Test z podstaw logistyki

Pobierz

skrzypaczka161 / WSL- studia,materiały / studencikmax / Podstaw logistyki wykłady / Test z Podstaw.doc.. 2 lata ago.. Wrocław.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Gdańsk.. 2) Dokument wystawiany w związku z wydaniem materiałów do zużycia wewnątrz przedsiębiorstwa to: a) Rw, b) Pw, c) Zw, d) Mm.Q.. Przy określaniu strategii logistycznej uwzględniane są różnorodne uwarunkowania, wynikające ze strategii ogólnej przedsiębiorstwa oraz otoczenia logistycznego.. Która planeta jest najbliżej Słońca?. Czy jednostka produkcyjna może zajmować się działalnością handlową?. Test składa się z 20 pytań i jest bezpłatny.. podstawy logistyki prof. dr hab. bogdan klepacki literatura podstawowa: baran maciejczak24.. Zapisz się.. Polecam, mają świetne kursy zawodowe do samodzielnej nauki.. Zgodnie z Konstytucj ą RP rozporz ądzenia s ą wydawane:- Podstaw logistyki - Egzamin z podstaw marketingu - Rachunkowość finansowa od podstaw - Praca z podstaw ekonomii - Egzamin z podstaw zarządzania - Prace z podstaw psychologii - Test z podstaw marketingu - Test z podstaw rachunkowości - Test z podstaw zarządzania.. 4.SPEDYTOR - SPEDYCJA I TRANSPORT OD PODSTAW (kod zawodu 333105) Celem kursu jest uzyskanie przez uczestników kompetencji zawodowych spedytora.. Czy chodzi o porównanie ze sobą systemów Kaizen, Kanban, Just in time, TQM, MRP czy o coś całkiem innego?.

Zaznacz odpowiedzi,Podstaw logistyki nauczyłem się właśnie z tego kursu.

1) Jakie są cele zarządzania zapasami : a) minimalizacja kosztów utrzymania zapasu, osiągnięcie i utrzymanie poziomu obsługi klienta b) określanie mocnych i słabych stron, ustalenie miejsca jednostki na rynku c) badanie i analiza otoczenia jednostki 2) Zapotrzebowanie niezależne ustalane jest na : a) na .z logistyki - Test.. Najważniejsze aspekty prawne importu i eksportu do/z krajów Wspólnoty z poruszeniem zmian ujętych w Unijnym Kodeksie Celnym.. Z tego teŜ względu, waŜne jest posiadanie wiedzy, a przynajmniej zrozumienie roli i zadań funkcjonowania logistyki we współczesnym przedsiębiorstwie.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Warszawa.. Co uzasadnia wyróżnienie w przedsiębiorstwie poziomu biznesowego?. Logistyka jako dziedzina interdyscyplinarna, prowadzona na studiach technicznych, wymaga połączenia wiedzy ekonomiczno-menadżerskiej z techniczno-informatyczną.. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Controlling logistyki.. Jak nazywał się tytułowy ,,szatan'' z lektury ,,Szatan z 7 klasy''?. Udostępnij.. Maggie123 4 lata temu.. proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie .Plik testy podstawy logistyki.doc na koncie użytkownika zakrzewskijakub • folder logistyka • Data dodania: 9 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z Podstaw.doc..

Kostenlose Lieferung möglichTest sprawdzający wiedzę z podstaw logistyki 1 min.

#bpz #bmz #zachowania #zachowań #psychologia #test #egzamin #biologiczne #podstawy #mechanizmy.Test wielokrotnego wyboru 1. a) Prosty, b) Kątowy, c) Przelotowy, d) Workowy.. Definicja logistyki - zarządzanie działaniami przemieszczania i składowania, które mają ułatwić przepływ z miejsc pochodzenia do miejsc finalnej konsumpcji, jak również związaną z nimi informacją w celu zaoferowania klientowi odpowiedniego poziomu obsługi po rozsądnych kosztach (Beier, Rutkowski) - logistyka jest dziedziną wiedzy o procesach logistycznych w gospodarce oraz .A.. Kurs ma na celu przygotowanie do pracy na stanowisku spedytora drogowego, dyspozytora pojazdów ciężarowych, logistyka w firmach handlowych i produkcyjnych.Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą.. Kiedy wybuchło powstanie listopadowe?. 1) Układ technologiczny magazynu, w którym strefa przyjęcia jest z tej samej strony co strefa wydawania.. Skomentuj.. Kto napisał ,,Balladynę''?. Wynik wraz z komentarzem otrzymasz e-mailem.Algorytm Wagnera - Withina - metoda, zgodnie z którą należy najpierw utworzyć zamówienie na najbliższy okres, a następnie dodawać do niego zamówienia na kolejne okresy tak długo, dopóki koszt utrzymania tych zapasów będzie niższy niż koszt ich zamówienia..

Która z wymienionych operacji gospodarczych najczęściejTest wiedzy z podstawówki!

podstaw z zakresu interwencjonizmu państwowego .Przedstawienie zagadnień związanych z procesami negocjacyjnymi i konkurencyjnymi na rynku, wskazanie instrumentów .inŜyniera mechanika wymaga zintegrowanej wiedzy z zakresu konstrukcji, technologii oraz organizacji procesów wytwórczych, czyli logistyki.. Test przygotowujący do egzaminu z Biologicznych podstaw zachowań / biologicznych mechanizmów zachowań w części 1. przedmiotu.. Niniejszy skrypt ma to właśnie na celu.Witam, mam zadany temat z Podstaw logistyki, niestety nie bardzo rozumiem, Temat to: "Analiza porównawcza zasad logistycznych", tylko co ja mam porównywać?. Które z wymienionych operacji nie podlegają księgowaniu: a) wysłano zamówienie na materiały, b) zakupiono za gotówkę materiały, c) oddano w dzierżawę środek trwały, d) wypłacono pracownikom wynagrodzenia, e) podpisano z pracownikiem umowę o pracę.. 18-10-2021 .Studia na kierunku logistyka prowadzone są przez międzywydziałową jednostkę Politechniki Łódzkiej - Kolegium Logistyki.. Pobierz.. Zgodnie z Konstytucj ą RP źródłami powszechnie obowi ązuj ącego prawa Rzeczypospolitej Polskiej s ą na obszarze działania organów, które je ustanowiły: a) akty prawa miejscowego, b) wył ącznie ustawy i rozporz ądzenia, c) uchwały rad gmin..

Jakie są podstawowe zadania na poziomie menedżerskim w przedsiębiorstwie produkcyjnym?

Jak brzmi symbol tlenu, skrót oraz nazwa po łacinie?Podsumowanie informacji z zakresu podstaw logistyki podstawy logistyki temat: wstęp do logistyki etymologia logistyki: greckie logos (sztuka liczenia) logicos1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, w jakim stopniu jesteś nią obdarzony.. Quiz w Poczekalni.. Co to jest logistyka?. Z drugiej strony nie można być ignorantem w kwestii zastosowanej technologii oraz metodologii.. nauka zajmująca się badaniem związków i zależności ekonomicznych występujących w poszczególnych działach gospodarki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proszę o pomoc jeśli ktoś coś kojarzy, Pozdrawiam.. logistykiPojęcie i istota logistykiZarys rozwojuRola logistyki w przedsiębiorstwieProcesy logistyczneSyst.Z jednej strony w dzisiejszych czasach nie można polegać wyłącznie na procesach zależnych od ludzi.. Dodaj go jako pierwszy!Kurs z podstaw logistyki to zbiór prezentacji omawiających praktyczne i teoretyczne zagadnienia przydatne zarówno osobom związanym bezpośrednio z logistyką, jak i menedżerom pragnącym efektywnie zarządzać posiadanymi zasobami, przepływem informacji i kosztami.. Warszawa.. nauka o prawach rządzących produkcją, wymianą i rozdziałem dóbr w społeczeństwie.. Zdasz?. Kraków.. Zagadnienia w poczekalni (zapytania przesłane przez Was):Test: Biologiczne Podstawy Zachowań cz.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt