Śmieszne znaczenie imienia wiktoria

Pobierz

Wiktoria to osoba ceniąca sobie spokojne życie, bez problemów i kłopotów.Wiktorii często trafiają się duże parapsychiczne zdolności.Wiktoria to Introwertyk.. strona 5: imię Wiktoria po chińsku.. Wiktorię cechuje przeczulenie na punkcie prywatności i niezależności.. Kobieta o tym imieniu z pozoru wydaje się dosyć surowa i zamknięta w sobie, jednak mało kto wie, że Wiktoria posiada niezwykłą intuicję oraz znajomość ludzkiej natury.. Kiedy Wiktoria obchodzi imieniny.. Imię Wiktoria wywodzi się z łacińskiego słowa "victoria" oznaczającego zwycięstwo.. "Znaczenie imienia Wiktoria: Wiktoria to najczęściej kobieta wyjątkowo piękna i mająca w sobie pewnego rodzaju tajemniczość, dzięki której chce się ją odkrywać i poznawać.. z gory dzieki ;* oczywiscie bedzie nagroda za najlepsze ;) .. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.śmieszne znaczenie imienia Wiktoria Archive.. W Polsce imię Wiktoria jest stale w czołówce najchętniej nadawanych imion dziewczynkom.. strona 4: imię Wiktoria w piosenkach.. Umysł analityczny i wnikliwy.. Każdy wie, że Victoria oznacza zwycięstwo.. Wiktoriami nazywali swoje córeczki już starożytni Rzymianie.. Aneta - jest otwarta na świat i nowe wyzwania - nie ma takiego dużego członka, którego nie próbowałaby włożyć sobie do buzi.. Wiktoria jest doskonałą opiekunką domowego ogniska, dzięki jej poczuciu odpowiedzialności i stałości w uczuciach.Wiktoria - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego (łac. victoria - zwycięstwo)..

strona 2: memy i śmieszne znaczenie imienia Wiktoria.

Jest powściągliwa w wyrażaniu swoich odczuć, momentami nieśmiała, ale w głębi duszy uważnie wszystko analizuje i wyciąga praktyczne dla siebie wnioski.. W mitologii rzymskiej nosiła je rzymska bogini zwycięstwa i chwały.. Bogusław - twardy skurwiel, dupy się do niego kleją.. Bogdan - typowy polaczek, lubi się najebać i dać komuś w mordę.. Zawsze jest zadowolona z gości.. Powinieneś zawsze myśleć, co z nią powiedzieć.Benjamin - żyd z koszernym fiutem, nigdy nie porucha.. Charakterystyka imienia Wiktoria jest flegmatyczką o przytłumionej pobudliwości i trochę opóźnionych reakcjach.. Prosto w języku tym "victoria" znaczy "sukces".To prawda.. Przez to, że nie jest.odpowiedział (a) 26.01.2017 o 21:06: niezłe.. strona 6: tutaj jesteś Wszystkim rąbie dupę, a najbardziej interesuje ją to, kto z kim śpi i kto kogo z kim zdradza.. Bliźnięta z wrodzoną wszechstronnością również sprzyjają osobom o tym imieniu.Victoria- imię żeńskie pochodzenia łacińskiego (łac. victoria - zwycięstwo).. Ja mam na imię Wiktoria Basiap12 2018-05-12 16:46:35 Moja Wiki jest związana bardzo z 12 ale jednak jej ukochane liczby (cyfry) to 12 i 7 kolor woli róż lecz złoty też opis się zgadza bardzo ciekawe 37.109.*.. Jednak nie wybacza zdrad i oszustw.. Potrafią pogodzić sferę ducha i sacrum.. Pochodzenie nazwy jest z nią powiązane..

A-D, Śmieszne znaczenie.Jaki nick do imienia Wiktoria ?

Aniela - to potencjalna zakonnica.Znaczenie imienia Wiktoria Kobieta nosząca to imię posiada szereg zdolności, które predysponują ją do osiągania wielkich sukcesów w życiu, a co najważniejsze, wcale nie wymaga to od niej tak wielkich wysiłków, jak od innych ludzi.Znaczenie i pochodzenie imienia Victoria.. Błażej - dziecinny i nudny, pracuje na trzy zmiany.. Stąpa mocno po ziemi.Imię Wiktoria jest idealne dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Strzelca i Ryb.. Ale nie wszyscy rozumieją - skąd się wzięli.. Zakochany Tytus nie odpuszczał i poprosił o pomoc Wiktorię, która obiecała, że nakłoni przyjaciółkę do zawarcia ślubów małżeńskich.Znaczenie imienia Wiktoria Wiktoria to najczęściej kobieta wyjątkowo piękna i mająca w sobie pewnego rodzaju tajemniczość, dzięki której chce się jąPochodzenie i znaczenie imienia Imię Wiktoria jest żeńską formą imienia Wiktor.. Wiktorię wypełnia ciekawość świata, potrzeba wiedzy o nim.. Home.Co oznacza imię Wiktoria?. Kult bóstwa powstały na długo przed mitologii greckiej bogini Nike, jako symbol zwycięstwa.Poznaj znaczenie imienia Wiktoria.. Ponieważ jej kariera nie jest szczególnie atrakcyjna, może stać się gospodynią domową po ślubie.. Uważa, że nie należy kierować się emocjami, ponieważ są one zbyt nietrwałe, a .Wiktoria: znaczenie imienia Wiktoria to imię łacińskie..

Męską wersją imienia jest Wiktor.

Czasem sprawia wrażenie zagubionej w bieżących sprawach oraz problemach, jednak zawsze wychodzi obronną ręką z wszelkich trudności.. Wiktoria to najczęściej kobieta wyjątkowo piękna i mająca w sobie pewnego rodzaju tajemniczość, dzięki której chce się ją odkrywać i poznawać.. Znaczenie imienia Wiktoria Wiktoria jest flegmatyczką o przytłumionej pobudliwości i spokojnych reakcjach.. W mitologii rzymskiej nosiła je rzymska bogini zwycięstwa i chwały.. 2021 Znaczenie ImionMianem wiktorii bardzo często określa się zwycięstwo, jednak osoba, która nosi to imię, bardzo rzadko odnosi jakiekolwiek sukcesy, chociaż niewątpliwie je lubi.. * 2014-02-24 18:39:34 Wiktoria znaczy zwycięstwo.Co oznacza imię Wirginia?. :-) żartuje oczywiście, sama .Śmieszne znaczenie - imiona.netWybierz pierwszą literę swojego imienia :A-DE-HI-LM-PR-Z.. Polub nas na Facebooku.. W mitologii rzymskiej bogini zwycięstwa Wiktoria od dawna znana.. - Zapytaj.onet.pl -.. Jak imię to brzmi w innych językach?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNa kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Wiktoria: strona 1: znaczenie imienia Wiktoria, imieniny Wiktorii, zdrobnienia i inne.. Męskim odpowiednikiem jest Wiktor.. Przez to, że nie jest specjalnie wylewna i nie otwiera się przed każdym - może to być prawdziwą lekcją cierpliwości, jednak podpowiadamy, że zdecydowanie warto podjąć to wyzwanie!Home‧M Archive‧A Archive‧Memy imiona‧K Archive‧J Archiveśmieszne przezwiska do imienia Wiktoria ?.

Imię Wiktoria jest oczywiście żeńską formą imienia Wiktor.

Skorzystaj z naszego imiennika.. Victoria bardzo lubi komunikację.. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro nosiła je czczona przez nich bogini chwały.Imię Wiktoria.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Wiktoria w 2009 roku zajmowała 4. miejsce w grupie imion żeńskich.. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę.. kujonek ;) [Pokaż odpowiedź] kujonek ;) odpowiedział (a) 15.09.2011 o 20:49. wiktoria jest na planie serialu klan :-) siedzi przed kompem i nie wiem dlaczego, rymów nie zna, kol i kolego, wymyślać mam karze rymy głupawe, lepiej się poucz i zwiedz se warszawę.. Znaczenie dla innych.. Strzelec i Ryby są znakami, które ujawniają inklinacje duchowe.. Bonifacy - dobre imię dla kota, straszny z niego ciułacz i sknerus.Był on poganinem, co dla Anatolii było nie do przyjęcia, więc aby uniknąć małżeństwa, złożyła śluby czystości.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Wiktoria w 2009 roku zajmowała 4. miejsce w grupie imion żeńskich.Wiktoria - znaczenie imienia.. strona 3: święta Wiktoria.. hej ;d wiem , ze było pełno takich pytan ale potrzebuje szybko.. Sprawia wrażenie zagubionej w bieżących problemach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt