Jaki kraj ma największą gęstość zaludnienia

Pobierz

Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%gęstość skażenia gęstość stanów gęstość strumienia ciepła gęstość wojsko gęstość względna gęstość zaludnienia gęstość zapisu gęstość zapór gęstość …Które państwo ma najmniejszą gęstość zaludnienia?. Rozwiązując poniższe zadania używaj Kraje UE malejąco pod względem …Obecnie państwem z największą gęstością zaludnienia jest Monako z 18 713 osób/km².Lista państw świata i terytoriów zależnych według liczby ludności - przedstawia państwa świata i terytoria zależne uszeregowane według liczby ludności.. Jaka jest prawidłowa odpowiedź?Czy wiecie, że… Mauritius jest najbardziej zaludnionym krajem w Afryce.Maleńki kraj Monako ma największą gęstość zaludnienia na świecie.. Największy występuje w Makau, gdzie na obszarze kilometra kwadratowego mieszka 19 350 osób.. Monako o powierzchni trzech czwartych mili kwadratowej (2 km kw.) I łącznej populacji 30 645 …Jest to również największy kontynent o 44,9 miliona kilometrów kwadratowych.. Jest zjednoczona w niepodzielny sposób z Europą, tworząc Eurazję, ale jest uważana za …Które państwo ma największą gęstość zaludnienia?. Czy ma to związek z gospodarką danego kraju?. Gdyby …Powierzchnia, ludność i gęstość zaludnienia Total area, population and population density Kraje Kod Code Powierzchnia w tys. km2 Total area in thous..

Tabelę …Kraje o największej gęstości zaludnienia.

Ekonomiczne, społeczne, polityczne oraz kulturowe centrum kraju, które przyciąga tłumy.. Orginalny quiz wykoał Quizmaster.. km2 Ludność w …gęstość skażenia gęstość stanów gęstość strumienia ciepła gęstość wojsko gęstość względna gęstość zaludnienia gęstość zapisu gęstość zapór gęstość …Japonia ma całkowitą populację 127 380 000 osób.. Uczestnik nie był pewny poprawnej odpowiedzi, ale postanowił zaryzykować i …Gęstość zaludnienia w Polsce w roku 2020 wynosiła 122 osób/km2.. Monako ma powierzchnię trzech czwartych mili kwadratowej (2 km2) i liczbę ludności wynoszącą 30 645 …Największą gęstość zaludnienia w Europie mają małe "mikropaństwa" takie jak Monako (18 775 osób/km 2), Malta (1230 os./km 2) orazGęstość zaludnienia to ilość ludzi przypadających na 1 kilometr kwadratowy powierzchni.. Jeśli tak, to jaki?. Na pierwszym miejscu jest zawsze w Monako (trochę mniej niż 19.000 Pers.W rankingu krajów o największej gęstości zaludnienia Rosja zajmuje 181 miejsce (Ukraina na 100 miejscu) ze względu na swoją ogromną wielkość i niezbyt dużą liczbę …Które państwo ma największą gęstość zaludnienia?.

Quiz wykonany przez …Jakie kraje mają największą gęstość zaludnienia?

Od 2014 r. powierzchnia Japonii wynosi 145 872 mil kwadratowych, a jej pozycja w rankingu zajmuje 61. miejsce wśród … Tak brzmiało pytanie za 75 tysięcy złotych.. Tak brzmiało pytanie w kolejnym odcinku programu TVN "Milionerzy".. Podano także liczbę ludności (w większości …Jest on bardzo różny na poszczególnych kontynentach.. Kliknij na kontur wybranego przez …Nazwij państwa, które mają największą gęstość zaludnienia.. Jeśli tak, to jaki?. Natomiast najmniejszy …Ile Jest Kontynentów Na Świecie‧Ile Jest Miast, Wsi, Gmin, Powiatów I Województw W Polsce‧Największe Województwa W Polsce‧Największe morza świataAle jest dobre wyniki i prognozy, które pozwalają zrobić top 10 krajów o najwyższej gęstości.. Czy ma to związek z gospodarką danego kraju?. Odpowiedź: Monako, Singapur …Średnia gęstość zaludnienia w Mongolii to 1,7 osoby/km2.. Państwa i terytoria zależne świata według gęstości zaludnienia - wartości podane są w osobach na kilometr kwadratowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt