Ułóż zdanie z wyrazem góral

Pobierz

Góralska koszula pięknie leży na Góralce .Ułóż zdania z wyrazami góral,góralski,góralska,góry,góralka,górski.. Polub to zadanie.. 2\ 5\ Uzupełnij brakujące litery, rozszyfruj wyrazy z ćw.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Ułóż zdanie z wyrazem gra , żeby oznaczał on w nim czynność Rozwiązania (4) Autor: LoveNatalia.. Ułóż zdanie z podanymi wyrazami, zmień formę wyrazów.. Zadanie jest zamknięte.. Przykładowe zdania: Żerowanie na cudzej krzywdzie jest niedopuszczalne.. Ułóż zdania z wyrazami;góral, góralka,góralski 2 Zobacz odpowiedzi ilka001 ilka001 Góral mieszka w górach.. Marcin gra w piłkę na stadionie.. Sylwia.. Z podanych sylab ułóż wyrazy i zapisz je.. Odpowiedz 0 ocen .. Mój tata ma to góral.. Zadanie jest zamknięte.. Odpowiedzi: 2 .. Autor: Nesterowiczka1.. Question from @Monikabankowska8 - Szkoła podstawowa - Polskiułóż zdania z wyrazami:dwójka,góral,góra,wróbel,gumka,jaskółka,kura.. Górskie szlaki są strasznie strome.. 4\ Ułóż po trzy zdania z każdym z wyrazów z ó niewymiennym z ćw.. Przeczytaj uważnie zdanie, zasłoń je kartką i napisz z pamięci.. (0 - 3 punkty) Góral ma krętą drogę do swojego domu.. Pogórze to teren z dolinami rzecznymi.. Bardzo podoba mi się góralski domek.. te wyrazy to :Góra,pagórek,Górzysty,Górski,Góral,Góralka,pagórze .. Latarnia morska w nocy rozświetla skaliste wybrzeże.Sztorm jest zabójcą dla wszystkich pływających jednostek.Na plaży każde miejsce jest zajęte w dzień słoneczny.Słona woda nie zaspokoi .ułóż zdanie z wyrazem góral (3) Anonim: ułóż zdanie z wyrazem koleżeński (2) Anonim: ułóż zdanie z wyrazem głuchy jak pień (3) Anonim: zdanie z wyrazem góral (5) Anonim: Zdanie z wyrazem żyje (2) Anonimułóż 10 zdań z wyrazem '' wartość'' Moja wartość sięga górę..

...Ułóż zdanie z wyrazem góral.

0 0. stokrotka211 14.4.2010 (14:51) Mama potrzebowała pomocy w doborze farby do pomalowania pokoju.Ułóż zdanie ze słowem żarówka (1) Anonim: jakie poprawne zdanie ułozyć ze słowem skuwka (2) Anonim: ułóż zdanie do 358 zł (4) Anonim: ułóż zdanie z wyrazem koleżeński (2) Anonim: ułóż zdanie z wyrazem góral (3) Anonim Góral trzyma dużą ciupagę.. Odpowiedz.. Siostra ma , ale ją boli głowa i mnie też.Ułóż zdania z wyrazami: góral, Podhale, Sandomierz, krajobraz, stworzył, wysokie, długo, woda, wyobrażam, dawa… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Podobne pytania, które mogą Cię zainteresować.. Mogę polegać na wartosći Moja wartosc jest naprawdę wysoka.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 0 ocen | na tak 0%.. Ułóż zdanie z wyrazem trawa 2011-10-10 13:02:47; Ułóż zdanie .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułóż zdania z wyrazami: góral,góralski, góralska, góry, góralka, górski.Ułóż zdania z wyrazami.. 2010-06-20 20:32:25 Ułóżcie zdania z wyrazami : złota korona , brązowy proszek , pożółkłe podszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. pokaż więcej.. Oceń tę odpowiedź: Oceń to zadanie.Zadanie: ułóż zdanie z wyrazem sumienie wg poniższego schematu ..

zdanie z wyrazem góral (5) Anonim.

Powoli lecz pewnie wspinam sie na szczyty góry.. Question from @Juleczka38 - Szkoła podstawowa - PolskiUłóż zdanie z wyrazami góral, królowa, żyrafa, wróbel w jednym zdaniu.. 0 0 Odpowiedz.. Odpowiedzi: 59 Wiarygodność: 23%: Gdy bylam na wycieczce klasowej w Tatrach spotkalismy górala ktory pasł owce na zboczu.Ułóż zdania z wyrazami.. 24.02.2015 o 14:24. bartosz#$ wczoraj widziałem dużą górę .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ułóż zdania z wyrazami:mózg, wójt, ogórek, stróż, źródło, góral, żółw, królewna, ogólny, równanie.Na poziomie .Ułóż zdania z wyrazami góry góral górale.. Podobne pytania.. Góralka nosi kolorowe spódnice.. Question from @Patrycjaszostak3 - Szkoła podstawowa - PolskiUłóż zdanie z wyrazem góral 2016-01-07 18:24:27 Ułóż zdanie z wyrazem ścisnęły 2013-03-21 18:19:43 Ułóż zdanie wyrazem liścik 2015-10-04 19:38:32Ułóż zdanie z wyrazem bliźnięta 1 Zobacz odpowiedź1.. Odpowiedz.. Zdanie z wyrazem mina w pierwszym.Ułóż 4 zdania z wyrazem żerowanie.. Ułóż zdanie, w którym wystąpi wyraz 'mikołajki' - Odrabiamy.plUdowodnij, że wyraz mina to homonim.. 0. about 12 years ago --Góra z której zjeżdżaliśmy była bardzo stroma.Góral z dumą opowiadał o swojej rodzinie.Groziła mi dwójka jeśli nie poprawię pracy.Wysoko na gałęzi wróbel wił swoje gniazdko.Dobra gumka nie .Ułóż zdanie z wyrazami góry górale góral..

ułóż zdanie z wyrazem fair play (3) Anonim.

Góralka nosi kolorową spódnicę.. W tym celu ułóż dwa zdania z tym wyrazem wskazujące na różnicę znaczeń.. Autor .wróbel, wózek, córeczka , kółko, wór, spokój, krój, dróżka, rozbiórka, postój , ból , król, strój, sól.ułóż zdanie z wyrazem ,,doborze'' Zgłoś nadużycie.. 2\: 6\ Wybierz 3 wyrazy z ó niewymiennym z ćw.2\ i utwórz .Ułóż zdanie ze słowem zakole (3) Anonim: jakie poprawne zdanie ułozyć ze słowem skuwka (2) Anonim: ułóż zdanie do 358 zł (4) Anonim: ułóż zdanie z wyrazem góral (3) Anonim: ułóż zdanie z wyrazem koleżeński (2) Anonimułuż zdanie z wyrazem latarnia morska,sztorm,plaża słona woda,wydmy,mewy,rybak,statek, +0 pkt.. Kamil gra od rana do nocy na komputerze.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. góralski kożuch najcieplejszy.. Najlepsze rozwiązanie.. ułóż zdanie z wyrazem głuchy jak pień (3) Anonim.Re: zdanie z wyrazem góral: Endy666..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt