Podaj dwa przykłady działań zapobiegających powodziom lub

Pobierz

-mandaty za łamanie …odpowiedział (a) 26.04.2011 o 17:52.. Polub to zadanie.. Pomocy ;d !. Jednak wtedy ważne są …Odpowiedź: funkcja porządkowa to zachowanie porządku oraz bezpieczeństwa kraju.. Question from @crankitupx3 - …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wos .. Proszę czekać.. Rozwiązanie • budowa zbiorników retencyjnych i wałów …tomek31412.. Polub to zadanie.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania 1.Korzystając z dostępnych źródeł, podaj dwa przykłady działań stanowiących elementy społecznej …Przykłady działań, które można podjąć, aby chronić środowisko naturalne: segregowanie śmierci,Opisz działania podejmowane przez Polaków w celu obrony języka ojczystego przed germanizacją i rusyfikacją daje naj potrzebne na teraz 2016-10-05 17:51:30 Podaj …60825-1 lub normą ją zastępującą), do klasy 1, 1M, 2, 2M lub 3R, które pracują w warunkach określonych przez producenta urządzenia, lub l lasery zaliczone, zgodnie …Przygotuj informacje na temat obyczajów średniowiecznych herb i zawołanie rodu rycerskiego, napisz co to znaczy jaki herb ,oraz podaj przykłady Prosze o Pomoc … Podaj dwa przykłady działań, które świadczą o realizacji przez państwo funkcji porządkowej.. 2) Na czym polega wyzwalająca moc prawdy.. Działania prewencyjne przed zagrożeniami: - budowa wałów …Zadanie: 2 podaj przykłady działań zapobiegających skutkom Rozwiązanie: wykopać doły przed lawa budować wały przy rzekachZanieczyszczenia powietrza można zmniejszyć dzięki: - modernizacji zakładów przemysłowych i stosowaniu mniej szkodliwych dla środowiska technologii; - ograniczeniu …Podaj po dwa przykłady działań profilaktycznych dzięki, którym można się ustrzec przed nadmierna kifoza piersiowa i nadmierna lordoza lędźwiowaPodaj 3 przykłady działań profilaktycznych, które przyczynią się do zmniejszenia ryzyka zachorowania na choroby układu oddechowego..

0.Jak zapobiegać powodziom?

-oczyszczanie rowów melioracyjnych.. Wskaż przykłady odzwierciedlenia idei oświecenia w nauce, literaturze, architekturze oraz malarstwie.. Nie powinno się wlewać różnych substancji do wody, ponieważ to zabija ryby.. Przy bardzo intensywnych opadach bardzo często nie jesteśmy w stanie przewidzieć momentu pojawienia się powodzi.. Dla posiadaczy ćwiczenia Puls ziemi 1 jeszcze dodtakowe pytanie: masz zad.. Tworzenie zbiorników retencyjnych, które służą do przechowywania nadmiaru wód.. Podaj przynajmniej jeden przykład w każdej z tych dziedzin i …Wymień, korzystając z załączonego tekstu, dwa przykłady działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się choroby Creutzfeldta-Jakoba w Polsce.. Następnie zapisz skutki tych …1) Podaj przykłady decyzji lub działań człowieka, które świadczą o jego wolności.. przeciwpowodziwych-budowanie polderów-budowanie zbiorników retencyjnych-budowanie domów z dala od obszarów zagrożonych …(0-1) Podaj dwa przykłady działań zapobiegających powodziom lub zmniejszających ich negatywne skutki.. rozwiązane.. -budować wały przeciwpowodziowych.. - za podanie dwóch poprawnych przykładów działań człowieka wpływających na przekształcanie krajobrazu 1 p.. Zdrowy las mieszany ma wielkie znaczenie dla utrzymania i tworzenia gleby.. Nie powinno się budować fabryk blisko zbiorników …answer..

Nadziemne części …Jakie są sposoby zapobiegania powodziom?

Odpowiedz, jak wyglądałaby sytuacja danego …Wymień dwa przykłady działań profilaktycznych, zapobiegających zakażeniu wirusem wywołującym WZW typu A.. Podaj dwa sposoby zapobiegania powodzią.. osoby porządkowe to policja,wojska,straż miejska.. Nasypywanie wałów ziemnych wzdłuż koryta rzeki.. "BSE, śmiertelną … -starać się tak blisko nie budować domów koło rzek.. - Państwo realizuje funkc - Pytania i odpowiedzi - WOS .1. Podaj dwa przykłady wpływu zanieczyszczenia środowiska na życie organizmów A) B) C) 2.. -budować sztuczne zbiorniki …Przydatność 80% Rola lasów i zadrzewień w przeciwdziałaniu powodziom.. 1. Podaj dwa przykłady działań, które świadczą o realizacji przez państwo funkcji porządkowej.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - …b) Przedstaw dwa przykłady działań zapobiegających powiększaniu się obszarow pustynnych w Chinach Tekst w załącznikuWymień działania prewencyjne - zapobiegające zagrożeniom.. 3.Podaj dwie zasady właściwego zachowania …2 p. Arkadiusz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt