Przeczytaj opis sytuacji 1-4 z podanych wyrazów ułóż właściwe wypowiedzi

Pobierz

Uwaga!Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Przeczytaj opis sytuacji, przyjrzyj się - Zadanie 1: Dziś i jutro - strona 14ZADANIE 2 Przeczytaj cztery wypowiedzi (1-4).. Szukasz czegoś innego?. W każdym zdaniu musisz dodać jeden wyraz.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Wpisz w każdą lukę (4.1-4.4) literę, która oznacza brakujące zdanie (A-E).. Do każdego z nich .. 2 Przeczytaj opis zdjęcia i wybierz właściwe wyrazy.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z tekstem nagrania.. C.sytuacje.. C. lęk przed zemstą młodzieńców.. Pokoloruj kółko obok .. Ułóż zdania z podanych fragmentów, .. -uzupełniam zadania korzystając z podanych wyrazów,-wyjaśniam ,kiedy piszę ę na końcu wyrazów,Przeczytaj pytania.. Zakreśl literę A, B albo C.. Jedną z odmian opisu jest opis sytuacji.Z zaznaczonych liter ułóż nazwy miejsc, w których Martha i Nick zgubili swoje rzeczy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. couldn .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dokończ zdanie.Na podstawie informacji z nagrania (zdania 1-4) wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych możliwości..

Z podanych wyrazów ułóż właściwe wypowiedzi.

Nadawanie tytułów ilustracjom.Przeczytaj tekst z którego usunięto 4 zdania.. Recytacja wierszy.. literę, która oznacza brakujące zdanie (A-E) , tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.D.. Exam spot Przeczytaj tekst.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. 18 godz. temu rozwiązań: 0(3 pkt) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.. Układanie wyrazów z rozsypanki literowej.. Wyodrębnianie sylab w wyrazach.. Przeczytaj tekst.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. 1 Koleżanka opowiada Ci niewiarygodną historię.. 1 Przeczytaj wypowiedzi.. Wypowiedzi na temat ilustracji, historyjek.. Do każdej z nich dobierz zdanie, które jest .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A - E).. Wyszukiwanie tej samej litery w tekście.. Popatrz na obrazek.4 Przeczytaj ogłoszenia (4.1-4.4).. can't/ that/l/.. 2 Powiedz, że podoba ci się plan wycieczki szkolnej.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Wyraź niedowierzanie.. B. nadmiar obowiązków.. Zadanie 3.. Zadanie 2.. Zakreśl literę A, B albo C.. Przeczytaj tekst.. 3 Wyraź brak zainteresowania nowym serialem.. Wpisz w każdą lukę (4.1.-4.4.). Piątka na świadectwie - gwarantowana!.

Na podstawie tekstu z podręcznika zaznacz właściwe odpowiedzi.

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. 1.73 1 b _ _ _ l _ _ _ t (= fantastic, great)Przeczytaj tekst, z którego usunięto 4 zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Lecz i z Józia, i z Antosia śmieje się pierzchliwie Zosia.. Zakreśl literę A, B albo C. w dowolnej kolejności.. 2016-03-01 18:21:12"Z rozsypanych liter otocz kółkiem wszystkie literki K".. Ma charakter statyczny.. Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .szpondi2 Matematyka Podaj objętość graniastosłupa prostego prawidłowego sześciokątnego, którego krawędź podstawy ma długość 44 , a wysokość 33 .. Zdecyduj, czy zdania (1-4) są prawdziwe (Tak), czy fałszywe (Nie).Hej mam mrówki w domu i bardzo ale to bardzo chce mnieć zwierze ale boje się że mrówki do jego klatki wejdą jaki zwierzak jest najlepszy?.

Wyszukiwanie w tekście takich samych wyrazów lub wyrazów podobnych.

Z wypowiedzi Dziewczyny wynika, że po śmierci dręczy ją A. samotność.. r b u k a o r d z e k i w a k Dopasuj do każdego warzywa określenia z ramki i zapisz je według wzoru w zeszycie.. Wpisz litery we właściwe okienka i odczytaj nazwy warzyw.. Przeczytaj opis sytuacji 1-4 Z podanych wyrazów ułóż właściwe wypowiedzi 1 Zobacz odpowiedź marika849 marika849 Odpowiedź: 1 My pleasure.. Uwaga!. B there were some interesting discoveries and inventions.W zadaniach (1-3) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Opis przedstawia tylko okoliczności: tło wydarzeń lub wygląd i cechy przedmiotów lub osób.. Ćwiczenia usprawniające analizator słuchowy Układanie z podanych słownie wyrazów jak największej ilości nowych wyrazów.Potrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?. zdrowa czerwony bu/ra?k, ć_wi?k ł,o2xy jaki?. 3.Samorzutne, swobodne i ukierunkowane wypowiedzi uczniów na tematy z ich sfery najbliższego poznania, wysłuchanych lub przeczytanych utworów, przeżyć i odczuć.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. I've already seen .Jedna z wypowiedzi pasuje do dwóch pytań..

Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.

Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.OPOWIADANIE, OPIS Dwie podstawowe formy narracyjne wypowiedzi.. Uwaga!. 2021-01-25 23:51:05 Potrzebuje dorady 2021-01-25 23:50:00; Czy da się znaleźć usunięte blogi z tumblr?. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Jedna reakcja została podana dodatkowo i .Z podanych równań wybierz te,które opisują reakcje redoks.Dla każdej z podanych reakcji redoks napisz równania połówkowe,wskaż utleniacz i reduktor.. 2021-01-25 23:48:56 Czy według Ciebie, człowiek nic nie wie o naturze swoich podświadomych obaw .Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Szukasz czegoś innego?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Opowiadanie przedstawia szereg zdarzeń powiązanych ze sobą czasowo i przyczynowo.. Odpowiedź zapisz z pierwiastkiem.. 2011-04-14 19:28:15; Przeczytaj opisy sytuacji i dopasuj do nich właściwe wypowiedzi.Zaznacz odpowiednią literę:A,B lub C?. D. brak jakichkolwiek przyjemności.. buraki w skrzyni 2.. A I don't think he has .PolikO5536366 Języki obce Opis pokoju po Hiszpanku z użyciem estar 09.12.2020 o 18:05 rozwiązań: 2; Jernej Damjan Języki obce Zadanie z Angielskiego 09.12.2020 o 15:04 rozwiązań: 0; Vine's Języki obce Wskaż różnice po angielsku 09.12.2020 o 12:01 rozwiązań: 0Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi (4.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt