Przypadki robinsona crusoe test ze znajomości lektury z odpowiedziami

Pobierz

Urodził się w 1632 r. w mieście York, w Anglii.Jego ojciec był z pochodzenia Niemcem i nosił nazwisko Kreutznaer, matka była Angielką i wywodziła się ze znanej rodziny Robinson.. Jak nazywa się główny bohater ?. Opowieść o Panu Kleksie i jego przygodach została napisana przez: Jak ma na imię Pan Kleks: Mateusz z Akademii Pana.Witaj na stronie Quizz.pl.. 4test ze znajomości lektury robię z wydarzeń, raczej dużych i znaczących, nigdy ze szczegółów.. Mniej-więcej 15.Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie użytkownika damian53412 • folder testy z lektur • Data dodania: 5 sty 2011Plik test robinson z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Robinson Crusoe • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wydanie Przypadków Robinsona Kruzoe kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Test: Przypadki Robinsona Crusoe Sprawdzian znajomości lektury Danela Defoe pt. "Przypadki Robinsona Crusoe" #przypadkirobinsonacrusoe #robinsoncrusoe #lektury #lekturyszkolneTest znajomości lektury «Przpadki Robinsona Crusoe» D. Defoe Data dodania: 2012-06-16 14:29:07 Autor: Agnieszka Chamara Przedstawiam propozycję testu sprawdzającego znajomość lektury pt. «Przypadki Robinsona Crusoe».Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M. Bułhakow Test Cierpienia młodego Wertera J.W. Goethe Test Kordian Juliusz Słowacki Test Witold Gombrowicz Ferdydurke Test Jądro ciemności Joseph .Sprawdzian z wiadomości lektury "Przypadki Robinsona Crusoe ".pomożecie ?.

Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.

Cecylia Kolichowska miała: 50 lat 60 lat 70 lat 80 lat: 10.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Szukaj.. .Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Zawiera nieodpowiednie treści?. BŁAGAM POMÓŻCIE TO OGROMNIE WAŻNE !TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Przypadki Robinsona Cruzoe - FunTest.pl-- Twoje quizy on.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Co wiesz o lekturze klasy VI Robinson Cruzoe Punktacja: 20pkt-18pkt|5, 17pkt-15pkt|4, 14pkt-11pkt|3, 10pkt-15pkt|2, 4pkt-0pkt|1 Piszcie w komentarzach swoje oceny :).. Test z lektury Daniela Defoe pt. Robinson Crusoe, dzięki któremu sprawdzisz swą wiedzę i z pewnością zabłyśniesz na lekcji!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Daniela Defoe pt. Robinson Crusoe, dzięki któremu sprawdzisz swą wiedzę i z pewnością zabłyśniesz na lekcji!. Z kim miał romans Zenon Ziembiewicz: Elżbietą Biecką Joasią .Pytania i odpowiedzi do lektury Pan Tadeusz (90) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Pan Tadeusz, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Tagi dla tego testu: klasa lektura, wiedza, VIZobacz quiz: Przypadki Robinsona Crusoe..

... Pan Tadeusz - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Pana Tadeusza.

Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Test: Roak to: a) wilk b) kruk .. z obawą d) ze złością .. d)charakterystyka bohatera.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zresztą obecnie problem polega na tym, że część uczniów nie czyta nawet opracowań, tylko streszczenia streszczeń, coś w rodzaju "Potop" w kilkunastu zdaniach, a jeszcze lepiej takiej długości, żeby dało się to opublikować na .Test Skąpiec, Skąpiec podręcznika Lektury dla Klasa II.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaTest z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test!Ojciec mój zwał się Kreutzner, przeto i ja byłem właściwie Robinsonem Kreutznerem, ale Anglicy, nie mogąc nigdy wymówić tego wyrazu niemieckiego, zwali mego ojca: Mister Crusoe, tak że w końcu cała rodzina przybrała to nazwisko.. U góry znajdziesz quiz Przypadki Robinsona Cruzoe.Przypadki Robinsona Cruzoe - przetestuj swoją wiedzę.. c) " wynalazki " Robinsona Crusoe.. B. dosyć duża nora.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Piętaszek.. / 5 lat temu (20 października)Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (47) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki..

2009-10-23 11:42:33; Jakie pytania mieliście na kartkówce ze znajomości lektury romeo i Julia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Przypadki Robinsona Crusoe Zawiera 15 pytań.. Przypadki Robinsona Cruzoe:D.. W ten sposób zostałem ostatecznie Robinsonem Crusoe.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Sprawdzian znajomości lektury Danela Defoe pt. Ile lat Robinson spędził na wyspie ?. Książka zawiera pełen tekstBohater Granicy zaraz po powrocie ze studiów pełnił funkcję: redaktora Niwy redaktora Czasu prezydenta miasta sekretarza prezydenta: 8.. Wyślij zgłoszenie Blaniia.. Opowiada ona historię młodego mężczyzny, który ucieka z domu, bo nie chce wieść nudnego żywota, takiego, jakie wiedzie jego ojciec.Charakterystyka bohaterów.. a)dokładne streszczenie do momentu rozbicia statku, b)wątek Piętaszka.. Przedstawienie postaci.. 2010-11-30 20:03:33; Jakie pytania beda na kartkówce z lektury Przypadki Robinsona Cruzoe 2011-02-27 11:24:29Robinson Crusoe to powieść podróżniczo-przygodowa, najsłynniejsza w dorobku autora, Daniela Defoe.. Test składa się z 12 pytań.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru..

... Chłopcy z Placu Broni - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Chłopców z Placu Broni.

Przetestuj swoją wiedzę.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Regulamin Polityka prywatności.Jeżeli ktoś ma pytania, testy ze znajomości lektury " Robinson Crusoe" Daniela Defoe, to bardzo proszę o podanie.. Małego chłopca nazywano więc po prostu Robinson, a nazwisko ojca tak przekształcano, że zaczęło być wymawiane jak Crusoe.Test z lektury robinson cruzoe z odpowiedziami nowe.co.pl/test-z-lektury-robinson-cruzoe-z-odpo… Co wiesz o lekturze klasy VI Robinson Cruzoe - Punktacja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt