Przeczytaj tekst ponownie wybierz poprawne odpowiedzi klasa 5

Pobierz

4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Wpisz odpowiednią literę (A-G) w miejsce obok numeru luki.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 8.1.-8.5., wybierając spośród słów podanych w ramce.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.Zad.. Napisz w zeszycie własny przepis na makaron z sosem pomidorowym.. Wybierz poprawne opcje, a następnie wpisz cały tekst do zeszytu.. • Put metal in the big .Przeczytaj ogłoszenia 7.1.-7.4. : 3.Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.Klasa: 5 szkoły podstawowej.. - przypomnij sobie, co to jest podmiot i orzeczenie (niebieski podręcznik .. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Zadanie 8 Przeczytaj tekst.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie rozwiąż quiz, udzielając odpowiedzi o˝sobie, i˝uzupełnij komentarz 4.. Otwórzcie sobie ćwiczeniówkę na str 17: 1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst..

6.3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.

Wpisz rozwiązania do tabeli.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Zadanie 3 Przedstaw Wielkomiluda.. Every year, more and more people _____ strange creatures in the British countryside.Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. Wykorzystaj obrazki i fragmenty zdań, które znajdziesz na str. 124 w podręczniku.. W dniach 12.05- 14.05.2020 odbędzie sie diagnoza przedmiotowa.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Klasa 5; zad.. Angielski.. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. We often talk about our favourite singers.Dlaczego nie można ponownie połączyć ze sobą części rozbitej porcelanowej filiżanki przez dociśnięcie do siebie kawałków tej filiżanki?. Zadanie 12.. Zacznij pomagać.. A Zadanie 8.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. 4/55 ćwiczeniówka.. Uwaga!. Rozwiąż zadanie profesora.. 2011-02-02 19:20:23 WSKAŻ POPRAWNE ODPOWIEDZI : 2012-05-18 20:49:45Zadanie z Angielskiego ..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi.

Poprawna odpowiedź PP WyjaśnieniaOdpowiedzi prześlę wieczorem na Messengera.. (5 pkt) Przeczytaj tekst.. Poniedziałek: 11.05.. Napisz według wzorów, które poznałeś/aś na lekcji.. Posłuchaj nagrania i napisz czy te zdania są prawdziwe ( TRUE) lub fałszywe ( FALSE).. Informacje podane zostaną w wiadomości e-mail.. Podaj wyrazy, od których powstało.. Otwórzcie sobie ćwiczeniówkę na str 17: 1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.5.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. Z pozdrowieniami Zespół ekspertów CKE Język polski Zadanie 1.. Przeczytaj przepis na francuskie tosty.. 1Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego ogłoszenia.. Przy każdej grupie wyrazów napisz, jaka to część mowy.. (0-4) Przeczytaj teksty.. 6.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. 2EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA 2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. b) Podane cytaty umieść w odpowiednich miejscach.Adapted from: Fast Food by Lewis Jones PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!.

Wybierz poprawne odpowiedzi.

Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. JĘZYK POLSKI: "Smocza Drużyna Rowerowa" PODRĘCZNIK: str. 70-71.Przeczytaj uważnie i zaznacz w zeszycie poprawne odpowiedzi na pytania (np. 1a) Kto zabrał Smoki na .- przeczytaj tekst z podręcznika i wykonaj zadania z zeszytu ćwiczeń; - skorzystaj z TV live Mocni w Duchu dzieciom - od poniedziałku do piątku w godz. 11.00.-12.30.. Tą są zjeżdża, napisał, cieszyła się, jadł dwa, pierwsza, kilku, trzynasty Tą są smutno, głośno, poprawnie, źle Tą są lekarz, świerk, sarna, książka Tą są zimne, górski, sportowy, wesoła Tą są 2.Odpowiedzi prześlę wieczorem na Messengera.. Klasa 5 b. Język polski: Temat: "Czynów wielkich dokonali i w mitach się zapisali".. _____ zu haben.1 Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej dla klasy III - styczeń.. Imię i nazwisko 1.. Jeżeli powiedzą, że nie - postaraj się ją poprawić: przeczytaj odpowiedź przykładową, napisz ją swoimi słowami, zastanów się, czy możliwe byłoby inne ujęcie tematu.. Aktywuj Brainly Plus Nielimitowany dostęp do milionów wysokiej jakości odpowiedzi, a dzięki temu szybsza nauka dzięki zweryfikowanym odpowiedziom oraz żadnych reklam na stronie.Matura z języka angielskiego 2018 Rozumienie tekstu czytanego zadanie 8 Zadanie 8..

2010-03-12 13:39:14 Wybierz poprawne dokończenie zdań.

Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.odpowiedź jest poprawna.. a) Wyjaśnij jego imię.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt