Mój ulubiony sport po angielsku pływanie

Pobierz

Tłumaczenia / Translations.. To był mój ulubiony dowcip w Simpsonach.Katalog testów Słownictwo Słówka Sport - słówka cz. 1.. **wzór** My favourite sport is (name) .. .soccer - piłka nożna, volleyball - siatkówka, basketball - koszykówka, football - football amerykański, swimming - pływanie, handball - piłka ręczna, ski jumping - skoki narciarskie, cycling - kolarstwo, hockey - hokej, tennis - tennis ziemny, Sporty po angielsku.. Język angielski.Mój ulubiony zespół .. Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's very safe and .Napisz wypracowanie na temat : mój ulubiony sport.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. Jakie są zalety (benefits) uprawiania sportów?. Mecze piłki nożnej przynoszą wiele radości wzruszenia a czasem smutku jeśli moja ulubiona drużyna przegra.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki )Plik moj ulubiony sport plywanie po angielsku.zip na koncie użytkownika dfarrar80 • Data dodania: 4 mar 2015.. Przykład opisu miasta Darłowo.Napisz 10 zda…Przykłady użycia - "mój ulubiony" po angielsku.. Więcej informacji tutaj.. Wielu gra sporty po raz pierwszy, i mieć życia towarzyskie.. Saturn zwiększy wysportowany samochód jego lineup w wczesny 2006..

Dyscypliny sportu po angielsku.

Przetłumacz podane słowa związane ze sportem na język angielski.. Po Gorbaczowie, to mój ulubiony Rosjanin.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sporty po angielsku: wstęp.. Sporty angielski.. Uważam, że pływanie jest jednym z najbardziej popularnych aktywności sportowych na świecie.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Mój ulubiony film - wypracowanie, angielski.. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna Wersja po polsku:sport po angielsku .. Lubię pływać ponieważ to świetna zabawa.. Pytanie jest zamknięte.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. wypracowanie.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Ja akurat chcę napisać o Kevinie samym w Nowym Yorku.. Sporty w języku angielskim.. Język angielski.. sport /spɔrt/, [s̪pɔrt̪] .. Piłka nożna to mój ulubiony sport.. Udostępnij Udostępnij wg Kogutewa90.. PO POLSKU WYPRACOWANIE Z JAKIEGOS ULUBIONEGO TWOJEGO FILMU,SERIALU NP:.. A po kolacji twój ulubiony film.. Autor: jolus1998 Dodano: 4.10.2010 (20:33) Wasz ulubiony sport..

... Moim hobby jest pływanie.

Sporty 3 coś, co możesz robić w wodzie jest lepsze tu.. Liceum sporty odgrywają dużą rolę w kulturze .Sporty po angielsku.. Poziom: Pre-intermediate.Test rozwiązano 7678 razy.. Sport - słówka cz. 1.. Tak robić jakichś mniej wysportowanych modelów po latach zużycia.. Treść zadania.. Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.. gimnazjum-klasa-1.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisac wypracowanie mój ulubiony sport więc napisałem je po polsku i prosiłbym o przetłumaczenie tekstu na język angielski: Moim ulubionym sportem jest jazda na rolkach.. Średni wynik: 63,78 %.. Nauczyłam się .Moim ulubionym sportem jest piłka nożna jest to bardzo piękny i emocjonujący sport.. Sporty po angielsku to bardzo ważne słownictwo, które powinniśmy opanować, W końcu, sport to zdrowie.. Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.Przygotuję plakat mój ulubiony sport po angielsku jak coś to mój ulubiony sport jest pływanie daje naj Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. od Damiankoq321 13.12.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 .mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU ..

mój-ulubiony-film.

BRZYDULA.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. poleca 81 %.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. u1749:, darmowe mp3 na telefon chomikuj - u1749 LIcznik Chomik mp3 _mp3.txt (3 KB) aspx" title="Kupowanie za SMS lub przelew dodatkowych punktów na chomikuj.pl">Oskar i pani róża audiobook download, Opowiadanie o conor maynard, Lalka .Zabijaliśmy czas oglądając mój ulubiony program.. #darmowe mp3 na telefon chomikuj.. W latach 2004-2006 wybierana najlepszym polskim sportowcem w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. Uprawianie sportu pomaga zredukować stres (to relieve stress), utrzymać wagę (to maintain weight) lub stracić na wadze (to lose weight), obniżyć poziom cholesterolu (to lower cholesterol levels .Mój ulubiony sport.. Ja zawszę z kolegami jeżdżę na rolkach po całym .Otylia Jędrzejczak (ur.13 grudnia 1983 w Rudzie Śląskiej) - polska pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie, trzykrotna rekordzistka świata.. Napisana przez: .Przykłady użycia - "ulubiony" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.My favourite sport is tennis..

Mój to pływanie Zgłoś nadużycie.

Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. Dodaj do ulubionych Drukuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt