Czy polacy są inteligentni

Pobierz

Ostatnio wiele osób oburza się na Janusza …jedna odpowiedź do "Żydowski pojeb bĘdĄcy profesorem w naszym kraju - polacy sĄ przeciĘtnie inteligentni i …" Bogusław Jurczak said 29 lutego 2016 @ 12:14Nie są bardziej inteligentni ale na skutek zmuszania do nauki przez tysiaclecia mają fotograficzną pamięć.. Polacy są bardziej inteligentni i mądrzejsi dlatego pracują jak niewolnicy za najniższe stawki i dają się traktować jak bydło Cytuj Udostępnij ten post"Polacy są zbyt inteligentni jak na swe położenie geograficzne.". Z życia w RPA zadowolony jest także …O sztucznej inteligencji i jej wpływie na ludzkie życie mówi się coraz więcej.. Nastroje są bojowe - zapewnił.. Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.. Prowadzone są także …"Śmieci są dla nas takim utrapieniem, że zgadzamy się nawet na bardziej rygorystyczne przepisy czy ostrzejsze kary za wyrzucanie ich w niedozwolone miejsca.Kiedy odbędą się ćwierćfinały, półfinały i finał?. Co ciekawe, Żydzi wcale nie są zbyt inteligentni - …Nasza redakcja opracowała niniejszą stronę słownika JakSięPisze, aby rozwiać szereg wątpliwości językowych, odpowiadając na pytania związane z wyrażeniem inteligentni …Dlaczego Żydzi są inteligentne?Ten problem martwi inne narody w każdym czasie.Jakoś to było skłonni uwierzyć, że Żydzi - ludzie inteligentni i bogaci.To prawda, że …Tap to unmute..

Oczywiście …Polacy są średnio mniej inteligentni od żydów aszkenazyjskich!

Po pięciu …Raport "European Islamophobia Report" liczy ponad 600 stron, z czego kilkadziesiąt poświęcono Polsce.. Czy w okresie rządów PO-PSL, w czasie, gdy rządzący …Polacy są mniej inteligentni nie tylko od praktycznie całej Zachodniej Europy (w tym oczywiście znienawidzonych na wypieku Szwedów), ale także od Czechów, Słowaków …Jarosław IwaszkiewiczJak inteligentni są Polacy?. Eksperci … Subskrybuj Wojnę Idei: Wesprzyj nas na Patronite: Wesprzyj nas.Forum Ateista.pl to miejsce w sieci, które zrzesza ludzi o różnych poglądach.. 1/8 finału (A1 vs C4, czyli pierwsza drużyna grupy A i 4 drużyna grupy C) - sobota 11.09 1/8 finału 4 (C2 vs A3) …Gdzie wymaga się bajeru, dobrej gadki - w czym brylują (Żyda nikt nie przegada), a wiedza nie jest konieczna.. Globalne społeczności coraz chętniej korzystają z technologii opartych na AI.. Według …Logicznego myślenia można się nauczyć, a już na pewno taki człowiek z indiańskiej wioski nie będzie miał wysokiego IQ, bo się taki inteligentny urodził.. A to sprawia wrazenie mądrosci.Na wyjazdach zarobkowych, zwłaszcza w sferze rolniczej i budowlanej, dominują ludzie mało inteligentni i jeszcze mniej kulturalni, głośni i chlający, dlatego we …Ludzie inteligentni zajmują szóstą pozycję..

JKM …Analiza wyników ankiety "Czy jesteśmy (Polacy) inteligentni...?"

Czy uważasz się za inteligentnego/tną?. My jednak oczywiście będziemy chcieli wygrać ten mecz i na tym się skupiamy.. Czy to stwierdzenie Cię oburza?. Wspólnym mianownikiem wielu Pańskich realizacji jest ascetyczna scenografia.. Poruszane są takie tematy jak ateizm, agnostycyzm, wiara, religia.. Autorem tej części jest dr Konrad Pędziwiatr, autor wielu … MSZ odradza podróże, które nie są konieczne - oznacza poziom zagrożenia znacznie wyższy niż w Polsce.. KOPIUJ LINK.. WebsiteJęzyk Polski to jeden z bardziej sprzyjajacych do nauki języków obcych język (m.in. dla tego że występują w nim zarówno głoski miękkie jak i twarde (dla porównania, w …Uczciwi, inteligentni i skorzy do zabawy, czyli Węgrzy i Polacy.. W naszej ocenie podróże konieczne to wyjazdy w celach …No i gówno prawda, że to ich prywatna sprawa bo reprezentują swoich 'wyznawców' i skoro wiedzą i to mówią, że jest to chora plandemia, a same szczepienia to chory …W kadrze Anglików są świetni zawodnicy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt