Opisywanie obrazka angielski matura

Pobierz

Skup się i dokładnie przeanalizuj obrazek.. Przygotuj się do matury ustnej z języka angielskiego.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Zapraszamy do lektury.. Ebook przygotowany przez Angloville - pierwszą angielską wioskę z native speakerami w Polsce.. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek odnośnie opisywania obrazków w języku angielskim.. Dziś mam dla Was drugi wpis dotyczący matury ustnej - w ubiegłym tygodniu przyglądaliśmy się temu, jak przygotować się do pytań wstępnych i odgrywania ról, a dziś przed nami opis obrazka i odpowiedź na związane z nią pytania.Opisywanie obrazka Matura ustna.. Poniżej zaprezentowano przykładowe zwroty/zdania, które mogą okazać się przydatne.. Jeżeli maturę mamy już dawno za sobą (albo przed sobą:-) ) to lekcja dot.. Matura już tuż tuż!. Przykłady, gotowe odpowiedzi.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Ja obawiałem się matury ustnej z angielskiego, zwłaszcza opisu obrazka.. Wyjątkiem są, oczywiście, czasowniki statyczne, których z zasady nie używamy w tym czasie.. Ucz się z namiHome » Egzaminy z języka angielskiego » Matura » Matura ustna » Opis obrazka » Opisywanie obrazków..

Opis obrazka - przykład 1.

Co za tym idzie każdy maturzysta powinien mieć to zadanie opanowane do perfekcji.. Pytania widzi tylko egzaminator.. Nauka online.Przygotuj się do matury ustnej.. Oprócz tego opisując obrazek po angielsku np. na maturze należy skupić się na zachowaniu odpowiednich reguł.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. opisu obrazka również nam się przyda ponieważ nauczymy się dzięki niej .Matura ustna z języka angielskiego Materiał stymulujący.. Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. Najprościej ująć te informacje w jednym zdaniu, a następnie przejść do bardziej szczegółowego opisu.Opisywanie obrazka może nam się przydać w przeróżnych sytuacjach zarówno w życiu codziennym jak i podczas zdawania egzaminów takich jak ustna matura z angielskiego.. In the picture there is/are - na obrazku znajduje się .Opis obrazka na maturze.. Opisywanie obrazka po angielsku to nie tylko dobranie odpowiedniego słownictwa, ale także umiejętność zaplanowania naszej wypowiedzi.Opis obrazka po angielsku jest jednym z zadań rozwijających umiejętność tworzenia spójnej i logicznej wypowiedzi ustnej, które może dotyczyć zarówno ilustracji jak i zdjęcia.Opisywanie obrazka po angielsku jest umiejętnością niezwykle praktyczną - dlatego też zadania z opisem obrazka pojawiają się na różnego rodzaju sprawdzianach, testach, a także na samej maturze z języka angielskiego.Rozmowa na podstawie materiału stymulującego będzie łatwa i przyjemna z Gettin' English..

Przykładowy opis obrazka po angielsku.

Mam nadzieję, że u Was praca wre i że przygotowania idą pełną parą.. Skorzystaj z tego czasu!Opisywanie obrazka może nam się przydać w przeróżnych sytuacjach zarówno w życiu codziennym jak i podczas zdawania egzaminów takich jak ustna matura z angielskiego.. Być może właśnie przekonanie o powszechnej znajomości języka angielskiego działa tu blokująco i stresogennie, bo przecież skoro to taki łatwy i powszechny język, to trzeba go znać perfekcyjnie i zdać jak .Opis obrazka jest jednym z najważniejszych zadań maturalnych podczas ustnej matury z j. angielskiego .. Ale na szczęście nie było to takie straszne.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.W opisywaniu obrazka po angielsku w gruncie rzeczy chodzi o to, żebyśmy przedstawiali go tak jak osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać to co na nim widzimy.. Dlaczego opis dostępny jest tylko w wersji angielskiej?Zostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .Matura ustna z angielskiego, mimo dominacji tego języka na rynku polskiej edukacji językowej, ciągle napawa uczniów strachem..

Opracowaliśmy dla Ciebie opis obrazka.

In my opinion / view .Jak jednak zabrać się do opisywania obrazka po angielsku i jak taki opis wygląda?. Polecam przerobić sobie w domu kilka przykładowych obrazków, potem nie powinno byc juz z tym problemu Każdy egzamin maturalny z języka angielskiego zawiera cześć ustną, na której należy opisać obrazek.. Zwróć uwagę na szczegóły - tło, kolory, etc. .. Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów.Plik Opisywanie obrazka.doc na koncie użytkownika sangwaraba • folder Matura angielski_materiały • Data dodania: 17 gru 2012Jak przygotować się do matury ustnej po angielsku Z nami zdasz na 100%!. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Matura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie.. Opisywanie obrazka po angielsku to nie tylko dobranie odpowiedniego słownictwa ale także umiejętność zaplanowania naszej wypowiedzi.Matura ustna z języka angielskiego: pytania egzaminatora do ilustracji.. Opis obrazka - przykład 1..

Matura ustna opis obrazka zdasz na 100%.

Opis obrazka zawsze opiera się na podobnej zasadzie.. W ich przypadku zastosuj Present Simple.Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. Gdzie się znajduje.. Obrazek, który opisujemy, znajduje się na samej górze tego artykułu - słynny most Tower Bridge w Londynie.. Uwaga!. Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Przy opisywaniu zdjęcia po angielsku na maturze musisz na pewno znać: Present Continuous - wszystko, co dzieje się na zdjęciu należy wyrazić w czasie Present Continuous..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt