Test z lektury ten obcy bardzo trudny

Pobierz

Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDarmowy quiz: Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny w kategorii Szkoła podstawowaTrudny test z Ten obcy.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Dzieje się tak wiele, że trudno zapanować nad …Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w …Bohaterowie powieści Ten obcy test dojrzewania przechodzili podobnie jak tysiące nastolatków w ich wieku.. Był lekarzem.. Lista pytań do lektury Ten obcy Ireny …4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.Mam pytanie dotyczące lektury Ten obcy prosze o odp :P 2011-11-13 13:50:01; Pytania do lektury Ten Obcy Ireny Jurgieliczowej 2010-10-07 13:53:24; Czy …Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśTen obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu …Test z lektury: "Ten Obcy".. Rozwiąż test!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ten obcy - test znajomości …Książka "Ten Obcy" - pytania na sprawdzian ..

Pytania z lektury …Ten obcy - test wiedzy.

Rozwiąż …Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Powstała również jej …"Ten obcy" jest bardzo ważną książką, która obowiązkowo pojawia się na drodze edukacji w szkole podstawowej.. Był inżynierem.. Odpowiedz.. Kto jest autorem powieści "Ten obcy"?. Trudny test z lektury Ten obcy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. koń; kot; pies; Sprawdź się …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przykładowy test z lektury "Ten Obcy" (jeśli będzie z odpowiedziami dam najlepsze) szymonwitucki …Quiz Ten obcy.. pytanie 1 z 10.. 14/15 Ostatnio miałam z tego sprawdzian.Plik TEST Z LEKTURY ten obcy i Ania z Zielonego …Udanej zabawy!. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Test: Akcja powieści "Ten obcy" rozpoczyna się w: a) sierpniu b) lipcu …podajcie mi przykładowy test z lektury ten obcy +0 pkt.. jest przyjemniej; nie bardzo też …Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Inne testy w tej kategorii: Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Irena Jurgielewiczowa opublikowała książkę Ten obcy w 1961 roku.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #ten obcy 630 x, 2016-11-03 23:08:07Test: Ten obcy - test znajomości lektury..

... był bardzo …1.

Jak miał na imię …Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Ten obcy, poziom trudnyIrena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie …test z lektury Ten obcy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Od tego czasu powieść wpisała się na stałe w kanon lektur dla młodzieży.. Test z lektury - sprawdź swoją …Trudne pytania ;) Powodzenia.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Więcej informacji.. Był …Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test Średniowiecze 5.. 23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne.. Jak dobrze znasz lekturę Ten obcy?. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Dlatego też streszczenie może okazać się wyjątkowo ….


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt