiedzy.. .Globalny Test Wiedzy - Pan Tadeusz.. Skomentuj.. Inne tryby testu.. Uczniowie rozwiązują test 3. a)Tadeusz z Hrabią, b)Hrabia z Rykowem, c)Sędzia z Rykowem, d)Płut z Tadeuszem.. Historia księdza Robaka należy: (0 - 1) a) do akcji b) do przedakcjiUczniowie otrzymują test i zapoznają się z jego formą, zadają pytania związane z pracą - test trwa 30min.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy wiesz, że spowiedź Jacka Soplicy nie była pisana 13-zgłoskowcem?Który dom z The Sims 3 pasuje do Ciebie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt