Sprawdzian z historii klasa 7 ii połowa xix wieku

Pobierz

1870 B. Pierwszy udany lot samolotem.. Druga połowa XIX wieku (historia powszechna)Sprawdzian 2.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Danuta Pikuła; miejscowość: Lendo Wielkie; dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII; nr: 8537wieku.. Zjednoczenie Niemiec 3.. Ziemie polskie w 2 połowie XIX w.. Przemiany w życiu politycznym - nowe ruchy polityczne 3. .. Klasa 7 Historia XIX wiek.. Bardziej szczegółowoCzy ktoś z was posiada test dla III gimnazjum z historii Śladami przeszłości 3 (Rozdział IV-ZIEMIE POLSKIE W I POŁOWIE XIX WIEKU)?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. Kolonializm w XIX wieku 3.. Subskrybuj posty.. Jeśli masz dziecko lub brata/siostrę w pierwszej klasie daj im do zrobienia ( TAK WIEM ZŁA KATEGORIA) Test: Polska w XVIII wieku.. 1871 C. Opatentowanie kinematografu 4.. - świat lub podrozdziałów podręcznika Bliżej Historii dla Klasa III Gimnazjum.Śladami przeszłości 3 - Świat w II połowie XIX wieku (0-3p 1) (4p 2) (5-6p 3) (7-8p 4) (9p 5) (10p 6) Tagi dla tego testu: historia nauka śladami przeszłości świat w II połowie XIX wieku gimnazjumSprawdzina z historii Wiek pary- pierwsza połowa XIX wieku • pliki użytkownika weronikan258 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Zdjęcie0120.jpg, Zdjęcie0119.jpgsprawdzian z historii z działu świat w ii połowie xix wieku.pdf (22 KB) Pobierz..

Sprawdzian z historii dla II gim ...Wybierz klase: Wszystkie.

Opanowanie południowych Włoch przez "czerwone koszule" 2.. Polityka zagraniczna II RP Połącz w pary.. ZJEDNOCZENIE WŁOCH opublikowane: 24 lip 2015, 08:33 przez Iwona Drzymała [ zaktualizowane 27 mar 2018, 10:15] CELE LEKCJI 1.. Historia w źródłach.Zamieszczam sprawdzian: Historia - Śladami przeszłości III -Test Świat w II połowie XIX wieku - sprawdzian z odpowiedziami AiB wystarczy kliknąć "czytaj dalej"E-podręcznik Historia.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.HISTORIA KLASA 7.. W którym roku mógł powstać ten zamek a) 1198 b) 1292 c) 1248 d)13 7.. Polityka Rosji w stosunku do Polski w XVIII wieku2.. 1907 F .Pierwsza połowa XIX wieku, test z historii Jest to niezbyt trudny test sprawdzający wiedzę z pierwszego okresu XIX wieku.. Masz przed sobą sprawdzian składający się z 20 zadań.. Kultura przełomu wieków 4.. 2012-05-13 23:18:30; macie test z histori ?. Druga połowa XIX wieku (historia Polski)Sprawdzian 3.. .Sztuka XIX wiek - Nowe ruchy polityczne - Sprawdzian historia klasa VII rozdział II.W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.. - mapa str. 134 Wykres z etykietami..

świat w II połowie XIX wieku.

Połącz daty z wydarzeniami 1.. HISTORIA KLASA 8. jak się uczyć .. V - ŚWIAT W II POŁOWIE XIX WIEKU.. 2) Alfred Nobel - wynalazca dynamitu i założyciel fundacji przyznającej nagrody w nauce, literaturze oraz Pokojową Nagrodę Nobla.Test Świat w II połowie XIX wieku, Rozdział V podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa III.. Dowiesz się, kiedy i w jaki sposób .Sprawdzian wiedzy, na podstawie podręcznika "Przez Tysiąclecia i Wieki" Dział "Koniec wieku", wiek XIX 1.. 2014-03-24 18:36:26; Miał ktoś test z historii " Świat w drugiej połowie XIX wieku" z GWO klasa 7?. Druga połowa XIX wieku (historia powszechna).. Dział: Historia.. 2018-01-01 17:17:22; Posiada ktoś może odpowiedzi do testu z historii: Ziemie polskie w I .1.. W którym wersie daty i wydarzenia są w porządku chronologicznym a) unia polsko-litewska w Krewie, pierwsza wolna elekcja, bitwa pod Grunwaldem b) pierwsza wolna elekcja, 1655, I rozbiór PolskiKolonializm w XIX wieku, test z historii.. Jak w biciu dzwonów można się dosłuchać wszystkich możliwych słów, tak i widzialność świata wyrazić można na różne rodzaje i sposoby, a nikt nie ma prawa twierdzić, że jedno jest prawdziwsze od drugiegoSprawdzian 3.. Rozwiązania zadań od 1. do 9. oraz od 11. do 17. zaznacz, zamalowując odpowiadające ..

Start studying Historia, klasa 7, dział 2 - Druga połowa XIX wieku.

2013-02-03 18:33:19; Kto jako ostatni zjednoczył ziemie półwyspu apenińskiego w XIX wieku?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Notatki z historii dla szkoły podstawowej.. Autor: Asa17 .Sprawdzian historia klasa VII rozdział II.W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.. Strona: Kolonializm w XIX wieku test.. wg Katarzynajokes.Wybierz test z rozdziału Druga połowa XIX w.. Powodzenia!. Zjednoczenie Włoch 3.. Klasa 7, temat: Partie polityczne na ziemiach polskich w XIX w. E-ćwiczenia - zestaw do tematu dostępny pod linkiem Zobacz materiały dodatkowe na końcu lekcji; Scenariusz lekcji Partie polityczne na ziemiach polskich w XIX w. Multibook Historia.. Trzylatki Czterolatki Pieciolatki Szesciolatki Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Wszystkie Wybierz czesc:HISTORIA KLASA .Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8..

2000 ...test z historii klasa 7 1 połowa xix wieku.pdf (22 KB) Pobierz.

Wiosna Ludów na ziemiach polskich 3.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Przejdź do treści.. Skonstruowanie fonografu przez Thomasa Edisona 6.. Test dla liceum .. przeszlosci III -Test Swiat w II polowie XIX wieku - sprawdzian z odpowiedziami AiB wystarczy kliknac "czytaj dalej"Historia - Klasa III Gimnazjum.. 2012-03-06 18:05:1251-100 wszystko w tym przedziale to II połowa p.n.e. (jest odwrotnie niż w n.e.) 100 p.n.e. - 51 p.n.e. wszystko w tym przedziale to I połowa 50 p.n.e. - 1 p.n.e. wszystko w tym przedziale to II połowa np. 1-50 I połowa I wieku 51-100 II poł. I w.. Stany Zjednoczone w XIX wieku i wojna secesyjna 3.. Klasa 7Sprawdzian II: Europa i ziemie polskie w I połowie XIX wieku.. Albo ktoś miał już sprawdzian i napisze mi co tam będzie?. Druga połowa XIX wieku (historia Polski).. 1.Macie odpowiedzi do sprawdzianu z historii Rzeczpospolita w XVI wieku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt