Opowieść wigilijna sprawdzian z treści lektury

Pobierz

Marceloli 4 lata temu.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaSprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem) .. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. POWODZENIA.. Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. Test składa się z 12 pytań.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?Opowieść wigilijna - treść lektury - strona 2. jej ani o jeden stopień nawet podczas wigilii Bożego Narodzenia.. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. Żadne ciepło nie mogło go ogrzać, żaden mróz bardziej oziębić.. Zmiany pogody nie miały wpływu na Scrooge'a.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego..

test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.

Bohaterowie.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. c) Wspólnikiem w interesach.. Rozwiąż test!Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem) Skip to the end of the images gallery.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Udostępnij.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: i Cratchit Geneza dzieła..

Zawiera nieodpowiednie treści?

UWAGA!. Włosy, rozwiane i spadające na ramiona, były białe jak włosy starca; natomiast twarz, bez śladu nawet zmarszczek, miała cerę świeżą i rumianą, po prostu młodzieńczą.. Pytanie 1 /10.. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .Geneza utworu i gatunek.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.. Szukaj.. Wyślij zgłoszenie.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Dickensa Opowieść wigilijna.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. b) w Londynie.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. To nie ulegało wątpliwości.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. c) w Nowym Jorku.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. a) Przyjacielem z dzieciństwa..

...Praca klasowa dotycząca lektury Ch.

Barki byłyTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. Niepogoda nie wiedziała, z której strony go zaatakować, największyWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. d) w miasteczku Szkocji.. Skomentuj.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Rozwiąż test!192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Test: Don Kichot z La ManchyTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Tromba czy Marcin Dubiel?. b) Sąsiadem z kamienicy.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?.

— O kim mowa?Praca klasowa dotycząca lektury Ch.

Czynimy to w celu dopasowania treści stron i tematyki materiałów do Państwa zainteresowań, zapewniając większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć boty .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Zwłaszcza naWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .Wydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Test składa się z 15 pytań.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Przekonaj się sam!. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteramam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść wigilijna - treść lektury - strona 22. do rozmiarów dziecka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt