Opis dnia po niemiecku 15 zdań

Pobierz

Oczywiście wymaga to pewnego nakładu czasu i pracy.O jedzeniu po niemiecku, opis jedzenia w języku niemieckim, jedzenie było niedobre, pyszne, paskudne, ohydne ochydne po niemiecku, laktoza, jestem głodnyHobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opis ferii zimowych; Opis hobby; Opis mieszkania; Opis pokoju; Opis dnia; Opis wczorajszego dnia; Opis pogody; Pytanie o drogę; Słówka i zwroty Menu Toggle.. Potem idę do internatu i przeglądam internet.. Jest bardzo wiele różnych ćwiczeń, gier i zabaw, które można wykorzystać podczas zajęć z uczniami.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. "Obiad mam o 15:15.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Bardzo proszę o przetlumaczenie tego.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W szkole uczę się do 15.. Po południu poszłam do domu.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem ..

Opis po niemiecku .

Czasowniki modalne niemiecki.. 14.Wenn ich bin in (miejscowosc) manchmal unterwegs Einkäufe mache.- Czasami jak jestem już w(…) po drodze robie zakupy.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. :) Wstaję o godzinie 6::30. dziękuję za spostrzegawczość.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opis nauczyciela po niemiecku proszę o przetłumacznie .. Pory roku; Miesiące; Dni tygodnia; Godziny; Kolory po niemiecku; Zawody po niemiecku; Dialog w restauracji; Zestawienia Menu Toggle.. W domu odpoczywałam.. Komentarze (2) piotrek131617.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Po zajeciach wracam o domu.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.Opis dnia po niemiecku !. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Potrzebuje parę zdań po niemiecku.

Zjadłam obiad.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. POMOCY !. Opis dnia - niemiecki.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Wstaję o 8 rano, idę wziąć prysznic potem jem śniadanie.Po sniadaniu myje zęby i idę do szkoły.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. - Po zajęciach die szybko na powrotnego busa do domu.. Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. O 7:20 ubieram sie .. Potem poszłam do szkoły.. rozpocznij naukę: Er ist 15 Jahre alt.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. Przeważnie przed 12 idę spać.Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis wakacji po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Boże Narodzenie po niemiecku - dlaczego nie?.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis dnia po niemiecku - wzór.

prosze przetłumaczyć też na polski :) ok. 5 zdań Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-21 18:37:50Przykłady użycia - "nauczyciel" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być .Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Ma 15 lat.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku .Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania.. niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.. Po obiedzie mam czas wolny.. W internecie znajdziecie mnóstwo stron oferujących różnorodne materiały.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. A teraz jeszcze kilka przykładów zdań z przyimkami, po których jest raz Dativ, a raz Akkusativ: ..

... 84% Opis dnia w czasie ...Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.

BARDZO PILNE!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt