Negatywny test w 28 dniu cyklu

Pobierz

Kiedyś też go używałam, w jakimś plus minus 42 dniu cyklu, wykazał, że nie ma ciąży, i faktycznie nie było.. się upewnić, bo okres przyszedł w 48 dniu cyklu i było go mało, w ogóle dziwny.. powyżej 37, bolące piersi, zgagę, bol w bole .Czy któraś robiła test w 26 dniu cyklu i wyszedł pozytywny lub negatywny a po paru dniach okazło się ze był to wynik zbyt wczesny negatywny i następny test np w 30 dniu był pozytywny?. U mnie było dość niecodziennie W 24 dniu cyklu, dokładnie 22 grudnia 2003, ok. 10 dni po owulacji (cykle 28-dniowe z owu 14-15 dnia) zrobiłam test z krwi - chciałam mieć wynik na 100%, bo planowałam ciążę jako prezent pod choinkę Wynik wyszedł negatywny, poniżej 0,5.Re: W którym dniu cyklu wyszedł Wam test?. Na drugi dzień rano kolejny i też nic.Testu nie robiłam szanse mierne, ale zastanawiam się że jak robić to kiedy.. Współżyliśmy 13go 14go 16go (bądź 17go) i 20go, ale to już chyba dni niepłodne.. No mi test wykrył Ciąze dopiero w 38 dniu cyklu, a robilam codziennie testy od 25 dnia.. ALe to był bodajże drugi cykl po pierwszym porodzie, więc trudno tu o jakąkolwiek regularność.Hello Ja w poprzednim cyklu miałam podobnie.. 2 dni później już dodatni.Ja robiłam test Quick Vue.. Współżyłam z mężem w dni płodne (dokładnie 15 dzień cyklu przy cyklach 28-dniowych).. Witam.staram się z mężem o dziecko.cykle co 28 dni..

Wczoraj robilam test i wynik negatywny.

Dzień przed terminem spodziewanej miesiączki zauważyłam niedużą plamę krwi na bieliźnie.. W 13 dniu cyklu test owulacyjny miałam pozytywny,14 dniu cyklu już negatywny,a dzisiaj w 15 dniu cyklu także test owulacyjny negatywny ale za to mocny bol jajnika prawego jak przy owulacji który.Wynik testu negatywny w 27 dniu cyklu, ale temperatura 37,2.. W połowie cyklu zaczęłam odczuwać bóle piersi jak to zwykle bywało przed miesiączką.. Brzuch boli mnie od jakiś 8 dni jak na miesiączkę i mam biały taki gesty śluz, piersi bolą jak zwykle ale też zaczęły boleć te 8 dni temu a zawsze zaczynają jakieś 2 dni przed miesiączka.Test zrobiłam w 24 dniu cyklu i był negatywny.Dziś jestem w 27 dniu cyklu.. Myślałam, że to początek miesiączki, ale po tym plamienie ustało na dzień czasu.Test wyszedł mi w 24 dniu cyklu, bardzo słabiutka kreseczka,to było 2 dni temu , dziś jest już wyraźniejsza, a do okresu pozostały 2 dni.. Cykle mam regularne, co 28 dni.Wczoraj minął termin miesiączki i nie dostałam jej jeszcze.. okres mam w miarę regularny 27-28dni.. Odpowiedz marcia15 2013-04-24 o godz. 22:04Starania o ciążę a negatywny test owulacyjny.. Wczoraj tj 26 dzień cyklu dostałam śluz rozciągliwy , a dziś wynik owu pozytywny, (pierwszy raz w tym cyklu), robiłam dwa testy różnych marek i nie mam .Witam moje cykle od 5 miesiecy zawsze wynosily 30-35 dni cyklu..

22go zrobiłam test - wynik negatywny.Witam serdecznie!

Przez ewek , Styczeń 16, 2012 w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci OdpowiedzRe: pytanie o Wasze testy ciazowe.. .Okres spoznia mi się juz.Napisano Listopad 24, 2012.. ?hej dziewczyny ostatnia moja miesiaczka 09.01.2015 kochałam sie z partnerem 23 lutego mam okres co 30-32 dni mam mdłosci potrafie sie w nocy obudzic i miec mdłosci temp w pochwie od 3 dni stała 37.5 bola mnie piersi i brzuch na dole .. Cykle 28 dniowe, a tu w 28 dniu zero @,no więc uradowana szybciutko zrobiłam test i nic-negatywny.. Może to była nie utrzymana hiperwczesna ciąża a może wcale jej nie było.Hej dziewczyny staram się z mężem o dziecko - pierwszy cykl, dzisiaj rano robiłam test w 25 dniu cyklu - wynik negatywny, był to bardzo czuły test 10mlU/ml zrobiony z pierwszego moczu po .Witam,Dzis przypada moj 40 dzien cyklu.. Potem okazało się, że owulacja byłą kiedy indziej, niż mi się wydawało.. miałam podwyższona temp.. Coraz częściej słyszę, że ktoś robił w 28 dniu cyklu i nic a potem jednak dziecko było.. Z mężem staramy się o dziecko.. Pierwszy (nie pamiętam nazwy - ale chyba najdroższy w aptece, miał wykryć ciążę już w 6 dni od zapłodnienia) zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki (a miałam nieregularne cykle 21-29 dni, zrobiłam w 29 dniu) i wyszedł negatywny.. Od dwóch dni bolą mnie plecy, dziś doszedł ból w podbrzuszu i plamienie..

Test robiłam dzisiaj negatywny do okresu 3 dni zostało .Witam.

Pozytywny dwa dni później.. Nigdy nie spoznila mi sie miesiaczki, cykle zawsze wynosily 26-28 dni.. Robilam test ciazowy 3 tygodnie po wyszedl negatwyny 3 dni po nastpeny z porannego moczu tez wyszedl negatywny 38 dnia cyklu robilam test tez byl negatywny zrobilam 46 dnia cyklu tez negatywny miesiaczke powinnam dostac 34 dni cyklu .. Później nawet byłam u ginekol.. Po chwili zrobiłam drugi i też negatyw.. Ale widze, że komuś jednak 7 dnia po zapłodnieniu udało się otrzymać wynik pozytywnyRe: Test ciążowy pierwszy negatywny a drugi pozytywny.. Wspolzylam z chlopakiem 1 dzien po miesiaczce 6 dnia cyklu bez prezerwatywy bez wytrysku w srodku .. Ostatni miałam 4go marca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt