Przyjrzyj się obrazkom i napisz zdania o samie

Pobierz

Użyj wyrażeń z ramki.. Zapisz pełne zdania.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 .Zad 1/118 Przyjrzyj się obrazkowi i napisz na podstawie podpowiedzi.. Teraz powiedz, który obrazek nie pasuje do podpisu.. 2) Sara / drink / orange juice 3) Mick / put / a notice on the .Przyjrzyj się obrazkom i wpisz ó lub u. Pokoloruj tyle kółek, ile wyrazów jest w podanym zdaniu.. smar - uje prac - uje druk - uje .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przyjrzyj się obrazkom i napisz, co thomas robi w ciągu dnia werakoksu werakoksu 25.04.2020 Język niemiecki Szkoła podstawowa rozwiązane Przyjrzyj się obrazkom i napisz, co thomas robi w ciągu dnia .przyjrzyj sie zdjeciom i napisz w zeszycie dwa zdania o tym jakie uczucia moze wywolywac las w roznych porach dnia .. napisz opowiadanie o spotkaniu Jana Kochanowskiego z małym księciem, podczas którego bochaterowie przedstawiają co jest dla nich naważniejsze w życiu.. Zadaj pytanie.. Utwórz nazwy czynności i je napisz.. Z góry dziękuję.. Wysłuchaj nagrania nr 39 i opowiedz historyjkę po polsku.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń .zdanie o sobie, druga je powtarza, jeśli to prawda również w jego / jej przypadku.. Zaczeła grać muzyka .O A M S A Z I O T DO W AZ I J L E D E A N A D T R W O A P I N E Ś K E Ś S A I C C L A I N M E Y 28 pole - tu ukrył się motyl..

4. Przyjrzyj się obrazkom na stronie 70 zad.

Przyjrzyj sie obrazkom i napisz 3 lub 4 zdania.Przyjrzyj się, jak wygląda zapis liczby 13.. Zrób zdjęcie wykonanych zadań 4- 7 i wyślij na mój adres e-mail do piątku 29 maja.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych .6/8 Przyjrzyj się obrazkom i uzupełnij pytania oraz odpowiedzi.. Cel: Utrwalanie wymowy głoski [ź] w zdaniach prostych.. temu Polski Liceum/Technikum Przyjrzyj sie obrazkom.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Książka w żółtej okładce kosztuje tyle, ile połowa książki w różowej okładce.przyjrzyj sie obrazkowi i napisz zdania na podstawie popdpowiedzi////str 118 z/1 Sarah - pije sok Marcela - ogląda się w lusterku i czesze włosy Mick - wiesza ogłoszenie Sam and Phil - czytają ogłoszenie Mr Crane - wkręca żarówkę Jack and Paul / eat / their school dinner Jack and Paul were eating their school dinner.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przyjrzyj się poniższym obrazkom i znajdź różnice między nimi.. Odpowiedź Guest.. Zadanie indywidualne.. Książka w niebieskiej okładce kosztuje tyle, ile ćwierć książki w zielonej okładce..

3 Przyjrzyj się obrazkom i uzupełnij zdania określeniami czasu.

… poniżej.. Odpowiedz ustnie na te pytania.. Podczas jazdy autobusem dzieciom nie wolno.Obrazkowe znajdowanki.. In… poniżej.. Wysłuchaj nagrania nr 29, zad.. Ułóż początek opowiadania, który zawiarałby co najmniej cztery zdania będące różnymi typami zdań współrzędnie złożonych.. dopisz zdania tak,aby pasowały do obrazków opydagnieszka488 czeka na Twoją pomoc.. Dzisiaj są moje urodziny , ale nie spodziewam się żadnej imprezy.. Przeczytaj lub powtórz zdania umieszczone pod ilustracjami.. Ułóż zdanie o Świętach Bożego Narodzenia według podanego .Przyjrzyj się uważnie obrazkom i napisz obok każdego.. 1 Indywidualne.. Do każdego obrazka dobierz właściwe zdanie i oznacz je taką samą literą.Opowiedz o każdej różnicy pomiędzy obrazkami w jednym zdaniu.3.. Policzje i zapisz ich liczbe w kratce.Wpisz w okienka brakujące liczby.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. 1.Napisz,kogo przedstawia ilustracja.. 8x=3000g .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: 6/8 Przyjrzyj się obrazkom i uzupełnij pytania oraz odpowiedzi.Zaloguj się Zarejestruj się Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest Przyjrzyj się fotografiom i napisz opowiadanie na ich podstawie.zatytułuj swój tekst pamiętaj o stosowaniu akapitówPrzydatność 65% Na podstawie ballady "Rybka" napisz opowiadanie czyniąc Krysię narratorem.Przyjrzyj sie ilustracji..

1. Przyjrzyj się obrazkom.

Po każdym wysłuchanym fragmencie zatrzymuj nagranie, przyglądaj się kolejnemuPrzyjrzyj się obrazkom w podręczniku na str. 69-zad.5.. 2011-09-18 14:22:47 Przyjrzyj się poniższemu zestawieniu czynnosci, które Sue i Mike wykonali w zeszły weekend, i napisz zdania jak w przykładzie 2013-11-28 20:32:55DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. 1 Zobacz odpowiedź .. Wymień Bochaterów lektury,,Oskar i Pani Róża" I napisz kilka zdań na ich temat Zad 1.. 6 str.70 w podręczniku i powiedz, co robi Julia?. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybierz dwa wyrazy.. Nazwij po niemiecku przedstawione na nich czynności.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odgadnij i zapisz, dokąd oni idą.. Ze zdania zapisanego w ramce wypisz litery oznaczające samogłoski.. 7., przeczytaj zdania pod obrazkami i wskaż obrazek, który nie pasuje do podpisu.. Wszedłem/am do domu i zobaczyłem/am dużo gości.. Rysuj liczbę 14 po śladach zgodnie z kierunkiem wskazanym przez strzałki, a potem rysuj samodzielnie do .1. Przyjrzyj się obrazkom na str. 71 w podręczniku i przeczytaj podpisy pod nimi..

3. Przyjrzyj się obrazkom na str. 71-72 w podręczniku.

.Przyjrzyj się obrazkom i na ich podstawie utwórz po dwa związki zgody, rządu i przynależności.. Jeśli nie - mówi .. Środa, 27.05 2020 r. Klasa V.pytania i zapisz je.. Przeczytaj zdania i skreśl wyraz, który nie pasuje Ćw.. Jesteśmy uczniami klasy drugiej.. Powszechnie uznawane zasady i wzorce zachowań nazywamy normami społecznymi.Przyjrzyj się dokładnie napisanym liczbom.2.. Przyjrzyj się obrazkom i przyporządkuj je do zdań w trybie rozkazującym.. Liczba 14 to 10 i 4. Przyjrzyj się, jak wygląda zapis liczby 14.. Rysuj liczbę 13 po śladach zgodnie z kierunkiem wskazanym przez strzałki, a potem rysuj samodzielnie do końca linii.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się obrazkom i rozwiąż krzyżówkę wpisując do diagramu odpowiednie przymiotniki załącznik 1 Uzupełnij zdania właściwymi przymiotnikami wybierając A, B lub C załącznik 2 Zakreśl właściwe słowo: 1.. Zadaj pytanie.. Jeśli któraś samogłoska się powtarza, napisz ją tylko raz.. Następnie napisz zdania jak w przykładzie.. (ćw.2 s.7 ) 7. Przyjrzyj się obrazkom i dopasuj do nich zdania z wyklejanki.. Napisz je..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt