Zrób notatki w zeszycie przedmiotowym na temat twojego brata

Pobierz

-----IV tydzień (6- 8 kwietnia) Temat: Rdzeń kręgowy.. W zeszycie przedmiotowym stwórz notatkę, która będzie przypominała Ci o najważniejszych zasadach, których należy przestrzegać pisząc charakterystykę postaci.. Szkoła 4.. Napisz notatkę na temat: Co Ty możesz zrobić dla Ziemi?. Zebranie informacji na temat wymienionych grup- zredagowanie notatki osobno do każdej z nich.. Kompletne, bo dyktowane przez nauczycieli.. Temat: Charakterystyka Marka Winicjusza.. A jeśli z jakiegoś powodu nie było mnie na lekcji, łatwo mogłam to uzupełnić odpisując od kogoś z klasy.. MUZYKA - godz. 10:45 Zajęcia on-line na platformie Office 365 Tems - godz. 10.45.. Np. ja szłam na humana, to kupiłam sobie 96- kartkowy do historii.. Imię, nazwisko, wiek 2.. Natomiast w ramach drugiej lekcji spróbujesz zapamiętać najważniejsze wiadomości oraz wykonasz samodzielnie zadania w zeszycie ćwiczeń.W zeszycie przedmiotowym pod tematem odpowiedz krótko na pytania, na podstawie podręcznika i filmu: .. Uważam na małego brata.. Zaloguj się na platformie epodręczniki, zapoznaj się z materiałem, wykonaj ćwiczenia.Wykonaj zdjęcia zapisanej lekcji w zeszycie i wyślij je na pocztę najlepiej jeszcze dziś.. Miejsce zamieszkania 3.. Wtorek 12.05.2020r.. JEZU UFAM TOBIE.. 1.Czytacie informacje o Wisławie Szymborskiej s. 200Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Temat zapisujemy w zeszycie przedmiotowym.

2010-11-13 11:43:041.Proszę przepisać do zeszytu przedmiotowego nacobezu z podręcznika str.87 i zrób notatkę.. (prześlij do oceny nauczycielowi) Matematyka ćwiczenia str. 53.. Niczego nie odsyłaj z dzisiejszej lekcji.. Dodawanie liczb sposobem pisemnym.Temat 1- o wiemy na temat plemion zamieszkujących Śródziemie?. Prasuję ubrania.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Praca domowa.. Język angielski.. A na pierwszej lekcji nauczycielka mówi, że potrzebny będzie 16 - kartkowy, bo w zeszycie przedmiotowym zapisujemy tylko temat.. Wspólnie wykonamy zadania z podręcznika.. 2.Zapoznaj się z tematem lekcji w podręczniku zwracając uwagę na szlak bojowy polskich jednostek podczas II wojny światowej.. Praca z podręcznikiem.. Przeczytaj tekst z podręcznika str. 180.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Obejrzyj E-LEKCJĘ oraz FILM lub FILM 1; Spróbuj samodzielnie odpowiedzieć na pytania znajdujące się pod tematem w podręczniku lub w zeszycie lekcyjnym (Ustnie!).. Zrób notatki w zeszycie przetmiotowym na temat twojego brata lub kuzyna i siostry lub kuzynki uwzględniając poniższe informacje.Następnie opowiedz o tych osobach.. Aby dodać punktory lub numerydo istniejącychakapitów, należy zaznaczyć tekst i kliknąć odpowiedni przycisk punktowania lub numerowania na pasku narzędzi.Chłopaki - serdecznie Was proszę o wykonanie w Waszych zeszytach przedmiotowych Podsumowania działu znajdującego się w Waszych podręcznikach na stronie 148..

Przygotuj:Zapisz notatkę w zeszycie przedmiotowym: Rodzaje nerwów i ich zadania.

Najlepiej w pierwszy dzień szkoły idź z jednym zeszytem i dowiedz się, jakich zeszytów wymagają nauczyciele.Przeczytaj temat - str. 188, zrób notatkę w zeszycie.. Wygląd 6.Te tematy omówimy na lekcji on-line w środę, 3 czerwca, o g. 13.00.. Muzyka ilustracyjna i muzyka programowa.. z ,,Biblii Tysiąclecia.. Na studiach sytuacja się komplikuje.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Rozszyfruj imiona bohaterów.. Zrobić w zeszycie notatkę na temat czasu teraźniejszego Present Continuous.. W zeszycie zapisz to imię i przepisz to, co jest o nim napisane.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .JĘZYK POLSKI- ZADANIA DLA KLASY VI A NA TYDZIEŃ 23-27 MARCA TEMAT: "FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I.. Temat: Dodawanie ułamków zwykłych-proszę przeczytać temat ze str. 173, zrobić notatkę (informacja na dole .Napisz w zeszycie przedmiotowym z j. polskiego temat: "22 kwiecień Światowy Dzień Ziemi".. i pomódl się nią o godzinie 15.00.. Zapoznaj się z informacjami w podanej niżej prezentacjiTo zależy od wymagań nauczyciela.. Napisz krótką notatkę w zeszycie przedmiotowym - Zadanie 3: Historia 8 - strona 229 Główne etapy integracji Polski z Unią Europejską Proces integracji Polski z Unią Europejską był tru Odpowiedź na zadanie z Historia 8Zapisuj tematy , punkty notatki zadania, prace domowe w zeszycie przedmiotowym..

Następnie w zeszycie ćwiczeń str. 92 rozwiąż ćw.

Ustnie; Ćw.. Maja na razie nie korzysta z tej możliwości, ale ma zamiar ją wypróbować.. Opisz w formie notatki w zeszycie - Zadanie 2: Historia 8 - strona 229 Główne etapy integracji Polski ze strukturami NATO Zwolennicy integracji Polski z Organizacją Pakt Odpowiedź na zadanie z Historia 8Pamiętaj, by każdy z powyższych elementów zawsze zapisywać w oddzielnym akapicie.. 3. fizyka.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Dziś pracujesz samodzielnie.. Przeczytaj temat z podręcznika str.136-139.. Nastepnie przeczytamy informacje na temat wieży Babel ze słownika symboli ( str.73 ) i fr.. Rozwieszam pranie.. W miarę możliwości prace, informacje zwrotne wyślij na e maila (jako zdjęcia, skany itp.) w tytule podaj imię, nazwisko klasę i przedmiot Jeśli to niemożliwe wykonuj zadania w zeszycie lub na osobnych kartkach, zbierz do teczki a .Muszę zrobić notatkę na temat sztucznych satelit.. Uzupełnić zeszyt ćwiczeń.. Opisz budowę rdzenia .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Rodzina 5.. Postaram się wyjaśnić wszystkie zawiłości, związane ze zdaniami.. 1.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wykonamy pisemnie: Ćw.. Czekam na Wasze prace do godz. 13.25..

Zapisz notatkę w zeszycie przedmiotowym według punktów: Zadania rdzenia kręgowego.

W GOOGLE wpisujemy Present Continuous i tam znajdziemy wszystkie informacje.Klasa V- materiał na 25.03.2020.. Powodzenia na teście!. Jak się domyślacie, skoro dzisiaj mamy na zajęciach powtórzenie, to za tydzień tj. 27.05.2020 r. odbędzie się praca klasowa z rozdziału "Ku wolnej Polsce".Projekt "Twoje Serce Twoim Życiem" "Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów w gminie Łęki Szlacheckie" Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa "Śniadanie daje moc" Rządowy program "Książka naszych marzeń" Wyposażenie stołówki szkolnej "Nie pal przy mnie, proszę" Oddział przedszkolny w nowej odsłonie ; Kubusiowi Przyjaciele .Przeczytamy informacje na temat symboliki cyfry siedem ( str.72 ).. Omówimy to sobie jutro na Teamsach.. Sporządzimy notatkę w formie schematycznych rysunków.. Czwartek(04.06.2020) TEMAT: Co wiem o mojej ulubionej postaci.2.Zapisać temat w zeszycie i narysować serce.. Zapisz w zeszycie przedmiotowym temat lekcji, a pod nim notatkę: Punktory to sybole stosowane do tworzenia listy wypunktowanej.. Zaplanuj pracę na dwa dni: 10 czerwca ( środa ) i 15 czerwca ( poniedziałek ) Zapoznaj się z materiałem w poniższych linkach i zrób notatkę, według planu.. Bądź co bądź jest przedstawicielką pokolenia urodzonego w XXI wieku i takie nowoczesne rozwiązanie powinno jej się spodobać.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. 2013-02-16 12:48:39 mam zrobić notatkę z muzyki o 2010-09-02 18:25:41 W jakim programie zrobić notatkę na lekcję?. Naucz się Koronki do Miłosierdzia Bożego.. Muzyka - Muzyka i przyroda.. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki według punktów: 1. a w nim wpisać słowa.. język polski.. Matematyka.. Zapisujemy nazwy plemion zamieszkujących Śródziemie: hobbici, duzi ludzie, elfy, krasnoludy, gobliny, trolle.. Temat: Atlantyda, czyli "tam albo nie tam" .. W ten sposób powstanie nam w zeszycie notatka.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Wykonaj ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń.. Rozważymy w formie pisemnej:- Proszę rozwiązać test wysłany na e-mail.. Narysuj mały symbol Ziemi pod notatką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt