Doktor dolittle i jego zwierzęta lektura klasy 3

Pobierz

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Witam, Dzieci do 12.11.2011 mają przeczytać lekturę i napisać kilka zdań na jej temat w zeszycie do lektur.. Pierwszy tom zatytułowany "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" zapoczątkował całą serię o przygodach niezwykłego lekarza, liczącą łącznie 14 pozycji.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. 4, 78 z .. DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA.. Zapisz do zeszytu ocenę postępowania głównego bohatera lektury: Doktor Dolittle to prawdziwy przyjaciel zwierząt.. Autorem książki jest Hugh Lofting.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.Doktor Dolittle to znana postać doktora, który rozumiał mowę zwierząt.. Książki / lektury / lektury szkoła podstawowa klasy 1-3.. Potrafisz wymienić nazwisko autora książki.. kliknij i czytaj!1-3 lektura szkolna Polski.. Gdy doktor zrozumie ich mowę, postanawia zostać weterynarzem.. Doktor Dolittle- Ostrzeżenie szczurów Połącz w pary.. Gdzie mieszkał doktor?. Wydawca: SBM.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.3.. Poznasz przygody doktora Dolittle.. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców, w tym konkretnym przypadku uczniów szkoły podstawowej klas 1-3, publikujemy linki do elektronicznej wersji lektur szkolnych - kliknij i czytaj!.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

Opowiada o przygodach niezwykłego bohatera - doktora Johna Dolittle'a, zawsze pogodnego i życzliwego przyjaciela zwierząt, ikonki świata dziecięcej kultury i wyobraźni.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. Klasy 1 - 3 » Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie.. Jest bardzo surowy, kiedy zwierzęta są źle traktowane.Lektura klasy 2 i 3 szkoła podstawowaDoktor Dolittle i jego zwierzęta.. Człowiek ten kochał je i rozumiał.. W małym angielskim miasteczku Puddleby mieszkał ubogi doktor, który zajmował się co prawda leczeniem ludzi, ale kochał zwierzęta i zawsze miał ich pełno w domu.. Przedział wiekowy.. Rysujesz zwierzęta żyjące w Afryce.Doktor Dolittle i jego zwierzęta lektura z opracowaniem Klasy 1-3 | Lofting Hugh | SBM.. Powieść angielskiego pisarza Hugh Loftinga Doktor Dolittle i jego zwierzęta należy do światowego kanonu literatury dla dzieci.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Wydanie zawiera pełny tekst utworu, bez skrótów i cięć w treści..

Re: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" lektura do przeczytania.

Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.Małgorzata Pol Zajęcia związane z lekturą klasy II - Hugh Lofting "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" TEMAT BLOKU: "PRZYJACIEL ZWIERZĄT" TEMATY DNI: 1.. Opowiadasz przygody doktora.. Afryka - ciekawy kontynent.. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Marii Ewy Letki.. Przeczytaj recenzję Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.Książka Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Klasa 2 Klasa 3.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Sprawdź .. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 3DOKTOR Dolittle I JEGO ZWIERZĘTA - zajecia3.. To spowodowało, że pacjenci bali się do niego przychodzić (np. w ogródku był krokodyl), więc doktor Dolittle zajął się leczeniem zwierząt.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Lektura z opracowaniem.. Dla maluchów na tym etapie nauki podstawa programowa przewiduje listę aż 24 lektur.Doktor Dolittle i jego zwierzeta Brakujące słowo.. 7 mar 15 17:17.Plik karta pracy stacja polonistyczna.doc na koncie użytkownika dzianina007 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 23 mar 2014Doktor Dolittle i jego zwierzęta (Lektura z opracowaniem) Oceń ten produkt jako pierwszy..

"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2.

Kategorie: Książki / dla dzieci / 9-12 lat.. Otaczające go zwierzęta również odpłacały mu miłością.. Układasz plan zdarzeń.. 25, 00 z .Streszczenie krótkie.. Opowiada o przygodach niezwykłego bohatera - doktora Johna Dolittle'a, zawsze pogodnego i życzliwego przyjaciela zwierząt, ikonki świata dziecięcej kultury i wyobraźni.twarda.. 10,20 zł.Lektura w każdym domu!. Typ okładki: okładka twarda.. Wykreował go Hugh Lofting, brytyjski pisarz żyjący w latach .. Pewnego dnia jego papuga, Polinezja, uczy go języka zwierząt.. Lektura z opracowaniem.. z chomika nielubieponiedzialku.. Lektura z opracowaniem autorstwa Lofting Hugh , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 6,99 zł .. Rok wydania.. Jego papuga nauczyła go rozumieć mowę zwierząt i .Doktor Dolittle i jego zwierzęta już od 4,99 zł - od 4,99 zł, porównanie cen w 33 sklepach.. Lektura z opracowaniem.. Ola_mama_Niki.Doktor Dolittle i jego zwierzęta (sprawdian 2) .doc.. Przygody doktora i jego przyjaciół.Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Jego dom zawsze wypełniały zwierzęta.. Zapoznanie z doktorem Dolittle i zwierzętami.. W załączeniu zeskanowana książka - na wypadek gdyby komuś nie udało sie dotrzeć do "twardego" wydania ;) Pozdrawiam, Kasia.. dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł..

Doktor Dolittle i jego zwierzęta - bohaterowie Połącz w pary.

5,31 zł 8,86 zł.. Co nosił na głowie doktor Dolittle?. Drzewo do samego nieba - test ze znajomości treści lektury Test.. Gdy dotarła do niego wiadomość z Afryki o chorobie małp, zdecydował się na .Doktor Dolittle lektura z opracowaniem Klasy 1-3.. Wymieniasz bohaterów lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt