Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem memorizer

Pobierz

Dla fanów Hobbita.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Memorizer.pl.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dodawaj wpisy.. Skomentuj.. Zapisuj ulubione.. Popularne w tym tygodniu.. TEST Z LEKTURY: Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: .. Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test .Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów?. Test zawiera 30 pytań.. Lektury 5 lat temu.. Test składa się z 12 pytań.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Wyświetl .. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemJ.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Znał się na czarodziejskich literach, odczytał z mapy krasnoludów księżycowe runy, dzięki czemu dowiadują się .Pomóżcie !. Zgadnę Twój numer z dziennika .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R..

... Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Czy te sytuacje Cię denerwują?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. O Autorze taylor_123.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Testy z odpowiedziami.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Tolkiena.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. 2010-11-17 17:36:41Testy z lektur na najwyższym poziomie!. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Dla fanów Hobbita.Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Najpopularniejsze lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zdobywaj obserwujących.. Tolkiena?Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece Rozwiązanie"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Z - Test z lektury ,,Ten obcy" - TWARZ - Bez nazwy64 - A-Z - U-Z - Jak ugotować żurek z aspektem czasowników?. Dla fanów Hobbita.. Udostępnij.. Zarejestruj się!. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. - Sounds A-ZHobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum, język polski No Comments.. Najnowsze quizy.. dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!1.. Milionerzy .Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Otrzymuj osiągnięcia.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Rozwiąż test!Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Powtórzenia materiału.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Fiszki.. Udostępnij.. Tolkiena.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dla fanów Hobbita.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Nie była to szka-Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Tolkien).. Czy nadajesz się na MORSA?. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny .a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijLista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem..

...John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie.

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".J.R.R.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wypracowania.. napiszcie mi streszczenie i wogule całe opracowanie lektury " Hobbit,czyli tam i z powrotem" 2009-03-23 16:25:25 Audiobook " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2011-04-11 16:15:46 Odpowiesz na 2 pytania dotyczące lektury " Hobbit , czyli tam i z powrotem "?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Twórz quizy.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt