Moja rodzina mnie nienawidzi zapytaj

Pobierz

Było tak codziennie.. Albo był w pracy, albo spał.1.. Np przy obiedzie: ojciec się czymś zdenerwował, a mama na to czemu on się tak wkurzyl.. ?hmm.moja 12-letnia corka jest wychowywana przez moich rodzicow w rodzinie zastepczej.oboje pracujĄ i dajĄ cÓrce godziwe warunki utrzymania.ja po rozwodzie wychowuje swojĄ druga corke,jestem od dwÓch lat w szczesliwym i udanym zwiĄzku.problemem jest to Że ja nie pracuje ale wiedzie nam w miarĘ dobrze.no tych pieniedzy mogŁoby byĆ trochĘ wiĘcej!. Codziennie dziesiątki razy mówią na mnie "potwór", że nie mogą się doczekać, kiedy się mnie pozbędą, że żałują że się urodziłam (nie mówią tego w złości, normalnie sobie o tym rozmawiają między sobą, czyj to był pomysł i czyja wina za to "nieszczęście").Moji rodzice mnie nienawidzą.. Nie mam przed szachem ucieczki.. Czasem faktycznie mi się to zdarzało, ale tym razem sumienie miałem czyste.Ech, język polski leży.. Odp: Maz mnie nienawidzi.. Faktycznie, zachowuje sie jak głupia baba, ktora nie potrafi sobie poradzić ze swoim życiem.A niby wystarczy poprostu odejść od męża.kiedyś tez wydawałoby mi sie to takie proste.Jeśli myślisz, że twoja mama cię nienawidzi, ponieważ traktuje cię inaczej niż twoje rodzeństwo, powinieneś wiedzieć, że wiele osób ma ten problem.. Była bardziej przyjaciółką .Powiedz: 'Mamo, wiem że nie chcesz ze mną gadać, ale proszę Cię, chociaż raz zauważ, że ja tez jestem w tym domu!.

Mój ojciec mnie nienawidzi.

Radziłabym byś porozmawiała z mamą na ten temat na spokojnie .. Przyszła moja babcia i dziadek i zasiedliśmy do stołu.odpowiedział (a) 26.03.2012 o 17:43.. ?moja matka majĄc starszĄ corkĘ w .. Ale uwierz mi że człowiek bez człowieka jest nikim a już na pewno bez rodziny.Szkoła - zapytaj eksperta (938) Wszystkie (938) Język angielski (688) Język polski (0) Matematyka (0)Rodzice mnie nienawidzą.. co robić?. Jeżeli to nie troling to nie moja dziewczyna mnie nienawidzi?. Szkoła - zapytaj eksperta (943) Szkoła - zapytaj eksperta (943) Wszystkie (943) Język angielski (692) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35817) Biznes i Finanse (35817) .Mnie tam w ogóle cała rodzina nie lubi,wszyscy uważają mnie za takiego ułoma,dziwoląga itp. Za to moja 3 lata siostra to jest dla nich pępek świata.. Przez xcharlotte, Lipiec 18, 2013 w Dyskusja ogólna.. Bijesz ją?. Jak jej coś powiedziałam to pobiegła do rodziców no i .Mam 13 lat.. Ta nienawiść rozkręcała sie powoli, ale w zeszlym roku wskoczyla na wyższe obroty.. Nienawiść pomiędzy rodzeństwem rzadko wynika z tego, że jedna strona zrobiła coś niewybaczalnego drugiej osobie.8Odpowiedź przezAgusia7 2015-06-01 20:59:28.. Próba dotarcia do źródła problemu.. Ja zamykałam się w pokoju.. Rzeczywiście jest się czym chwalić na forum..

Dlaczego moja rodzina mnie nienawidzi?

Już nie wiem co mam.. robić.. Wróć do kategorii Rodzina.. Nigdy nie usłyszałam od niego miłego słowa.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Dlaczego mnie nienawidzi?. Tragedia, że niektórzy ludzie nie potrafią poskładać kilku czytelnych zdań.. Myślałem że to są już najwyższe obroty i żyłem nadzieją powrotu.. No to on: bo ta ku.wa jeb.na siedzi koło mnie, wypie.dalaj z tego pokoju.. Może pomyśl dlaczego rodzina Cię nienawidzi i dlaczego nie masz znajomcyh i przyjaciół.. Ojciec może i nie był agresywny ani bardzo pijący (chociaż się zdarzało), ale po prostu go nie było.. Albo: moja młodsza siostra rzuca we mnie zabawkami (sporymi) jak odrabiam lekcje.. Ona za pewne tak specjalnie powiedziała, że 'trafiłaś w dziesiątkę', może po prostu chciała zażartować ?. Tak mi się wydaje.. Wyrzucila mnie z domu.. Rodzice czasami nie zdają sobie sprawy, że inaczej traktują swoje dzieci, więc dobrym pomysłem może być porozmawianie o tym z mamą.Najbardziej to ojciec i to on nastawil tak resztę rodziny.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..

xcharlotte ...Moja mama mnie nienawidzi.

Zaczęło się gdy miałam 10 lat.. Dlaczego ty tego nie widzisz?. Przez Gość gość, Wrzesień 26, 2013 w Dyskusja ogólnaMoja mama,a właściwie kobieta,która mnie urodziła zawsze mnie krzywdziła,manipulowała mną,szantażowała emocjonalnie i wywierała straszną presje.Od samego początku nienawidziła mojego męża,teraz powiedział,że najgorszym błędem jej życia było urodzenie mnie,że powinna była mnie oddać,że wyglądam jak wieloryb i fleja (po 2 ciążach sporo przytyłam),że nie dbam o siebie,że doprowadzi do odebrania mi dzieci i w ogóle.Zawsze jestem ta zła, wszystko jest moją winą, zawsze najlepiej na mnie się wyżyć.. Dziadek uważa mnie za kurwę z faktu i zawsze gdy o coś proszę jest na 2 miejscu bo przecież osobie w .Mam już w dupie tą moją sztuczną rodzinę.. Nie wiem z jakiego powodu, ale nikt mnie nie lubi, nawet najbliżsi.. Po cholerę z nią jesteś?. Wszystkie ciotki,babki,dziadki,wujkowie .Mam 16 lat, mama wychowywała mnie sama, bo tata nas zostawił kiedy byłem mały.. Gdy przychodziła to zaczynały się awantury.. Może po prostu Ty masz jakiś problem ze sobą.. w końcu nadeszła wigilia.. która matka by tak powiedziała swojemu dziecku?. od tylu lat- wysmiewa mnie, nie wierzy we mnie, choc osiagam sukcesy zawodowe slysze jedynie \glupi zawsze ma szczescie\ porownuje mnie ciagle do innych, od zawsze .Siostra nie była nic winna, ale jej nienawidziłam..

?hmm.Znienawidziła mnie żona i nienawidzi coraz bardziej.

No imusialam wyjść.. Boisz się otworzyć przed ludźmi.. Ciągle mają do mnie jakieś problemy, wiele razy słyszałam od rodziców .Mój ojciec mnie nienawidzi?. Nienawidzę swojego domu, który jest brzydki i zaniedbany, panuje w nim nieporządek.. To niesamowicie normalne.. Mój tata zaczął pić, a mama specjalnie zostawała dłużej w pracy.. Być może przyczyna nie leży po naszej stronie, ale wynika z ogólnych relacji w rodzinie.. Jestem przyzwyczajony do takich sytuacji, bo moja rodzina często tak robi, więc zdziwiło mnie,że ona tak zareagowała.nie potrafie jej dogodzic.. Warto zadać sobie pytanie, dlaczego siostra tak bardzo się od nas oddaliła.. Opieka nad maluchem odcięła ją od spotkań z koleżankami, randek, budowania nastoletnich przyjaźni, zabawy.. Tak bardzo bym chciała, żeby kiedyś powiedział mi, że mnie kocha.. Nie znoszę swoich rodziców - mama w ogóle mnie się nie pyta jak się czuję, nie zabiera mnie nigdzie, krzyczy na mnie za to, że chcę się zabić, a tata ciągle przeklina.A zaczęło się od spotkania rodzinnego w domu moich rodziców, kiedy to moje babcie zaczęły wyśmiewać rodzinę żony i stroić sobie z jej rodziców i niej żarty.. Niestety, okazuje się że ta nienawiść rośnie.Moja rodzina mnie nienawidzi, ale to było jedyne wyjście" .. Myślałem, że rodzice jak zwykle zaczną się mnie czepiać, że się gdzieś szlajam i bimbam na swoje obowiązki w gospodarstwie.. Pytania .. Cały czas słyszę epitety w stylu ,,głupia krowo", ,,gruby wieprzu", ,,k**wo", ,,p*zdo".. Przez Gość gość, Grudzień 25, 2014 w Dyskusja ogólna2.. Nawet nie wiesz, jak mnie zraniłaś, mówiąc że mnie nie kochasz.. Dla ciebie liczy się tylko Natalia.. Zawsze była dla mnie cudowna, wyrozumiała, mogłem jej wszystko powiedzieć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt