Szkoła katolicka zamość dyrektor

Pobierz

Ofiarodawcy otrzymają upominki oraz będą częstowani, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, ciastem, herbatą i kawą.. Dyrektor Katolickiego Radia Zamość.. Funkcjonuje od 1 września 2012 roku.. ul. Koszary 5-6, 22-400 Zamość.. św. Ojca Pio w Zamościu.. W niej oczywiście wspomnienia z wakacji.. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu, ul. Na rok szkolny 2020/2021 prowadzimy nabór do dwóch oddziałów o innowacyjnym charakterze: - KLASA PRZYGOTOWANIE WOJSKOWE, w której program nauczania uzupełniony jest o .Telefon - Katolicka Szkoła Podstawowa Z Siedzibą W Zamościu, gen. Władysława Sikorskiego 11, Zamość 22-400 - Szkoła podstawowaTechnik Farmacji.. www: wniwk.zamojskolubaczowska.pl.. H. Sienkiewicza w Grabowcu.. Świętego Ojca Pio w Zamościu w środę (01.09) uroczyście zainaugurowała nowy rok szkolny 2021/2022 ️ ️ ️ Uczniowie i nauczyciele rozpoczęli nowy rok nauki od uczestnictwa w Mszy świętej w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu.Szkoła używa pieczęci podłużnej o treści: "Katolicka Szkoła Podstawowa im.. 10 sierpnia o 03:32 ·.. W dzisiejszym zwariowanym świecie kultywuje te wartości, które wyznajemy w domu.Aktualności‧O Szkole‧Sukcesy uczniów‧Media‧Life with values‧HistoriaKatolicka Szkoła Podstawowa im.. Józefa Piłsudskiego w Zamościu.. Szkoła podstawowa ma lokalizację na terenie gminy Zamość, powiat Zamość , województwo lubelskie.Współzawodnictwo sportowe organizowane jest przez Szkolny Związek Sportowy w Zamościu, którego Prezesem jest Jerzy Prokop..

Wiem, że szkoła pomaga mi jako rodzicowi w wychowaniu moich dzieci.

św. Ojca Pio w Zamościu.. Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły podczas zakończenia roku szkolnego po nazwą "Ogród zdolności i talentów" oprócz dyplomów i nagród za całoroczną pracę otrzymali również dyplomy i nagrody za zajęcie poszczególnych miejsc w rozstrzygniętych .Katolicka Szkoła Podstawowa im.. 28 czerwca ·.. św. Ojca Pio w Zamościu.. św. Ojca Pio w Zamościu 84 627 30 84; kom.. Wzorem lat ubiegłych Straż Honorowa Najświętszego Serca Jezusowego będzie zbierać w dzień odpustu ofiary na prace remontowe.. Katolicka Szkoła Podstawowa jest szkołą z mojego dzieciństwa.. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu i godłem państwa.Zapraszamy wszystkich uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im.. Maria Trześniowska Dyrektor Zespołu Szkół Nr 5 w Zamościu przywitała zaproszonych gości Małgorzatę Bzówka- Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu, Michała Kowalika - Inspektora Wydziału Kultury i Sportu, dyrektorów szkół oraz nauczycieli.Dyrektor przedszkola i szkoły podstawowej na wniosek: 1) rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, 2) rodziców dzieci, którzy: a) są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, b) realizują zadania dotyczące koordynacji ratownictwa medycznego,Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego..

Ranking Szkół Olimpijskich 2017 - jedyna szkoła publiczna z zamojszczyzny.

W. Sikorskiego 11 22-400 Zamość .Katolicka Szkoła Podstawowa im.. Mozarta (Zamość 12 VI 2013)Ponieważ zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u jednego z nauczycieli Katolickiej Szkoły Podstawowej im.. ul.Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Katolickich Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku odbędzie się 1 września 2021 r. we środę według następującego porządku:.. Z informacji, jakie uzyskaliśmy wynika, że stacjonarnie uczą się jedynie najmłodsze dzieci z klas I-II, bo dla nich zajęcia odbywają się przy kościele.Katolicka Szkoła Podstawowa im.. Prosimy Was o .P.. Alicja Dubel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu przywitała wszystkich gości przybyłych na tę uroczystość: p. Sławomira Zawiślaka -Posła Ziemi Zamojskiej, Prezesa ŚZŻAK Oddział Zamość, który również był jednym z fundatorów nagród, p. Jerzego Michalskiego - Zastępcę Dyrektora Oświaty Miasta Zamość, p.Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im.. ks. Bp Marian Rojek.Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu, ul. Sikorskiego 11. .. Dyrektor Zakładu Gospodarczego Diecezji Zamojsko-LubaczowskiejDodatkowe informacje.. W. Sikorskiego 11.. Cztery osoby straciło życie.. Szkoła Innowacji 2019.. Adama Mickiewicza w Zamościu po raz drugi weźmie udział w IV edycji " Kampanii Rowerowy Maj"..

Lucyna ... (odpowiednik dzisiejszego dyrektora) w naszej szóstce- ona gdzieś była z Kongresówki.

Sytuacja w regionie jest napięta i niestabilna.. Pracą Wydziału kieruje Dyrektor .Po wakacjach wraca na naszą antenę audycja Katolickiej Szkoły Podstawowej im.. Eucharystii będzie przewodniczył i homilię wygłosi pasterz naszej diecezji J.E.. 10 sierpnia o 03:27.. Misja Afryka.. ️ Dotarły do nas smutne i niepokojące wieści z Kinaduba.. Wł. Sikorskiego 11 oraz pieczęci okrągłej z napisem w otoku Katolicka Szkoła Podstawowa im.. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu nie posiadają własnego obwodu szkolnego, przyjmuje uczniów z obwodów innych szkół według kryteriów ustalonych na podstawie Statutu i Koncepcji Pracy Szkoły.Katolicka Szkoła Podstawowa Z Siedzibą W Zamościu mieści się w miejscowości Zamość pod adresem gen. Sylwester Zwolak - Informacje.. Dzięki małej liczbie uczniów w klasie i wykwalifikowanemu oraz troskliwemu gronu pedagogicznemu, uczniowie są traktowani podmiotowo a nie przedmiotowo - co niestety zdarza się coraz częściej w dzisiejszych czasach.Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 (Zamość 2 IX 2013) Dzień Szkoły (Zamość 22 VI 2013) Popis uczniów PSM I st. (Zamość 17 VI 2013) Obchody Zamojskich Dni Papieskich - wykonanie Mszy Koronacyjnej C-dur KV 317 W.A.. : 506095614. e-mail: .. Unii Europejskiej w Zamościu.. Numer telefonu do szkoły podstawowej to 846273084..

W pierwszej audycji zaprezentowany został nowy dyrektor tej placówki, ks. Mariusz Skakuj.Szkoła Myślenia Pozytywnego 2018.

Unii Europejskiej w Zamościu.. Każdy uczeń jest ważny, nie może zostać niezauważony.. Studium Medyczne w Zamościu to wyjątkowe miejsce, z serdeczną atmosferą sprzyjającą rozwojowi dzieci.. adres: ul. Zamoyskiego 1; 22-400 Zamość.. I Społeczna Szkoła Podstawowa im.. Diecezjalny duszpasterz Policji.. godz. 8.00 - Msza święta w katedrze, godz. 9.00 - spotkanie rodziców i uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej z dyrekcją i wychowawcami w hali sportowej oraz spotkania pozostałych klas z .Józefem Łabą wręczyli przyznane przez Zarząd ŚZŻAK Okręg Zamość Medale za Zasługi na rzecz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, które otrzymali: Elżbieta Widyma - Dyrektor Zespołu Szkół im.. Ponadto dowiemy się także o przeżywanym we wrześniu dniu patrona szkoły.. Pani kierowniczka była wielką patriotką i przed samą wojną codziennie na korytarzu byłyMedia - Nowy Kurier Zamojski, Katolickie Radio Zamość W czasie uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły.. Ojca Pio w Zamościu, placówka od dzisiaj przeszła na tryb nauczania hybrydowego.. św. Ojca Pio w Zamościu kilka miesięcy temu, kiedy to od ks. Pawła Płaczka, dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych w Szczecinie, usłyszałem propozycję rozpoczęcia współpracy z katolicką szkołą w Kenii, w miejscowości Kinna.Ks.. św. Ojca Pio w Zamościu wraz z rodzicami na wspólną Mszę Świętą w środę 1 września 2021r.. Platynowa Szkoła - Ranking Olimpijski - 2017 Złota Europejska Szkoła Praworządności RP.. I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.. Elżbieta Okoń - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im.Katolicka Szkoła Podstawowa im.. św. o. Pio w Zamościu.. Potem została zaprezentowana część artystyczna przygotowana przez uczniów ZSP Nr 3 pod okiem nauczycieli.Projekt rozpoczął się dla środowiska Katolickiej Szkoły Podstawowej im.. Innowacyjna Szkoła, Innowacyjny Dyrektor, Innowacyjny Nauczyciel , Innowacyjny Uczeń - 2017.2018VII Liceum Ogólnokształcące wchodzi w w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im.. o godz. 9.00 w kościele pod wezwaniem św. Brata Alberta w Zamościu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt