Napisz co robiłeś w weekend po niemiecku

Pobierz

Jeździsz na rowerze?. Odpoczywam.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. ;] 2012-06-06 08:20:31Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .In den Bergen - w górach.. Po południu poszłam do domu.. W sobotę wstałam o 10.. A co ty robisz w swoim czasie wolnym?. Polish W poczcie Hotmail napisz wiadomość, wybierz zdjęcia i wyślij.Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W nocy .Zadanie: co robiłaś w czasie weekendu napisz 7 zdań po Rozwiązanie:ich war zu opa ich habe pizza gegessen ich habe ein brief geschribt ich bin zum kirche gegangen ich bin nach berlin gefahren ich bin ins kino war ich habe milch getrinkenMein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 25 196 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailOpisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Rozpoczyna się weekend i zapewne większość z Was z wielką radością oddaje się tym czynnościom, które sprawiają przyjemność..

Napisz co robiłeś w weekend.

open_in .Ta różnica wynika z sytuacji, w której mówi się o przeszłości: Präteritum używa się w kontekście literackim, oficjalnym.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Potem poszłam do szkoły.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. W niedzielę spotkałam się z przyjaciółmi" 15 zdań.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19; j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym!. O 13 mam kurs j.angielskiego.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Jem śniadanie i ubieram się.. W domu odpoczywałam.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. :D 2010-01-18 20:41:32; mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po niemiecku w czasie perfect napiszecie 2011-01-26 20:53:23; napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w .. ;) W sobotę śpię długo.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Na przykład w gazetach, pracach naukowych, w telewizji czy radiu, ale również wtedy, kiedy piszesz oficjalnego e-maila; Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień..

Jak napisać CV po niemiecku?

Następnie mam trening światkówki.. Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne .. co robisz w czasie wolnym po niemiecku.. Zdania nie "opowiadanie" które się ze sobą łączą "np. Polish I nawet w takiej chwili nie chciał, żeby mu pokazywać co właściwie robi.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Trenuję 1 godzinę.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.O 7.45 ide do szkoły.. Potem umyłam .Przykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.Przykłady użycia - "w weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. proste przykłady.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Myślę, że zrobię to w ten weekend .Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Jem obiad.. Zjadłam obiad.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. den Rucksack packen - pakować plecak.. Po zajeciach wracam o domu.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. durch den Wald wandern - wędrować przez lasJesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.3-5 zdań co robiłeś w ferie(po niemiecku) 2011-01-31 13:45:28 Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Co robiłeś w dłuuugi weekend ?Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

po niemiecku.

Przeważnie przed 12 idę spać.Przykłady użycia - "napisać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zjadłam śniadanie i ubrałam się.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz list o kolegi kolezanki 5 akapitow 2017-12-04 19:29:21 napisz list po niemiecku w 6 zdaniach 2009-12-12 17:25:01 Napisz list do kolezanki po ang. pomocy !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt