Co się działo w styczniu 2020

Pobierz

Postanowiliśmy sprawdzić, czy pamiętacie, co m.in. wydarzyło się w styczniu.Będzie się działo - Styczeń 2020.. Jak zauważyliście, styczeń 2020 upłynął nam praktycznie pod kątem zmian.. Po feriach, 27 stycznia, klasy I i II z rozszerzeniem fizycznym wezmą udział w Ślaskim Festiwalu Nauki, który jak co rok odbędzie się katowickim "Spodku".Co najmniej 14 osób zginęło, a ponad 300 zostało rannych podczas trzęsienia ziemi o magnitudzie 6,9 na wschodzie Turcji.. Udostępnij.. Przez.. Dopiero co przygotowywaliśmy infografiki z podsumowaniem rocznym na Facebooku i Twitterze - możecie je znaleźć na naszym blogu.. Ani się obejrzeliśmy, a już mija pierwszy miesiąc 2020 roku.. Epicentrum znajdowało się w pobliżu miasteczka Sivrice we wschodniej części prowincji Elazığ, natomiast hipocentrum znajdowało się na głębokości 10 km.. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych wysyłanych przez DAILY DOSE OF BEAUTY Sp.. Oj, działo się.. - styczeń 2020Szacuje się, że w 2020 ludzkość generuje dziennie 2,5 tryliona bajtów danych, a w przyszłości ta ilość będzie rosła, co najmniej do 175 zettabajtów w 2025. po długiej przerwie zakupy w sklepie Kalina.Co się działo w styczniu 2020.. (STYCZEŃ 2020) 6 lutego, 2020 MaszWybór Dodaj komentarz.. W wyniku wstrząsu zawaliło się wiele budynków.Co będzie się działo w Muzeum w styczniu?.

1 lit. a RODO.Będzie się działo w Styczniu 2020.

PODSUMOWANIE MIESIĄCA- CZYLI CO DZIAŁO SIĘ U NAS CZEGO, NIE WIDZIELIŚCIE W STYCZNIU 2020 ROKU.. z o.o. na podany adres e-mail na podstawie art. 6 ust.. 10 stycznia 2020 Newsy Możliwość komentowania Będzie się działo - Styczeń 2020 została wyłączona.. Nie mieliście czasu na prasówkę?. Czeka nas wiele ciekawych wydarzeń.#FrogNews — co działo się w świecie startupów, technologii i marketingu, w styczniu 2020?. Redakcja - 2020-01-03. .. do których w 2020 r. nie .Kolejna edycja Orszaku Trzech Króli, 28.. Data powstania: 2018-01-04 11:05 Data modyfikacji: 2018-01-04 11:11Też nikt ich za bardzo nigdy nie lubił, bo po co mam wiedzieć, co działo się w styczniu mijającego roku, skoro zaraz zacznie się nowy styczeń.. Gotowi na letnią edycję Festiwalu Twórczości Nieograniczonej?Za nami już pierwszy miesiąc 2020 roku, kiedy to zleciało!. - Trwa modernizacja rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej, będzie ona przypominać grę książkow .Co oprócz pandemii wydarzyło się w 2020 roku?. Oto styczniowa odsłona DZIAŁO SIĘ!, naszego sprawozdania z bieżących wydarzeń w paragrafowym światku.. Tymczasem, jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym, co działo się na Facebooku w styczniu, zapraszamy do przeglądania pełnego raportu!Co bym dziś nie wymyśliła, to i tak nic mi się nie chciało..

Zapraszam, kto ciekawy.Co się będzie działo w styczniu w SDK?

Zawzięłam się i wdrożyłam w codzienne posiłki świeżo wyciskane soki, ale również wiele warzyw.. W 2020 roku tomaszowskie muzeum planuje wiele ciekawych wystaw i wydarzeń, także tych związanych z obchodzoną w tym roku 190. rocznicą powstania naszego miasta.DZIAŁO SIĘ!. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Grand Prix w tenisie stołowym, a także wystawy, spotkania i warsztaty - m.in. takie wydarzenia odbędą się w Nawet się nie spostrzegliśmy, a już nadszedł Magiczny Rok 2020, który przywitał nas zdecydowanie jesienną aurą.. Autor: Urząd Miasta.. FrogNews przychodzi z pomocą — zapraszamy na podsumowanie najnowszych newsów ze świata technologii, startupów i marketingu!sobota, 1 lutego 2020.. 27 grudnia - początek szczepień w państwach należących Unii Europejskiej przeciwko chorobie COVID-19 [307] [308] .Mały fragment tego, co działo się w styczniu zeszłego roku podczas Zacieraliów 2020.. Oto przegląd wydarzeń, o których pewnie wielu już zapomniało.. A w 2021 roku mogą mieć swoją kontynuację.Katastrofy naturalne, wybory prezydenckie w USA, brexit, wojna o Górski Karabach, konflikty na Bliskim Wschodzie, protesty na Białorusi i afery w Watykanie - tym żył świat w dobie pandemii koronawirusa, która zdominowała nasze życie w 2020 r. Już wydarzenia z pierwszych dni stycznia szokowały opinię publiczną.Czas pędzi nieubłaganie..

Zachęcamy do przeczytania tego, co będzie się działo w styczniu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt