Zgromadź argumenty do obrony prometeusza

Pobierz

Wysoki sądzie, szanowna ławo przysięgłych.. Zadanie jest zamknięte.. zgromadź argumenty oskarżenia i obrony Andreucia i Matea z utworu pierścień Gustawa Herlinga-Grudzińskiego pomóżcie z góry dzięki ;) Zgłoś nadużycie.. Przez swoje czyny chciał on im tylko pomagać.. "Delfin człowiekowi człowiekiem" Jaka mogę wziąść nazwę klubu na AWATARII po angielskutag: do 4 liter Cała nazwa do 20 literProszę na szybkoo Sąd nad Prometeuszem.. Prometeusz śmieje się cicho.Nazywam się Monika Datka, chodzę do klasy piątej,,c".. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Ogień buzuje na kominku, na ścianie wypchany orzeł i list dziękczynny tyrana Kaukazu, któremu dzięki wynalazkowi Prometeusza udało się spalić zbuntowane miasto.. Spotkaliśmy się dzisiaj, aby porozmawiać na temat postępowania Prometeusza.. Chciałbym przybliżyć wam jego sylwetkę, mam nadzieje że po wysłuchaniu moich argumentów będziecie pewni, że jest on osobą niewinną.. - zgromadź argumenty do obrony Prometeusza.. Podczas tej rozprawy pragnę wykazać iż oskarżony Prometeusz jest niewinny zarzucanych mu czyn w. Przygotuj jej obronę.. Ty po wybraniu worka z kośćmi byka, myśląc, że Prometeusz wyśmiewa Cię nie chciałeś spełnić jego prośby o ogień .Pomocy pilne !. Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. Był on jednym z tytanów.. Ten tytan wykradł ogień tylko po to, aby pomóc biednym, bezbronnym ludziom, którzy bardzo cierpieli..

- zgromadź argumenty do obrony Prometeusza.

Następnie napisz krótko mowę obrońcy, którą mógłby wygłosić adwokat tytana .Sąd nad Prometeuszem.. Mowa obronna w sprawie oskarżonego Prometeusza.. Wszędzie było słychać jego jęki.Mowa obronna Prometeusza.. Potrzebuje szybko 1 Zobacz odpowiedź maksiozaur maksiozaur Odpowiedź: Prometeusz stworzył człowieka, ulepił go z gliny pomieszanej z łzami, tknął w niego duszę, którą zaczerpnął z boskiego ognia, którego iskry wziął z rydwanu .Każdy ma prawo do obrony, więc bronię.. Prometeusza.. "Delfin człowiekowi człowiekiem" Jaka mogę wziąść nazwę klubu na AWATARII po angielskutag: do 4 liter Cała nazwa do 20 literProszę na szybkoo Sąd nad Prometeuszem.. Codziennie zgłodniały orzeł wydziobywał mu wątrobę, która wciąż odrastała.. "Delfin człowiekowi człowiekiem" Jaka mogę wziąść nazwę klubu na AWATARII po angielskutag: do 4 liter Cała nazwa do 20 literProszę na szybkoo Sąd nad Prometeuszem.. Moim zdaniem ukarałeś go zbyt surowo.. Rozwiązania.Jak rozumieszbl ostatnie zdanie artykułu.. Następnie napisz krótko mowę obrońcy, którą mógłby wygłosić adwokat tytana, aby prze konać Zeusa do jego uwolnienia.Jak rozumieszbl ostatnie zdanie artykułu.. 29.04.2020 środa TEMAT: Siła miłości… Mit o Orfeuszu i Eurydyce.. Jednak w mniemaniu bogów był ich największym wrogiem.. Czuję się w obowiązku wystąpić w jego obronie..

Uważam iż ukaranie ...Podaj argumenty do obrony Prometeusza.

Zapisz w zeszycie.. Na lekcji Języka Polskiego właśnie mówimy o mitologii greckiej, na jednej z tych lekcji dowiedziałam się o losie Prometeusza.. Piszę ten list, ponieważ chcę Cię prosić o uniewinnienie Prometeusza.. Zwróć uwagę na cechy tytana i motywy jego postępowania.. - zgromadź argumenty do obrony Prometeusza.. Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. Myślę, że osądziłeś go zbyt surowo.. heart outlined.Obrona oskarżonego Prometeusza.. Był on bardzo dobry dla .List do Zeusa z prośbą o uniewinnienie Prometeusza.. Warszawa, dn. 20.02.2013 r. Drogi Zeusie!. Są to bardzo poważne przestępstwa, które nie mogą oskarżonemu zostać po prostu oddalone.Piszę do Ciebie, ponieważ nie sprawiedliwie ukarałeś Prometeusza.. Wyjaśnij pojęcie "altruista" i zastanów się, czy Prometeusza można nazwać altruistą.. Obrona oskarżonego Prometeusza.. więcej już nie wiem.. Następnie napisz krótko mowę obrońcy, którą mógłby wygłosić adwokat tytana .Wybierz jedną z postaci mitologicznych, którą ukarali bogowie.. Niektóre podania głosiły, iż człowiek jest tworem właśnie Prometeusza, który .Władca Olimpu rozkazał przykuć Prometeusza do skał Kaukazu.. Postacią wybraną przeze mnie jest Prometeusz.. To właśnie Prometeusz ulepił z gliny ludzi..

Zgromadź w zeszycie argumenty obciążające lub usprawiedliwiające Prometeusza.

Podczas tej rozprawy pragnę wykazać iż oskarżony Prometeusz jest niewinny zarzucanych mu czynów.. Nie mogli bronić się przed .Przygotowanie do kolacji, na którą ma przyjść miejscowy proboszcz i aptekarz, najbliższy teraz przyjaciel Prometeusza.. Ludzie, bez swego stwórcy stali się słabi, nękani byli cierpieniami, pełni byli żądz, których nie umieli poskromić: Bogowie, ilekroć zeszli na ziemię, narażali się na zniewagi i obelgi.1.Broniące prometeusza: -pomagał ludzią (zdobył dal nich ogień) -to była pomoc bezinteresowna.. Atena nauczyła go wielu pożytecznych umiejętności, które przekazał ludziom.. Słusznie postąpił zabierając wam ogień i oddając go ludziom.. (przemówienie) Drogie Koleżanki i Koledzy!. punineep i 35 innych użytkowników uznało tę odpowiedź za pomocną.. Postawione przed nim zarzuty to kradzież ognia i obraza bogów.. Chciałbym przybliżyć wam jego sylwetkę, mam nadzieje że po wysłuchaniu moich argument w będziecie pewni, że .Nakazał on przykuć Prometeusza do skał Kaukazu.. Codziennie przylatywał do niego zgłodniały orzeł i wyżerał tytanowi wątrobę, która jednak cały czas się odradzała.. - zgromadź argumenty do obrony Prometeusza.. Skazany był na wielką samotność, nikt do niego nie przychodził, nie odczuwał, żadnej ludzkiej sympatii i życzliwości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt