Przetłumacz na język niemiecki mama moniki

Pobierz

Jeżeli chcesz …Język niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. 4. moja mama pracuje od 7.30 do 16.30 .Przetłumacz na język niemiecki!. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online …Przetłumacz na język niemiecki: 1.. Ojciec Klaudii 5.. Polub to zadanie.. (0-3) .. Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 2.Ala czesze się zawsze wieczorem i rano.. Rodzice Oskara 4.. Interesuję się matematyką, podróżowaniem i samochodami.. Strona 10 z 13 Zadanie 10.. Wymagana jest pełna poprawnośćprzetlumacz na niemiecki.. - Nie mam żadnych zwierząt- …Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Bardzo cieszę się że mogę z nimi wszystkimi mieszkać i żyć.. Rodzeństwo Tomasza 6.. Według mnie …Tłumaczenie słowa 'język niemiecki' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Moją ulubioną porą roku jest lato, ponieważ uczniowie mają długie wakacje.. Odpowiedz Język …Mama .. pokaż więcej.. Oceń tę odpowiedź:Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na j. niemiecki.. 2.W sobotę poszliśmy do kina.. Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę.. 4.Dziś siedzi.. 4 Mam niebieskie oczy.. - (skierowane do kolegi) -Czy masz zwierzę?. 3 Chętnie gram w koszykówkę..

Przetłumacz na język niemiecki.

W kinie jedliśmy popcorn.. Rodzice Oskara 4.. W języku niemieckim, są tylko 4 spada przez inflects członków i zakończeń.. PLIS SZYBKO !. Rodzina MarkusaPrzetłumacz na język niemiecki Mama Moniki Brat teodora rodzice Oskara ojciec Klaudii rodzeństwo Tomaszasz rodzina Markusa 1 Zobacz odpowiedź prosze o pomoc jak mozna …Przetłumacz na język niemiecki.. Dni są długie, a noce krótkie.. Z matematyki mam dwójkę i trójkę.. 1.Wczoraj spotkałem Monikę.. Pytania .. Przetłumacz na język niemiecki.. 2. o której godzinie ?. Pochodze z Krakowa.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Proszę o przetłumaczenie zdań na język niemiecki 1 Mój tata ma na imię Tomek ma 40 lat i lubi uprawiać sporty 2 Moja mama ma …przetłumacz: 1.O godzinie 12 myję się i ide do szkoły.. Interesuję sięmuzyką oraz tańcem.. 4.W Berlinie spędziłem tydzień.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język niemiecki: Rodzice moniki są rozwiedzeni Moja przyjaciółka mieszka w pobliżu Niestety jes… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz na niemiecki.. W piątek mam tylko 5 lekcji.. Ojciec Klaudii 5.. 2 Jestem wysportowany i luźny.. Question from …Przetłumacz podane zdania na język niemiecki..

Na …Przetłumacz na język niemiecki 1 Mam długie blond włosy.

Charakterystyczny jest stałym szyk wyrazów.Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018 Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt …Przetłumacz na język niemiecki .. 1. która jest godzina ?. Twój tekst wyjściowy połączony jest z naszym słownikiem online niezależnie od języka, na który chcesz tłumaczyć.. Cześć Monika!. Dużo czasu spędzam …Przetłumacz na język niemiecki podane zdania: - Uważam, że siostra Moniki jest ładna.. : 1.Co robisz w sobotnie popołudnia?. (poniedziałek) Odpowiedzi - ćwiczenia (część 2) - lekarz .. Mam na imię Dominika i mam 13 lat.. Moja rodzina składa się z 5 osób: mama, tata, siostra, brat i ja.. Strona 8 z 13 Zadanie 8.. Rodzina Markusa.. 1.Mówcie wyraźnie 2.Monika zamknij okno 3.Otwórzcie książki 4.Niech pani napisze zadanie na tablicy 5.Czytajcie tekst na …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.Lekcja zaczeła się o ósmej., 2.Monika ubrała czarną spódnicę., 3.On wstał o .Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język niemiecki from Guest.. Rodzeństwo Tomasza 6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt