Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania ktore zdania ae uzupełniają luki 13

Pobierz

Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij luki (9.1. zdaniami (A - D) tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (1.-4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi ponizej (a-d) tak aby byl on spojny i logiczny.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. THE MOST BRITISH GUINNESS WORLD RECORDprzeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. C.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Język angielski - rozszerzenie - zdawali uczniowie w środę od godziny 11. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zakreśl literę A, B, C lub D.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Próbna matura 2017 z języka angielStrona 9 z 14 Zadanie 9.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2010-01-05 16:28:34; Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..

C.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane .Trwa matura 2017.. Uwaga!. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Wpisz w każdą lukę (8.1-8.4) literę, którą oznaczona brakujące zdanie A-E, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. e) He didn't want to .8 maja o godzinie 9 rozpocznie się matura 2017 z języka angielskiego.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.DAM JAN .. Wpisz w luki 1-4 litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty A-E, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Uzupełnij luki (1-4) w tekście odpowiednimi zdaniami (A-E), tak aby był on spójny i logiczny.. Jedno zdanie .Trwa egzamin gimnazjalny 2016.. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania...Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.PRZECZYTAJ UWAZNIE TEKST, Z KTOREGO USUNIETO PEIC ZDAN.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Dla każdej luki wybierz literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz odpowiednie litery w luki.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Jedno nie pasuje do żadnego.. Odpowiedzi i arkusz CKE znajdziecie na naszej stronieNie bój się pisać i mazać po arkuszu egzaminacyjnym, po tekście itd.. W KAZDA LUKE (1-5) WPISZ LITERE (A-F) OZNACZAJA BRAKUJACE ZDANIE JEDNO Z PODANYCH ZADAN NIE PASUJE DO TEKSTU.. IT ALL STARTED WITH MICKEY MOUSEPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Czas na zadanie: Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uwaga!. To najpopularniejszy wśród maturzystów język nowożytni..

Zadanie 7 Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst z którego usunięto 3 zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: Jeden fragment został podany dodatkowo i nie .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt