Charakterystyka głównych bohaterów felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Skomentuj.. Poruszone problemy: przyjaźń, rodzina, problemy szkolne, przemoc w szkole, zagrożenia związane z rozwojem nowych technologii, .Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangPOWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Udostępnij.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Koniec świata jaki znamy Książki z serii, w których występuje Morten [edytuj | edytuj kod] Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów, Felix, Net i Nika oraz Orbitalny .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu .Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Miał włosy ciemnoblond.. Jego pasją jest informatyka.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Ma czternaście lat..

Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.

Czas i miejsce akcjiFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Ma urodziny w drugiej połowie września.• Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce; Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Nosił jaskrawożółte okulary.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Net Bielecki - charakterystyka,Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Morten - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Test składa się z 12 pytań.. Obok tej trójki głównych bohaterów występują inni uczniowie, m.in.: rywalka Niki, Aurelia, podejrzliwy Lambert, zaprzyjaźniony z chłopcami Oskar, najwyższy w klasie Lucjan, Marcel i Ruben - postrach szkoły oraz nauczyciele gimnazjum, m.in.: dyrektor szkoły - Juliusz Stokrotka .1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem..

Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u ...Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".

92 % użytkowników klp.pl poleca: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce.. Lubi żarty i ironie.. Mówią na niego "chudzielec".. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmian"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST .. szkolne perypetie głównych bohaterów, relacje rodzinne głównych bohaterów.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Quiz w Poczekalni.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz .Tytułowymi bohaterami powieści są uczniowie gimnazjum: szczupły, jasnowłosy Felix Polon (przez "x" na końcu, jak mawiał), wysoki i chudy jak tyczka Net Bielecki oraz rudowłosa Nika Mickiewicz.. Uciekają wraz z Niką do kanału .Gang Niewidzialnych Ludzi, Pałac Snów, Orbitalny Spisek (udział Mortena nie jest do końca udowodniony), Bezpieczne Dorastanie.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Zapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt