Lalka test wiedzy z odpowiedziami

Pobierz

Lalka - Lalka - test z treści .. Lalka - test z treści .wszystkie odpowiedzi są poprawne: 25.. SPRAWDŹ!. Test Bohaterowie Opracowanie Streszczenie ☰ .Każdy powinien znać odpowiedzi na te pytania.. Lalka - test z problematyki.. Z dziedziny: - funkcjonowania Policji - ruchu drogowego + Odpowiedzi na pytania z zakresu: - Administracji Publicznej - Funkcjonowania Policji - Bezpieczenstwa Publicznego - Uni Europejskiej - Klesk zywiolowych + ponad 500 pytan z odpowiedziami z TESTU WIEDZY .. Cytat: "Ulica szeroka, wysadzona drzewami.. SPRAWDŹ!. Pytanie 1 /10.. Lektury 5 lat temu.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.UWAGA: POSIADAMY AKTUALNĄ BAZE PYTAŃ Z TESTÓW WIEDZY OGÓLNEJ !. test - Lalka .. Na większość wystarczy odpowiedzieć w 2 słowach :) Skad wraca Wokulski na poczatku utworu?. lalki: 27.. Będzie mógł ją przeprosić i uzyskać jej przebaczenie.. Czy określisz Stanisława Wokulskiego jako romantyka, czy pozytywistę?. Lalka to przede wszystkim powieść: realistyczna obyczajowa historyczna psychologiczna: 26.. Czy wiesz, kto reprezentował mieszczan w Lalce?. Na prawo, gdzieś bardzo daleko, widać plac, na lewo - pod hotelem - niedużą markizę, a pod nią gromadę mężczyzn i kobiet, którzy siedzą przy okrągłych stoliczkach, prawie na chodniku, i piją kTestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

Forma konkursu: Test wiedzy (znajomość treści lektury) w formie quizu.

W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:- oswajanie z testową formą sprawdzania wiedzy.. ; Co kupila izabela po raz pierwszy w jego sklepie?. Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w przygotowaniu się na sprawdzian.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Testy do Policji - Testy Wiedzy Testy MultiSelect 2.. Witam ;) Mam do rozwiązania test ze znajomości Lalki, mam problem z 6 pyt, a pozostałe chciałam sprawdzić czy są dobrze ;) Byłabym wdzięczna 1) Samobójstwo na Wegrzech popełnił : Katz 2) Licytowano ją : kamienicę Łęckich 3) Przedmiotem sporu Wokulskiego z Krzeszowskim była : 4) Wolał przebywać w obserwatorium niż .Ściągnęła go ona z Paryża pisząc, że przebywać u niej będzie Izabela z jakiegoś powodu obrażona na niego.. Szwecja to kraj położony: a) w Ameryce Południowej b) w Ameryce Północnej c) w Europie Odpowiedzi: 1. c 2. b 3. a 4. c 5. b 6. c 7. b 8.. Chodzi o proces, jaki baronowa Krzeszowska wytoczyła Helenie Stawskiej o rzekomą kradzież porcelanowej lalki.Lalka-test Test złożony jest z dwudziestu pytań (prawda-fałsz, wielokrotnego wyboru, uzupełnienia, dopasowania).. Pytasz o miejsce akcji - dworek w Zasławiu, a nie jesteś w stanie poprawnie napisać nazwiska Zasławska XDD ..

Zanim zrobisz quiz wiedzy dowiedz się jak nazywali się bohaterowie.

Inne tryby testu.. Przygotuj się do sprawdzianu.. Literatura konkursowa: "Lalka" Bolesława Prusa.. Aktualna baza pytań testowych .. ; jakie wrazenie Izabela zrobila na Wokulskim kiedy pierwszy raz .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Rozwiąż Test "Lalka" ze znajomości lektury Bolesława Prusa.. Test Lalka składa się z 32 pytań.Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.. Skomentuj.. ; gdzie wokulski pierwszy raz ujrzal izabele ?. Zagroda Północna Zagroda Środkowa Zagroda Południowa 20. c Opracowała: Małgorzata .Lalka - test z treści .. ; z kim aby sie ozenil wokulski namawial rzecki?. Test Bohaterowie Opracowanie Streszczenie ☰ | Lalka.. Nowy Test Wiedzy Ogólnej .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1.. Gdy dotarła do Zasławka było tam już wielu gości a niedługo przybyła również Łęcka.. praca, nauka, rozrywka..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Inne testy w tej kategorii: Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek .. wyrzucał wodę zmieszaną z ziemią i skałami na wysokość ok. 450 m.Lalka - test wiedzy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: test - Lalka .. Znajdziesz tu szczegółowe pytania z "Lalki" B. Prusa.. Przeczytałeś książkę, ale pewnych szczegółów już nie pamiętasz.. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. Lalka to powieść o .TEST Z LEKTURY: Lalka.. Posiadamy aktualne Testy do Policji, czyli testy wiedzy ogólnej, testy multiSelect 2 z profilem policjanta tym nowym, nie te stare ponad 560 pytań, zadania, zdjęcia, cechy policjanta, wady, zalety itd.Testy do specjalizacji psychiatrycznej - odpowiedzi poprawne Na bieżąco i sprzed kilku lat zebrane TESTY do SPECJALIZACJI PSYCHIATRYCZNEJ - odpowiedzi poprawne są podkreślone lub pogrubione czcionką o kolorze czarnym lub innym.. Udostępnij.. Tytuł powieści Bolesława Prusa nawiązuje do: Izabeli Łęckiej procesu o lalkę lalki, której przypatrywał się Rzecki sklepu Wokulskiego, w którym sprzedawano m. in.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.opracowanie i streszczenie.. Uczniowie rozwiązują test za pomocą urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu.Rozwiązuj quizy wiedzy, psychotesty i testy psychologiczne..

Test z wiedzy ogólnej, który wstyd oblaćPytania dotyczące lektury "Lalka" ?

Od tego momentu zaczęły się wiejskie rozrywki i jego spotkania z Izabelą.test > Lalka.. Test VIII 18Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »a.. jednego z wątków powieści - procesu o lalkę b. postawy, jaką reprezentuje Izabela Łęcka c. sklepu starego Mincla, w którym sprzedawano lalki.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Mogę liczyć na odpowiedzi do tych pytań?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 36 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru.. Pytania zawarte w teście.. Zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka w jednym!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Lalka - testy.. Przyswajania wiedzy przed egzaminem państwowym na pewno lepiej zacząć przyswajać tę wiedzę dużo wcześniej.Testy do Policji.. Możesz uzyskać za poprawne wypełnienie go 10 punktów (informacja istotna tylko dla tych, którzy uczestniczą w całym kursie z pozytywizmu).Antek - test wiedzy.. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".Lalka.. 280 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Odpowiedź: a Komentarz: Tytuł powieści nawiązuje do jednego z epizodów.. Przerwij test.. Przetestuj swoją wiedzę.20.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt